Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחבר בכדי לעקוב  
avargel

אלטרנטור לקסארה 2003, באזור בית שמש

שימו לב! השרשור הזה בן 311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Recommended Posts

בהנחה והטעינה נמוכה (נורת טעינה + בדיקה ברב מודד), והרצועה שלמה ומתוחה יפה, מסתבר שאין מנוס מהחלפת אלטרנטור?

או שברכב הזה יש רכיבים אחרים שייתכן שמקור התקלה בהם?

וכן אשמח לדעת עלות משוערת. לא מצליח למצוא זמן ליסוע לגבע בשבוע הבא, אז אאלץ להסתפק במוסכים הבינוניים (בלשון המעטה) במקום מגורי.

בהזדמנות זו, אם יש למישהו המלצה למכונאי או חשמלאי נורמלי בבית שמש, אשמח לשמוע.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות גאון כדי להחליף אלטרנטור בקסארה.

צריך להיות טיפש להרכיב אלטרנטור ש"משופץ" בחלקים סוג ז שיגרמו לך לחזור ולהחליף אותו כל כמה חודשים.

חשוב לך הרכב? שופץ גיר באוטו לא מזמן? מזגן עובד? מנוע בריא? החלף לאלטרנטור חדש או אחד שמשופץ בחלקים איכותיים ומגובה באחריות ארוכה.

מחפש פיג'ו או סיטרואן עם מנוע 1.6THP תקול לצורך שיקום

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שנאמר פה.החלפתי ארבעה אלטרנטורים משופצים ל-C4 שלי תוך פחות משנתיים במוסך מורשה יבואן. אמנם הוחלפו במסגרת אחריות אבל אלה שלוש חוויות מיותרות של המתנה לגרר. החלפתי לחדש (אורן שירותי רכב, חולון, תודה!) במחיר מעולה ומאז השקט נשמר.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעתם אותי

אסע לגבע

נראה לי שאשלח אותו בגרר

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שכנעתם אותי

אסע לגבע

נראה לי שאשלח אותו בגרר

שמעתי רק דברים טובים על גבע, אבל אם אתה מעלה את הרכב על גרר למה לא תתקשר לכמה מקומות לברר מחיר של אלטרנטור חדש לפני שאתה שולח אותו?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני מטפל קבוע בגבע, ואין לי שום ספק ששם הרכב בידיים הכי טובות.

הסיבה שמראש חיפשתי המלצה למוסך באזור מגורי היא כי פו"ה אלטרנטור זה פשוט יחסית, והזמן שלי מאוד לחוץ ולע מאפשר לי נסיעה לתל אביב.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין תחליף למוסך שאתה סומך עליו בעיניים עצומות.

אני גם לקוח של גבע ואין תחליף למוסך הזה - באמינות, באנושיות ובמחיר של החבילה הכוללת.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

מצאתי כמה משפצים שבעצם רק מחליפים פחמים, עלות 600 ש"ח לפני מע"מ ועבודה

העדפתי להחליף אצל גבע, כי המשפץ שלו מבצע חידוש לכל המערכת. מעט יקר [800 ש"ח לפני מע"מ ועבודה], אבל מרגיש לי החלטה נכונה.

אחריות לשנה!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

התחבר בכדי לעקוב  

• Create New...