Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש\רכישה ומעקב רכב, פיג'ו 508 (מדהימה)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

508 עם מנוע THP165 היא אחת הרכישות הטובות (וד"א, היא פטורה לא רק מתקלת הטיימינג אלא מכל אוסף הבעיות של מנוע THP156 הכושל) - מחיר נמוך מאד בזכות אותו THP156, אך חבילה מעולה. אם תמצא את הדגם המאובזר, אז בכלל אחלה רכישה פוטנציאלית.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

508 עם מנוע THP165 היא אחת הרכישות הטובות (וד"א, היא פטורה לא רק מתקלת הטיימינג אלא מכל אוסף הבעיות של מנוע THP156 הכושל) - מחיר נמוך מאד בזכות אותו THP156, אך חבילה מעולה. אם תמצא את הדגם המאובזר, אז בכלל אחלה רכישה פוטנציאלית.

אני לא יודע מהו הדגם המאובזר, אני שמתי את עיני על Access.

המוכר לא ידע לומר לי אם יש בקרת שיוט אדפטיבית או לא, אני דווקא בספק אם יש.

2016, יד 2, 65 אלף קילומטר ומבקש 58 אלף שקל.

גם ראיתי מודעה מוזרה מישהו יד 2 כותב 31 אלף קילומטר, נראה לי התכוון לכתוב 131 אלף

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסס זו רמת האבזור הנמוכה (באופן מעליב קצת לרכב בקטגוריה כזו, בשנתון כזה). אקטיב היא הבאה בתור, ופרמיום רמת האבזור הגבוהה.

לאף 508 מהדור הקודם (לפחות בארץ) אין בקרת שיוט אדפטיבית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זולה על פניו, ה-508.

בדקתי בלוי יצחק ודגם אקסס 2018 עולה 122 אלף שקל.

דגם אקסס 2016 עולה 76 אלף שקל.

המוזר בעיני, שלא היה אפשרות לבחור פרימיום 165 כ"ס, רק 156.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-508 היא משפחתית גדולה, קטגוריה D באירופה. המתחרות שלה ששוקו כאן הן (יותר נכון, היו) הפאסאט, האינסיגניה, הלטיטיוד, ה-c5, במובן מסויים הסופרב (שהיא חצי קטגוריה למעלה מבחינת גודל), ה-6, ה-B4, האקורד, האלטימה, האוונסיס, הסונטה, האופטימה, המליבו והמונדאו (והפיוז'ן שהחליפה אותה, ולא שווקה כאן).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מי שמוציא רישיון על אוטומט, טועה.

זה נכון שהגיר הידיני הולך ונעלם, אבל נכון לנקודת זמן זו כ 50% מהמכוניות בעלום (לא רק חדשות אלא בככלי) עדיין עם גיר ידני.

עשית רישיון על אוטומט - אתה לא יכול לנהוג על 50% מכלי הרכב הקיימים וחבל.

לא תמיד יהיה לך רכב חדש או חדש יחסית, לא תמיד תנהג רק בארץ, לא תמיד מקום עבודה יספק לך רק אוטומטי.

מאז שהוצאתי רישיון נהגתי רק ידני, כל החברים מסביבי נוהגים על ידני, אני טס לא מעט לאירופה ותמיד יוצא שאנחנו משכירים רכב ידני כי הרוב המוחלט (לפחות ביוון ובאייה) הוא רגיל.

אנשים לא רואים צורך בלשלם יותר עבור מוצר שנוח להם איתו, ובנוסף הסחירות שלו גבוהה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החברים סביבך נוהגים על ידני?

זה חריג מאוד.

אני על ידני תמיד. יש מעט כאלו מסביבי. (רק אשתי ואבא שלי ברכב הקודם)

וגם אחותי אבל היא בספרד.....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק מייצג ששרשור על רכב ידני גלש לרשימת רכבים שבינן לידני אין קשר (לפחות בארץ)

אני אשמח לשמוע אופציות, אם יש לך, על רכבים ידניים שהם לא gti ולא מיקרות/אלטו למיניהן.

אני מת לידני, אבל זה ק ש ה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה כי אין סיבה לנהוג על ידני,גם אני חיפשתי רכב ידני ובסוף השלמתי עם משפחתית טיפה חזקה יותר.

השוק של הפג'ו הזו מת לגמרי כנראה,זה יפה ונחמד שיש מחירון שלא משקף כלום,בעיקר את זה שהן נמכרו ב0 ק''מ ב110 אלף.

חפש את הדגם המאובזר ואל תתבייש לתת הצעת מחיר מצחיקה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לאחרונה מכרתי את הספארק 11' ידנית ועברתי לקקטוס 16' ידנית. עדיין יש רכבים ידניים רק צריך להתאמץ למצוא משהו שמתאים. לדעתי קקטוס רכב אנדרייטד והמחיר שהוא נמכר לא משקף את השווי האמיתי שלו. אם צריך רכב נוח ולא רכב ספורט זה תמורה מצוינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החברים סביבך נוהגים על ידני?

זה חריג מאוד.

אני על ידני תמיד. יש מעט כאלו מסביבי. (רק אשתי ואבא שלי ברכב הקודם)

וגם אחותי אבל היא בספרד.....

לא כזה חריג לדעתי, יש לי לפחות ארבעה חברים שנוהגים על ידני. אשתי נוהגת על ידני, כמו גם שני ההורים שלה. כמובן שגם אני נוהג על ידני - כרגע על סקודה יטי, כל פעם שאני חושב להחליף אני מסתכל על המצב העגום של השוק בארץ, ומוותר.

את ההודעה הזאת אני כותב מחופשה באיטליה, עם פיאט 500L ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...