Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בנוגע לסוזוקי ספלאש 2013 אוטומט

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מתלבט האם לרכוש סוזוקי ספלאש אוטומטית יד 2 פרטית כרכב שני במשפחה.

הרכב עלה לכביש בינואר 2013 ועשה כבר 140kkm מנוע 1250 כ"ס 95. על פניו נראה שטופל בזמן.

המוכר מבקש 25k.

השאלה אם הק"מ לא גבוה מידי והמחיר שווה את העסקה?

האם יש בעיול מיוחדות לדגם?

ישמש בעיקר נסיעה עירונית פקוקה 15 ק"מ לכיוון.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך 21000 ק"מ בשנה. גבוה, אבל לא חריג.

יש לי סויפט חצי שנה יותר צעיר, עם קצת למעלה מ-80,000 ק"מ. אני מזכיר אותה כי מדובר באותה מערכת הנעה. סה"כ הרכב אמין, אם כי בגיל 4-5 שנים היו לו שתי תקלות: צורך בניקוי בית מצערת, שזו כנראה תקלה אפיינית לדגם, וצורך בהחלפת ממיר קטליטי, שזו כנראה תקלה חריגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתכם על טופס הבדיקה.

מה שטופל בחודש האחרון זה החלפת צמיג 1 אחורי.

החלפת תשבת מנוע.

לאחרונה מילא גז במזגן.

מצבר חדש.

טיפולים מתועדים ובזמן.

עשה 143kkm בשעון.

האם שווה מחיר של 25k.

תודה.

250cc854e17f3cfbf1b521a7ffd4d363.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד,אין ברייקדילים שפוסלים על הסף את העסקה ומצד שני,הרכב לא הכי שמור ויש תיקונים לבצע מה שאמור לבוא לידי ביטוי במחיר-להורידו כמה אלפים כלפי מטה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...