Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה שעוזרת במכירת רכב באזור חדרה חיפה שאפשר לסמוך עליה?

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לקבל רכב מהעבודה ובינתיים בניסיות למכור את הרכב פשוט נמאס לי מהאנשים שמתקשרים,

אותם שאלות ואותם נודניקים, ומה שבטוח כולם מזבלים במוח, אף אחד לא בא,

אפילו יש 2 שקבעו להגיע לסגור, ממש תיאמנו, והבריזו.

לכן מרוב ההתעסקות בזה אני מעדיף לשים את האוטו במגרש או חברה שמוכרת רכבים משומשים מפרטיים, באזור חדרה חיפה שימכרו לי את הרכב,

השאלה אפשר לסמוך עליהם?, הכוומה שלא ישתמשו ברכב שלי לצרכים פרטיים?

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חברה, אלא חבר פורום:

https://www.carsforum.co.il/vb/member.php?172306-Collection

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך הוא מגנט לקונים, אבל גם מגנט לטיפוסים שאתה מדבר עליהם.

במקומך הייתי ״סובל״ קצת שיחות טלפון מנודניקים ומוכר את הרכב בעצמי. תסתכל על חצי הכוס המלאה, מתקשרים, גם אם נודניקים, וזה אומר שאתה בכיוון...

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה לא מזמן פוסט של חברה שעושה את זה, לדעתי קוראים להם collection, לא זוכר בדיוק מה היו התעריפים שלהם (לדעתי משהו בין 3 ל4K ממחיר ההמכירה) אבל אולי שווה בדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי להם, יש לי הרגשה שהם פשוט לא פעילים יותר, או מסננים חלק מהרכבים.

כנראה שאצטרך לסבול חלק גדול מהערסים לצערי עד שיגיע אחד נורמלי :evil:, בינתיים אקח הפסקה, האמת אני די מותש מהטלפונים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...