Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפסק חכם לדוד - אלטרנטיבות ל-Switcher?

MiniMiz3r
שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאחר ובתמיכה לא מצאו פתרון המשכתי לחפור ברחבי המרשתת וגילית כי התופעה קיימת בעוד מוצרים וכי הפתרון הוא קיבוע ושינוי תדר בראוטר ורק אז (אולי) המצב מתייצב.

לאחר ביטול 5G + שינוי תדר בראוטר מאוט' למ"ס 6 + שינוי טווח תדר ל 20Mhz המפסק נשאר מחובר ללא נפילות ב24 שעות האחרונות - איך זה משפיע על ביצועי התקשורת האלחוטית(מטגן אותי יותר)? אין לי מושג.

אעדכן באם יציב

תומר

160eb6b2-aa40-45e8-b937-bfbfa0695e30.jpg

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הראוטר מזפזפ בין התדרים לפי ההפרעה וכו'

כנראה שתהיה פגיעה בביצועים, בגדול מה זה שאומר זה רכיבי תקשורת לא איכותיים/+ תכנות לקוי של הרמה התקשורתית 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו switcher 2.
כמעט שנה, מעולה, ללא דופי.
מוצר חובה בכל בית לדעתי במותג זה או אחר.

פחות הייתי סומך על הסינים במוצר הזה, אבל זה רק אני.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה : המוצר שנקרא switcher הוא כמובן קושחה ישראלית על לוח סיני דיי נפוץ. את המודול הסיני ניתן לקנות בחצי מחיר (כ 25$ באתרים השונים) ולצרוב בו מספר קושחות. אני דווקא לא הייתי צורב את הקושחה של סוויצר . יש קושחות שמתחברות ל tuya ומרכזיות בית חכם אחרות שנתמכות על ידי גוגל , alexa וכו' . בנו עליהן מארג שלם של חיישנים ומפסקים לפרוייקט חביב לחובבי אוטומציה DIY בשילוב raspberry Pi4 זה ממש פרוייקט לימודי.
מה switcher כן נותן : מנשק עיברי , תמיכה ואחריות בעברית , שרת ישראלי (ראיתי שיש להם שרתים גם באמזון) .
האם זה שווה את המחיר הישראלי : לדעתי כן , גם אם הם מכניסים באגים ישראלים למערכת. יש למי לפנות , יש פיתוח . יש גב. לאנשים לא טכניים זה בהחלט שיקול.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.11.2020 בשעה 18:12, Benor כתב:

למישהו יש ניסיון עם הכרומגן ?

היה לי את הכרומגן סמארט בדירה הקודמת, השארתי אותו שם כשמכרתי. הוא טריקי קצת כי החיבורים מלמטה, לפחות בדגם של הגוויס 3 מודול. ואז זה קצת צפוץ בהתקנה. 

בנוכחית שמתי סוויצר טאץ'. 

שניהם עובדים טוב. הכרומגן עבד מצויין כשנתיים, ללא תקלות, מבחינת לוגים והיסטוריה הוא קצת פחות נוח מהסוויצר, כל השאר אותו דבר ממשק שונה. יכול אפילו להגיד שהוא היה יותר רספונסיבי מהסוויצר מבחינת האפליקציה. 

עריכה אחרונה על ידי stas12
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי היום את הכרומגן.

עד כה נראה שעובד בסדר, אבל פונקציה אחת חסרה לי.

הייתי רוצה שתהייה אופציה להפעלה חד-פעמית עם קציבת זמן.

(יש אבל כל פעם צריך להפעיל את הטיימר באופן ידני).

כברירת מחדל שכל הדלקה ידנית שמחוץ או לא קשורה ללו"ז ההדלקות,  תכבה באופן אוטומטי את הדוד לאחר כשעה/ הזמן הנתון.

בסוויצ'ר זה קיים?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוויצ'ר אפשר לקבוע זמן דיפולטיבי לכיבוי אוטומטי. כלומר הדוד יכבה אוטומטית אם הודלק (אפילו ידנית) ללא משך זמן מסוים.

קצת מבאס שהם עשו זמן מינימלי של 61 דקות לכיבוי האוטומטי (אין אפשרות לבחור 0 שעות ו-X דקות). הייתי רוצה אפשרות של נגיד 40 דקות, כי אשתי מרבה להדליק ידנית ולשכוח לכבות ובד"כ 40 דקות היו מספיקות בהחלט.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, pipinoadar כתב:

מאחר ובתמיכה לא מצאו פתרון המשכתי לחפור ברחבי המרשתת וגילית כי התופעה קיימת בעוד מוצרים וכי הפתרון הוא קיבוע ושינוי תדר בראוטר ורק אז (אולי) המצב מתייצב.

לאחר ביטול 5G + שינוי תדר בראוטר מאוט' למ"ס 6 + שינוי טווח תדר ל 20Mhz המפסק נשאר מחובר ללא נפילות ב24 שעות האחרונות - איך זה משפיע על ביצועי התקשורת האלחוטית(מטגן אותי יותר)? אין לי מושג.

לא מטגן אותך יותר.

ההספק נשאר אותו דבר, התדר (2.4GHz שקרוב לגלים של מיקרוגל => מזיז מולקולות מים) היה פעיל ונשאר פעיל.

מבחינת ביצועים אם הסביבה רועשת אז רצועה קבועה תפגע בביצועים (אלא אם כן הראוטר לא מיישם שיטות טובות לבחירת ערוץ אוטומטית או בתדירות מספיק גבוהה ואז זה לא באמת משנה)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא בטוח שאתה מקריב משהו. אולי ביטול רצועת ה-5GHz (אולי יש בהגדרות אפשרות לייצר רשת בשם אחר על ה-5GHz? אצלי במיקרוטיק אפשר)

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוויצ'ר אפשר לקבוע זמן דיפולטיבי לכיבוי אוטומטי. כלומר הדוד יכבה אוטומטית אם הודלק (אפילו ידנית) ללא משך זמן מסוים.
קצת מבאס שהם עשו זמן מינימלי של 61 דקות לכיבוי האוטומטי (אין אפשרות לבחור 0 שעות ו-X דקות). הייתי רוצה אפשרות של נגיד 40 דקות, כי אשתי מרבה להדליק ידנית ולשכוח לכבות ובד"כ 40 דקות היו מספיקות בהחלט.
אם מדליקים ידנית מהסוויצר עצמו, כל קו זה רבע שעה.
במילים פשוטות מה אתה מחפש ניתן לעשות מהמכשיר עצמו, ולאחר מכן הוא נכבה לבד.
15/30/45/60 דקות
מתחת לזה או זמן דקות מדוייק באפליקציה.
מה אתה לא מצליח לעשות?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי לא טורחת להחזיק את האצבע עד שידלקו השתיים-שלוש נורות ויקבע זמן פעולה של חצי שעה או 45 דקות (כן, כן, זה 5 שניות להחזיק 🤷‍♂️). היא פשוט לוחצת לחיצה קצרה ומדליקה את הדוד בלי טיימר. וכמובן לא זוכרת לכבות כשכבר אין צורך לחמם יותר.

הייתי רוצה שיהיה אפשר לקבוע זמן כיבוי אוטומטי (בהיעדר הוראה אחרת) של 40 דקות, אבל האפליקציה מאפשרת להגדיר מינימום של שעה אחת ודקה אחת.

27936979_Screenshot_20201126-092613_SwitcherSmartHome.thumb.jpg.a8a9c00dead71cf38de6b0f7e9148a02.jpg

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

ממה שאני רואה עד כה הממשק בכרומגן Smart לא הכי נוח. 

בכל מקרה, מצאתי שם דרך לגרום לדוד להיכבות בכל הפעלה יזומה שהיא לאחר כשעה.

אפשר להגדיר שם כל מיני אוטומציות ותרחישים.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.11.2020 בשעה 11:07, pipinoadar כתב:

אחד הדברים המרגיזים...אצלי 45 דקות ביום רגיל זה בול מה שאני צריך וביום קר שעה ורבע.1837950942_WhatsAppImage2020-11-26at11_05_59.thumb.jpeg.54d6f004a9995077849dde6fc148bbb3.jpeg

שלח להם מייל למפתחים

זה עניין של שורת קוד בסה"כ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...