Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה - error workshop leave vehicle only when selector lever is in position p

PixelKing
שימו לב! השרשור הזה בן 1508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

כפי שכבר נכתב בפורום זה, יש לי הודעה שקופצת ברכב:

error workshop leave vehicle only when selector lever is in position p

הרכב שלי הוא סיאט איביזה 2016 נקנתה ישירות מהחברה.

לאחר שנה וחצי התחילה התקלה, בהתחלה המוסך התנער ואמר שלא רואים שגיאות ולכן לא מחליפים, לאחר מאמץ קשה הוחלף חלק. ״מנגנון ידית הילוכים״. עבר שנה וחצי והרכב לא באחריות, חזר שוב, לאחר חודשיים של ריבים הם החליטו לעשות לי ״הנחה״ לזמן מאוד מוגבל (עומד להסתיים) של 2000 שח. הובטח לי שהפעם יש אחריות לשנתיים באם זה יקרה שוב.

מכיוון שכבר הוחלף לי החלק והבעיה חזרה, אני מאמין שזה פשוט יקרה שוב. המוסך עושה לי שרירים, ואומר שזה בעיה שלי.

אני כרגע לא בטוח מה האופציות שלי. שמעתי שאולי יש תביעה יצוגית שאשמח להשתתף בה עקב השירות הנוראי שאני מקבל, אולי יש תחלופה לתיקון התקלה גם?

אשמח לכל עזרה. אני סובל מהשירות של צ׳מפיון. ממש טעות לקנות מהם רכב.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה ידועה ובמוסך ידעו יפה מאד שקשה לשחזר אותה בקלות ופשוט חיכו כשתצא מאחריות.

שיטת מצליח במיטבה.

חפש פה בפורום תקלה בחישן בורר הילוכים. תקלה נפוצה בפולקסוואגן.

צריכים לתקן לך בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מצליח במיטבה.

צריכים לתקן לך בחינם.

ברור לי שצריכים, הם פשוט לא. מה אני עושה הלאה? יש רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה של 2000?? כמה לעזאזל עולה החלק הארור הזה?

נאמר לי שהחיישן או ״מערכת״ עולה 6000 ש״ח. גם לפי מגיבים אחרים, נראה שזה העלות שהם קיבלו לתיקון התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מצליח במיטבה.

צריכים לתקן לך בחינם.

קרא שוב,החלק הוחלף פעם אחת באחריות (לפחות לפי הבנתי את הסיפור) והתקלה חזרה פעם שניה כאשר הרכב לא באחריות.

במצב הזה אם הציעו לו הנחה של 66% זה בסדר,לא חושב שהם חייבים לו משהו.

חלק כזה,אם באמת יש תקלה סדרתית לא הייתי קונה מפירוק והמקסימום שהייתי בודק זה מול מוסך רון- אם יהיה זול מ 2000 מתקן אצלו ואם לא,חוזר ליבואן לתיקון.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ... אולי מישהו יוכל לעזור לגבי איך להתמודד מול צ׳מפיון? ממה שניסיתי עד עכשיו (מול המוסך) נאמר לי שאין סיכוי ואני חייב לשלם.

והאם מישהו מכיר תביעה יצוגית בנושא ויכול להפנות אותי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המספר של המק"ט

5Q1713041F. (זה VW, אני מניח שזה זהה לסיאט, תוודא)

שווה לבדוק את האופציה של הזמנה מחו"ל וללכת איתו עצמאית למוסך מתמחה VAG.

ככל הVAGיות מהשנתוניים הנ"ל, אצלי גם הייתה את הבעיה והחלק הוחלף במוסך מרכזי בראשל"צ על חשבונם. (התקלה קרתה שבוע לאחר הקנייה שלי, הרכב לא טופל במורשה לפני).

חבר מהעבודה עם אוקטביה 2016, לפני חודש עם אותה בעיה בדיוק והוחלף על חשבונם במוסך גגג ברעננה, שילם רק את עלות העבודה. אם זאת, הרכב טופל מהיום הראשון במורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלות שהוא שילם הייתה עלות שעת עבודה, 280? 300? לא יודע, כמה שהם גו(נ)בים...

בעת החלפה נאמר לי שיש שנתיים אחריות על החלק.

אולי לא הבנתי אותך נכון, אבל אתה אומר שלא חלפו שנתיים ממעוד ההחלפה הקודם, אז למה שלא יכבדו אחריות?

(אלא אם כן התיקון הראשון נעשה במסגרת האחריות הכללית ואז השנתיים אחריות על החלק לא תקף, אלא רק עד תום האחריות הכללית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההודעה נעלמת לאחר זמן קצר בגל שהסכום של התיקון הוא לא שפוי אז הייתי מושך ככה. ברגע שההודעה תשאר רק קח בחשבון שלא תוכל להוציא מפתח מהסוויץ אלא בניתוק המצבר. אצלי באוקטביה הקודמת ההודעה הזו הופיעה בפחות מ100 אלף קמ ולא היה בא לי לשמוע את הבלבולי שכל של צמפיון אז משכתי איתה עד כמעט 200 אלף קמ ומכרתי את הרכב ללא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מאחר ומדובר על תקלה גורפת בסוגי רכבים אלו, נפתחה תביעה ייצוגית מול פולצווגן, למעוניינים להצטרף נא הצטרפו לקבוצת פייסבוק: "נפגעי מנגנון תיבת הילוכים ברכבים פולקסווגן, אאודי, סקודה, סיאט"מדובר על ריקול שהיה בארה"ב ובקנדה שלא הוכל על ישראל ואנחנו משלמים על זה אלפי שקלים. 2000 ₪ ששילמנו סרח לי- עשיתי שיעורי בית, ממליצה להצטרף לקבוצה על מנת שנוכל לקבל החזרים על כל ההוצאות הלא מוצדקות שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...