Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן מקרר צד אחד בלבד - רנו גרנד סניק 2012

Elchai
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

יש לי בעיה עם המזגן שמקרר רק צג אחד (מושב ליד הנהג) המיזוג מול הנהג רק זורק אוויר

ברכב יש בקרת אקלים מפוצלת

החליפו לי לפני שנתיים מדחס (התקלה קרת חצי שנה לאחר מכן אבל עם הידרדרות בזמן האחרון, בהתחלה היתה מפסיקה לקרר רק בעצירות /פקקים)

היתי במוסך אמור לי שהלך המדחס (אז למה צד אחד עובד תקין) - החבור גם רוקן לי את כל הגז בסוף הטיפול שאחזור להחליף את המדחס אצלו

מילאתי גז - עדיין קורה.

הפילטר נדרש להחלפה - אבל גם ללא פילטר זה התקלה מתרחשת

אשמח לעזרתכם לפני הוצאה כבדה כמו החלפת מדחס (האם יש משהו לעשות/לבדוק לפני)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ככל הנראה, הבעיה היא בתוך היחידה שבתוך הדשבורד, ישנם תריסים שמכוונים את כיוון יציאת האוויר, ככל הנראה אחד מהם תקוע ולכן צד אחד מקרר והשני מוציא אוויר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי גם בהבעיה בפיצול או בחיישן טמפ׳ בצד הנהג,

המוסכניך (שהתברר כבעייתי) טען שזה מדחס

השאלה אם יש מישהו אמין שאפשר לפנות אליו בנושא מזגנים (עדיפות באיזור רחובות)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...