Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה כנראה ישראלי מיוחד שלא אוהב לחסוך

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק זה המשפט האחרון ששמעתי רגע לפני ניתוק שיחה עם נציגת מפעל הפייס שניסתה לשכנע אותי לעשות מינוי.

:-D

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כעיקרון היא צודקת (בעצם כולן תמיד צודקות - אנחנו לא מבינים אותן).

מפעל הפיס מחזיר בערך 60 אחוז מההכנסות לפרסים למשתתפים.

כלומר זה כן חיסכון .. אתה מפקיד כל חודש 60 ש"ח בחיסכון ...

ומקבל מתישהו 60% .. אז זה חיסכון לכל דבר ועיניין בריבית שלילית של 60 אחוז.

לנשואים.. זה גם השקעה טובה..

הרי כל מה שיש בחשבון יגמר בסופו של החודש..(ברור שהיא תגמור הכל)

אם מעבירים למפעל הפייס , אז יש פחות לבזבז .. ובעתיד פתאום מקבלים איזה אופל שלא שווה כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא רע לעשות מנוי אחד פר משפחה, בעיקר אם יש ילדים קטנים- הקופונים האלו בפיס פלוס מציעים אחלה הנחות לג'אנקפוד. 3 פעמים בחודש וכבר עברתם את עלות המנוי.

אין לי ספק שזה פרומושן וההטבות הנפלאות האלו יעלמו בקרוב.

לא נורא, איתן יעלם גם המנוי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה אמא שלי נהגה לומר: אתה יודע כמה כסף הרווחתי מכל כרטיסי הפיס שלא קניתי?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בבדיחה הידועה על זה שחזר הביתה וסיפר לאישתו שהיום הוא הרוויח 5 שקלים. כששאלה אותו איך הוא ענה "פספסתי את האוטובוס והלכתי את כל הדרך הביתה ברגל".

על זה היא ענתה לו "טמבל, אם היית מפספס מונית אז היית מרוויח 30 שקלים"

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון היא צודקת (בעצם כולן תמיד צודקות - אנחנו לא מבינים אותן).

מפעל הפיס מחזיר בערך 60 אחוז מההכנסות לפרסים למשתתפים.

כלומר זה כן חיסכון .. אתה מפקיד כל חודש 60 ש"ח בחיסכון ...

ומקבל מתישהו 60% .. אז זה חיסכון לכל דבר ועיניין בריבית שלילית של 60 אחוז.

לנשואים.. זה גם השקעה טובה..

הרי כל מה שיש בחשבון יגמר בסופו של החודש..(ברור שהיא תגמור הכל)

אם מעבירים למפעל הפייס , אז יש פחות לבזבז .. ובעתיד פתאום מקבלים איזה אופל שלא שווה כלום

כל ה Vibe הזה לאחרונה של קבוצות הפייסבוק הטפשיות האלה כדוגמת "אבא פגום" ושות' עם כל סלנג ה"צודקת" די מביך. לא מובן לי מה כזה מגניב להיחשב אבא פגום או ללכלך על אישתך שהיא גומרת את כל הכסף בחשבון. אם זו האמת, הייתי שומר את זה לעצמי ולא מתרברב בכך. אבות פגומים ומגניבים :roll: וואוו...

תהיה אבא טוב, זה יותר מגניב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעולם לא מילאתי לוטו/טוטו וכו', אבל יש לי מנוי למפעל הפיס כבר כמה שנים. בשנה הראשונה קיבלתי טלפון מ'אראלה'. אחרי התקף לב קטן גילתה לי שזכיתי ב-5000 ש"ח.

בחלק גדול מהחודשים אני רואה שזכיתי בכמה עשרות שקלים (לרוב שקול לעלות המנוי), ובנוסף ההטבות שיש להם למנויים ממש משתלמות (סתם דוגמה היה כרטיס להופעה של בון ג'ובי ב-120 ש"ח כולל כניסה למתחם VIP למנויים עם אוכל ושתיה חינם, השקיעו).

אני רואה בזה כ'שלח לחמך', אם המזל יירצה להגיע - שיהיה לו מאיפה להיכנס.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ה Vibe הזה לאחרונה של קבוצות הפייסבוק הטפשיות האלה כדוגמת "אבא פגום" ושות' עם כל סלנג ה"צודקת" די מביך. לא מובן לי מה כזה מגניב להיחשב אבא פגום או ללכלך על אישתך שהיא גומרת את כל הכסף בחשבון. אם זו האמת, הייתי שומר את זה לעצמי ולא מתרברב בכך. אבות פגומים ומגניבים :roll: וואוו...

תהיה אבא טוב, זה יותר מגניב.

Why so serious?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם דווקא הטבות נהדרות במועדון המנויים, הניצול החודשי שלי הוא שווה לפחות כמו ה-60 שקלים שאני משלם (וזה בלי הזכיות מדי פעם של כמה שקלים פה ושם).

בטוטאל לא מפסידים

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שאתה חושב ככה. זה בדיוק מה שמחלקת השיווק במפעל הפיס רוצה שתחשוב.

לעומת זאת , מחלקת החשבות שם יודעת שמרכז הרווח של מנויי הפיס הוא רווחי. כלומר הם מקבלים יותר ממה שהם נותנים. משהו כאן ציין למעלה גם 60% החזר פרסים. אני לא בדקתי. ואני מניח שיש עוד לפחות 10% הוצאות תפעוליות (שיווק , פרסום, מנהלה) וחלק הם מחזירים לקהילה. כלומר לראשי הערים שלכאורה מקורבים ליור או למנכל

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא רווחי למנוי, זה רווחי לפיס.

אם זה לא היה רווחי להם, זה פשוט לא היה.

לפני 20 ומשהו שנה אבא שלי עשה 4 מנויי פיס, אחד לכל בן משפחה. עד היום הוא שילם על המנויים יותר מסך כל ה"זכיות" של ארבעתם.

פסיכולוגית זה נחמד לדעת שיש לך סיכוי לזכות בסכום כסף דמיוני, אבל בתכלס ה"כיף" הזה עולה לך סכום כסף אמיתי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...