Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסתבר שעדיין יש אנשים הגונים בעולם

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

היום כמו בכל יום ירדתי לאוטו ונסעתי לעבודה בלי להתעכב יותר מדי. נכנסתי בזריזות והנעתי את הרכב.

אחרי כמה מאות מטרים שמתי לב שיש דף שמתנופף לי במגב הימני. ישר הבנתי על מה מדובר וכמעט קיבלתי שבץ :?

עצרתי, ורצתי לקדימה של הרכב כדי לבדוק מה קרה ורק אחרי כמה שניות שמתי לב שהתווספה לה שריטה קטנה באורך של כ3-2 ס"מ בפינה של הטמבון.

עשיתי תיקון קטן עם לק שחור, וכמעט ולא רואים את השריטה יותר (במציאות זה נראה יותר טוב).

התקשרתי הבוקר לבן אדם, ואמרתי לו שאני לא מעוניין בשום פיצוי ושום תשלום ואפילו אמרתי לו כל הכבוד..

אם הוא לא היה מתקשר, הייתי יכול לאתרו בקלות כי יש לנו מצלמות בבניין, ואז המצב היה שונה ב180 מעלות.

כן ירבו אנשים כאלה.

0.jpg1.jpg2.jpg

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לגמריי.

האמת שראיתי את השריטה גיחכתי. לא האמתי שעל זה הוא השאיר פתק :shock:

כמה פעמים שברו לי מראה/שפשפו/דפקו לי רכבים ולא השאירו לי לא פתק ולא נעליים. (אגב תמיד בחנייה המקוללת הזאת)

כמה שאני פדנט על הרכב שלי, לא לקחתי את זה קשה מדי. תיקנתי בקטנה והמשכתי בדרכי.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? אין גבול ליצירתיות, אפשר לבצע עם רכב גם שריטות זעירות.

אכן נותרו אנשים הגונים בעולם.

אני עדיין מחכה לאותו יום דימיוני שבו הפגושים האפורים נטולי הצבע יחזרו לאופנה, כך שלא יידרש שום תיקון צבע לפגוש. אין פה שום בעיה הנדסית או עיצובית, ע"ע פיקאסו דור ראשון, רק קיבוע של צרכנים ויצרנים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי מקרה שהיה לי לפני כמה שנים, היה לי רכב לא חדש שכבר ספג פה ושם, מישהו שיפשף ועיקם לאורך 2 דלתות הצד, למען האמת פגיעה לא זניחה. השאיר פתק. התקשרתי החלטתי לוותר: השיקול המרכזי שלי היה בגלל שהוא כן השאיר פרטים, ושיקול משני כי לא ראיתי שום טעם לתקן פגיעות פח ברכב בן 6 - מחירון יד2 כ"כ שחוט בימינו שאני לא רואה סיבה לבזבז את הזמן שלי ללכת למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? אין גבול ליצירתיות, אפשר לבצע עם רכב גם שריטות זעירות.

אכן נותרו אנשים הגונים בעולם.

אני עדיין מחכה לאותו יום דימיוני שבו הפגושים האפורים נטולי הצבע יחזרו לאופנה, כך שלא יידרש שום תיקון צבע לפגוש. אין פה שום בעיה הנדסית או עיצובית, ע"ע פיקאסו דור ראשון, רק קיבוע של צרכנים ויצרנים.

איך פגוש אפור מחוספס נטול צבע אינו בעיה עיצובית בדיוק?.. ואם אינני טועה זו גם בעיה בטיחותית כיוון שהטמבונים הצבועים כיום מאוד גמישים ורכים וזאת על מנת לספוג פגיעות בהולכי רגל, להבדיל מהטמבונים המיושנים האפורים אשר קשיחים בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואלללקק הייתי מלביש עליו מחיר של טמבון חדש למה מי הוא שישרוט לי את הרכב???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואלללקק הייתי מלביש עליו מחיר של טמבון חדש למה מי הוא שישרוט לי את הרכב???

בדיוק בגלל הגישה הזו אנשים לא משאירים פרטים.

אתה כנראה ציני,יש מספיק שלא.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה צדיק פירק לאישתי מיני רופא חדשה-דנדשה ולא רק שהשאיר פתק, גם הודיע לביטוח במקום.

היום לא משתלם לברוח. יותר מדי מצלמות בכל מקום.

לפני שנתיים שכן במשרד נכנס בי ברוורס ועוד ניסה להתנער. שילם הרבה יותר מהנזק האמיתי כי הבאתי סרט מצלמות של מאפיה ממול.

היום כבר לא כמו פעם שאין עקבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה צדיק פירק לאישתי מיני רופא חדשה-דנדשה ולא רק שהשאיר פתק, גם הודיע לביטוח במקום.

היום לא משתלם לברוח. יותר מדי מצלמות בכל מקום.

לפני שנתיים שכן במשרד נכנס בי ברוורס ועוד ניסה להתנער. שילם הרבה יותר מהנזק האמיתי כי הבאתי סרט מצלמות של מאפיה ממול.

היום כבר לא כמו פעם שאין עקבות.

טוב שהבאת ממאפייה ולא ממאפיה, כי הוא היה מסתבך עוד יותר.

Halperin ודאי שהייתי ציני, גם אותי שפשפו וצריך לבלוע את הגלולה כי אף אחד לא מבטיח שלמחרת הצביעה לא תהיה שריטה גדולה יותר.

אישית נתקלתי במצב כזה שנהגת הייתה בפלאפון ובלמה בפתאומיות, אקסית שלי שהייתה מאחוריה נכנסה בה בקטנה וההיא הלבישה עליה טמבון שלם שהיה מלא בשפשופים, מאחר וראו את הכל במצלמה כמובן שהיא חזרה בה מהדרישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, כבר במכתב שהשאיר הוא התנדב לשלם, אני לא חושב שהיה יותר מדי קשה להוציא ממנו כסף אם הייתי חפץ בכך.

הייתי יכול לבוא בגישה של : אתה יודע כמה עולה לתקן טמבון של מרצדס בחברה? וכו' וכו'

אבל עוד פעם, אם לא היה משאיר פתק, זה היה סיפור אחר לחלוטין.

אגב, לפני שבועיים מישהי פשוט שפשפה לי את כל צד הרכב, וגם התנהגה כמו בהמה. עשיתי פוליש ידני ו99 אחוז מהנזק ירד. (ה1 אחוז הנותר ירד עם פוליש מקצועי). גם במקרה זה החלטתי להבליג.. בכל זאת אין שום נזק. אבל בתכלס? הגיע לה תביעה עסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...