Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בפנס קדמי עם לדים - קיה סיד 2015

guyha7
שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני צריך עזרה בתקלה שיש אצלי בפנסים קדמיים עם לדים, קיה סיד 2015 , אני כבר הבנתי שעשיתי טעות בקניית הרכב, רכשתי אותו לפני כשנה מחברת ליסינג שקיבלה אותו בחזרה אחרי 3 שנים. לפני כחודשיים הלדים בפנס שמאל הפסיקו לעבוד, ולפני כחודש גם הלדים בצד ימין התחילו להבהב כשאני מדליק אורות דרך (דבר מאוד מציק לנהגים שלפניי). הבנתי כבר שזו מחלה של הרכב בדגם של שנים אלו. פנס חדש (הטעות שקיה עשו בדגם זה: הלדים בלתי נפרדים מהמכלול וחייבים להחליף את כל הפנס היקר) עולה מעל 3000 ש"ח. לאחר מספר שיחות עם קיה ישראל, הבנתי שהם לא יעזרו לי למעט הנחה במוסך ובמקום 4500 רק 3250 לפנס8), מטורף לשלם מעל 6000 שח בגלל הלדים המיותרים.

העזרה שאני צריך: 1. להזהיר חברים לגבי הבעיה ברכב מדגם זה. 2. איך להגיע לשאר בעלי הרכבים מדגם זה (ראיתי כבר מספר רכבים בכביש עם תקלה זהה, לא הצלחתי לקחת לפרטים), אני רוצה לאתר את שאר האנשים ולנסות ללכת על תביעה ייצוגית. יש רעיון איך לאתר את האנשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תקלה ידועה בדגם. לא תהיה לך בעיה לאסוף עשרה חברה לתביעה ייצוגית. קצת פייסבוק, קצת חברים ורשתות חברתיות... אתה תמצא. השאלה אם תהיה לך הסבלנות לפשרה ....

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה חשוב לבצע בדיקה ברשת לפני הקניה. כפי שנכתב זאת תקלה אופינית לדגם ונראה שמדובר בפגם בייצור או בתכנון.

בזמנו סבלתי מאותה התופעה שתוקנה שבמסגרת האחריות:

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D606380&share_tid=606380&share_fid=28771&share_type=t

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי סיד 2013 העפתי אותה איך שנגמרו ה3 שנים (התחילו בעיות בגיר שגם תוקנו באחריות אבל זה הטריד אותי מאוד). החליפו לי באחריות פעמיים פנס שמאל ופעם פנס ימין קומפלט בגלל הלדים האלו. לדעתי יותר דקורטיבי פשוט תיסע בלי הלד האלה הפנס עדיין מתפקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש אלוף:roll::roll::roll:, אתה מוכן לעשות את אותו התיקון הזה אצלי ברכב, תמורת סכום מתאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי סיד 2013 העפתי אותה איך שנגמרו ה3 שנים (התחילו בעיות בגיר שגם תוקנו באחריות אבל זה הטריד אותי מאוד). החליפו לי באחריות פעמיים פנס שמאל ופעם פנס ימין קומפלט בגלל הלדים האלו. לדעתי יותר דקורטיבי פשוט תיסע בלי הלד האלה הפנס עדיין מתפקד.

לא בדיוק, כי הלדים בפנס השמאלי אכן לא עובדים לחלוטין, אבל בפנס הימני הלדים מהבהבים בלילה כאשר אני מדליק אורות דרך. בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש אלוף:roll::roll::roll:, אתה מוכן לעשות את אותו התיקון הזה אצלי ברכב, תמורת סכום מתאים?

אני רק אחד ממנהלי האתר, אני לא כתבתי את המדריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...