Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה באמאזון! משלוח חינם ברכישה מעל 49$. שתפו במה שרכשתם (שאין אמזון אפשר בארץ)

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיסטר פינק מיועד יותר לשימוש עם מקציף, לא?

אני שוטף בשיטת שני דליים.

עקרונית חשבתי לקנות משהו בסגנון של הגלוריה, אבל הבנתי שצריך לעבוד קשה בשביל לקבל קצף והרכב הבא לא יהיה קטן במיוחד, אז לא יודע עד כמה זה רעיון טוב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסטר פינק מיועד יותר לשימוש עם מקציף, לא?

אני שוטף בשיטת שני דליים.

עקרונית חשבתי לקנות משהו בסגנון של הגלוריה, אבל הבנתי שצריך לעבוד קשה בשביל לקבל קצף והרכב הבא לא יהיה קטן במיוחד, אז לא יודע עד כמה זה רעיון טוב.

לא, עבור מקציפים יש את שמפו honeydew.

בכללי ניתן להשתמש בגם מר.ורוד וסיטרוס במקציף, מדובר במוצרים שמייצרים הרבה קצף, אבל הם לא יעודיים למקציף כמו השמפו שציינתי.

עריכה אחרונה על ידי belior
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב עם ONR או Nanoskin. שניהם לא אגרסיביים ונוחים לשימוש.

לפעמים דלי מים מהול באחד מהם עושה יופי של עבודה. ( נוח לי מבחינת זמן שאין לי לשמר את הרכב נקי)

תרצה לקחת אותו לניסיון? קח בכיף.

איך זה בתור אוטם?

https://www.amazon.com/dp/B07V25MZHV/ref=sspa_dk_detail_2?pd_rd_i=B07V25MZHV&pd_rd_w=fZWxI&pf_rd_p=45a72588-80f7-4414-9851-786f6c16d42b&pd_rd_wg=Ms1do&pf_rd_r=E50YQ9VR3PES4VS2NANN&pd_rd_r=b101f5a3-f7c4-41b7-a88f-b89994392852&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExMEhCRTUzVDZHMFpQJmVuY3J5cHRlZElkPUEwMDUyOTMzS1ZYWEFQRTZJRDRSJmVuY3J5cHRlZEFkSWQ9QTA3ODcyMDgxTFFBQ0M0WTg3WUlXJndpZGdldE5hbWU9c3BfZGV0YWlsJmFjdGlvbj1jbGlja1JlZGlyZWN0JmRvTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ&th=1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אוטם צבע הוא דיי מיותר למי שמתכנן להחזיק את הרכב לשנה קדימה. עדיף להשקיע עוד קצת מאמץ וכסף וליישם ציפוי קראמי, גם ככה כל בערך 4-6 חודשיים צריך ליישם שוב אוטם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי טוב עם הכנה יכול לעלות מעל 2000₪ אצל דיטיילר מוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם פוליש, מכונה, פדים וכו'? אין לי רצון להוציא את הסכומים האלו וגם אין לי שימוש בדברים האלו באופן שוטף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לחפש מה להזמין פשוט קנה מספר מוצרים התחלתיים, תיישם אותם על הרכב, תלמד מהניסיון ואז תבין מה אתה באמת מעדיף/האם אתה רוצה לשדרג עצמך לדברים אחרים.

ציפוי קרמי מיישם באופן ידני אין צורך במכונה וכו' אני מקווה שאמרת את זה מחוסר ידע.

אדגיש כי הוא לא מתאים לכל אחד, יש לדעת ליישם אותו נכון ולתחזק אותו, בהחלט לא מתאים למשתמש הביתי החובבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הקודם שלי בוצע ציפוי וכך גם ברכב של אחותי.

נדמה לי שלא הבנת אותי וזה לא קשור לחוסר הבנה, לפני יישום ציפוי צריך הרי לבצע הכנה טובה, להעלים סווירלים וכו', בשביל לקבל תוצאות טובות אני כן אצטרך מכונת פוליש, פדים טובים, פוליש איכותי (בטח אזדקק ליותר מאחד כזה) וכו'.

זה לא הרכב הראשון שאני שוטף לבד. יש לי ניסיון בשטיפה עצמאית של הרכב כבר כמה שנים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מוצרים חדשים שמקבלים ביקורות מצוינות בחול:

דיטיילר - Turtle Wax 53413 Hybrid Solutions Ceramic 3-in-1 Detailer

https://www.amazon.com/gp/product/B07XYQZ493

ציפוי קרמי שיעבוד גם כשהרכב לא טופל הכי טוב - Turtle Wax 53409 Hybrid Solutions Ceramic Spray Coating

https://www.amazon.com/gp/product/B07XYPS3PS

אוטם ווקס על רכב רטוב אחרי שטיפה - Turtle Wax 53410 Hybrid Solutions Ceramic Wet Wax

https://www.amazon.com/gp/product/B07XYQJQMX

סרטון שמציג את המוצרים -

סרטון בחינה -

בנוסף שני שמפו מצוינים:

שמפו לקצף או שני דליים - Adam's Car Wash Shampoo

https://www.amazon.com/gp/product/B0058JJS0Q

שמפו מקציף - Adam’s Mega Foam Shampoo

https://www.amazon.com/gp/product/B07SPY1CLW

סרטון עם השוואה בין CM Honeydew ל-Mega Foam

כל המוצרים נשלחים לארץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מוצרים חדשים שמקבלים ביקורות מצוינות בחול:

רק חשוב לציין דבר אחר - יוטיוב מוצף בסרטונים על המוצרים החדשים של Turtle Wax, ובכל הסרטונים האלה האנשים רק משבחים את המוצרים, כל הסרטונים הועלו בחודש האחרון וכולם כמעט ללא יוצא מן הכלל ממומנים כפרסומת.

צריך לחכות לבדיקות של אתרים/ערוצים רציניים לגבי עמידות המוצרים האלה בזמן (הרי מדובר באוטמי צבע וכו), כרגע אי אפשר להתייחס אליהם ברצינות.

לא אומר שהמוצר לא טוב, הרי יש לחברה הזו מוצרים מעולים במחירים נגישים, רק אומר שעוד מוקדם מדי להלל.

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אוטם צבע הוא דיי מיותר למי שמתכנן להחזיק את הרכב לשנה קדימה. עדיף להשקיע עוד קצת מאמץ וכסף וליישם ציפוי קראמי, גם ככה כל בערך 4-6 חודשיים צריך ליישם שוב אוטם.

האוטם הזה טוב לשנה - מבוסס חומר שיש בציפויים קרמים כמו של nanolex שהוא עם SiO2

המוצר חדש בשוק ויש מקומות שמדברים עליו

החברה טובה והמוצרים שלה ברמה אז כניראה שיהיה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטם הזה טוב לשנה - מבוסס חומר שיש בציפויים קרמים כמו של nanolex שהוא עם SiO2

המוצר חדש בשוק ויש מקומות שמדברים עליו

החברה טובה והמוצרים שלה ברמה אז כניראה שיהיה

יש שלושה מוצרים בסדרה החדשה של CG, שכוללת גם תרסיס ושמפו: https://www.chemicalguys.com/chemical-guys/hydro-line

בכל שלושת המוצרים יש SiO2, כמו במוצרים החדשים של Turtle Wax שיותר זולים. להערכתי המוצרים של CG יותר מרוכזים ולכן ההבדל במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...