Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה טובה לכל קציני צה"ל שיאלצו להמשיך לנסוע באטראז - עדכון 19.12.19- איביזה / i20

Elico48
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, מעולם לא נהגתי באטראז'. קיבלתי פידבקים שליליים מהבן שלי שמקבל כזה מפעם לפעם מהמפקדת שלו כשהיא בחו"ל (ושיהיה ברור, הסטנדרט שלו זה SX4 בן 10).

את עניין הצמיגים העליתי בגלל שינוי תחושה מהותי שהיה לי לפני 3 שבועות, כאשר החלפתי את הצמיגים ברכב שלי והתחושה שלי באיזה נקודת תורפה בדרך היומיומית השתפרה פלאים. אז חלק מהעניין הוא חדש מול ישן, אבל גם הישן הזה - שהוא מדגם שנחשב טוב - נתן לי איזו תחושה לא נוחה הרבה מאד זמן, אם כי קשה לי לומר אם ממש כאשר היה חדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראיתי כמה 301 אצל חלק מהיחידות, מעניין למה הרכב הזה לא הצליח, הוא מרגיש פחות ריקשה מהאטרז.

גיר של אסיין, אמור להיות עסקה טובה.

כמדומני ה-301 שהיו בצבא הן 1.2 עם רובוטי חד מצמדי.

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני ה-301 שהיו בצבא הן 1.2 עם רובוטי חד מצמדי.

הם צריכים 301 מנוע 1.2 עם גיר אייסין 6 הילוכים וזהו מצאו תנוסחה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהיה דבר כזה (לפחות לא בארץ).

תכלס, אני חושב שפיאט טיפו 1.6 אוטומטית או ה-301 עם 1.6 וגיר אוטומטי (שכמה שידוע לי שתיהן לא משווקות יותר בארץ) היו יכולות להיות בחירות יותר מתאימות לצבא.

ככה לא היו תלונות על תא מטען וגם הרכבים יותר מתאימים לנהגים של הצבא שלרובם לא אכפת מהרכב.

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום!

שהצבא יקנה פיאט או פיג'ו?

זה הרי ידוע שיש להם בעיות חשמל.

הכי טוב מוצובשי, יפאני.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא בצבא היו הרבה פג'ו 205 שעשו קילומטרז'ים מטורפים, ולפני זה גם טנדר 404.

007-1024x684.jpg

1500544847040-0.jpg

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום!

שהצבא יקנה פיאט או פיג'ו?

זה הרי ידוע שיש להם בעיות חשמל.

הכי טוב מוצובשי, יפאני.

ראשית הוא לא קונה, הליסינג מספק לו הכל כלול.

לא שהטיפו או ה301 לא אמינות אבל כן חברות הליסינג צריכות משהו עמיד ככל שניתן שישרת גם את האינטרסים שלהם ולא להיקלע לכאב ראש, (הם יבינו את זה בהמשך עם הI20 והאיביזה).

כפי שאני רואה את זה, הצבא חוזר לאטרא'ז בסופו של יום עם מערכות בטיחות כתירוץ :lol:.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני רואה את זה, האטרז הוא מושלם לצבא, זול,פשוט, תא מטען יחסית גדול, זול מאוד, בסיום התקופה יותר זול לזרוק אותם לפח מאשר למכור.

האמת שזה לא רכב גרוע, הוא פשוט מאוד וזה יתרון ענק, רק באמת מוזר איך הצליחו לייצר רכב עם אחיזה כזו גרועה, מעניין אם החלפת צמיגים+ בולמים ואפילו קפיצים ישפרו את המצב.

https://mirageforum.com/forum/forumdisplay.php/12-Wheels-Tires-Brakes-amp-Suspension

למי שאוהב הרפתקאות.

עריכה אחרונה על ידי ModChiP
לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאני רואה את זה, הצבא חוזר לאטרא'ז בסופו של יום עם מערכות בטיחות כתירוץ :lol:.

מאיפה הבאת את זה ?

היה מכרז, יש חברות זוכות, יש 2 דגמים שישווקו במסגרת המכרז,

מהיכן האמירה ?

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי כתבתי משהו רע על מערכת ההנעה שלהן?

וזה למרות שאני אישית שונא תיבה רציפה, אבל אני יודע להבדיל בין הדעה האישית שלי לדברים אובייקטיביים

נראה לי שעברת למצב של מלחמת קודש נגד האטרז'. האטרז' והספייס-סטאר, לא מבריקות כלל, לא מיוחדות ולא בולטות בכלום. אבל הן גם לא מנסות. להציג אותן כרכב מסוכן בטירוף, לא בטיחותי ולא אמין נוגד את הדעות של כל מי שמכיר את האוטו הזה. יש מצב שנפלת על לימון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא מלכודת מוות/סכנת חיים/להתרחק כמו מאש או כל הביטויים המוגזמים האלה אבל איך שלא תסתכל על זה, מדובר במכונית מאד מאד בסיסית מתחת לבינוניות הרגילה. בסטנדרטים של 2020 וכשמשווים לרכבים בקטגורית סופר מיני זה די פח ולא משנה כמה התקנות מקומיות של אביזרים תשפוך אליו.

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום דיון על חלופות לקציני צה"ל - מה כדאי שיקבלו, מכרזים, וכו', זה פשוט שרשור התבכיינות על אטראז'.

החבר'ה הקבועים לא מפספסים רגע בשביל להשאיר תגובה מזלזלת על האטראז', בשילוב משחקי מילים (לא) משעשעים שכוללים את השורש א.ט.ר.א.ז'.

בחייאת, מה כל כך "פח" ברכב הזה, לעומת עוד מכוניות שנסעו עד לא מזמן ועדיין נוסעות בכבישי הארץ?! מה עד כדי כך מסוכן ברכב הזה לעומת מכוניות זולות אחרות שנמכרות בארץ ללא מערכות בטיחות מקוריות, וכאלה שבקושי הצליחו לגרד כוכב ורבע במבחן ריסוק?!

התמרמרות שכבר הפכה להתמכרות מוזרה וחסרת טעם.

כנראה שלא נסעת או לא חווית, ואפילו לא שמעת את הגרגור של הרכב הזה. עולם רביעי. וכן, גם על רכבים "אמיתיים" תשמע התבכיינויות מסוימות ואני נוטה להאמין שהן דווקא יהיו על מיקום המולטימדיה, נוחות תפעול, מראה חיצוני וכו' ולא על סכנת חיים בתלבושת פח על 4 גלגלים. עריכה אחרונה על ידי Pecan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...