Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאדילק XT4 נצפתה היום בקריות

Elico48
שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי! רחצתי את רכבי הצנוע באחת מתחנות הדלק בקריות .

לפתע הופיע הרכב שבכותרת כשכל אנשי התחנה/ רחיצת רכב מתגודדים סביבו .

כאשר בעל הרכב זז מעא מהמקום אז רוב האנשים שבמקום צחקו שזה סתם רכב קטן עם מדבקה של קאדילק וש"חבל על הכסף"

נכנסתי לאתר "אוטו" בו היללו את הרכב, ובאחת התגובות מישהוא כתב שהבוחן לא היה אוביקטיבי ושיש על הרכב ביקורות גרועות בצפון אמריקה .

האומנם? 4c6190398aa13f78d6ccdd432762cf1e.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל גם על A1? על מרצדס A180?

יש אנשים שקונים רכב בגלל הסמל ולא בגלל התמורה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי.

הרכב הושק בחודש שעבר בארץ (קישור) ואני לא רואה מה הבעיה עם העובדה שראית אחד בקריות.

מה הבעיה פה?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

250אלף לגרסה הזולה לרכב מפואר "קאדילק" . נראה בסדר , לא גדול במיוחד , הכתבים הישראלים כולל פאבל מהללים את הרכב מבחינת רשימת אבזור וביצועים. לפי תגובה ראשונה של מראה עיניים אז הרכב נראה כמו שברולט משודרג ולא קאדילק קלאסי . [emoji85]

השאלה שתמשיך להשאל גם אחרי שנה מה"השקה" בישראל היט האם יש הצדקה כל שהיא גם מבחינת אמינות , ירידת ערך ועוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו הבנתי אותך.

שאלות על אמינות זה שאלות שצריך לשאול לאחר תקופה מסוימת שהרכב משווק ולא מיד עם תחילת שיווקו, אז ניאלץ להמתין.

ירידת ערך גם צריך לבדוק לאורך זמן עם כל דגם חדש שיוצא, אם כי יש אפשר לנסות לנחש בצורה מושכלת על בסיס נתוני העבר.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אלפא 2011 [emoji851]

עכשיו ברצינות : אנחנו מבססים את דעתנו על חוכמת ההמונית , בטח לא על חוכמת " הקנאים " שמשמיצים את הרכב,מבלי לבחון אותו ברצינות.

היתי באיטליה בחודש שעבר , לא ראיתי שם שום שברולט ושום קאדילק .

ודרך אגב גפ נדיר לרטת שם טויואה קורולה או מזדה .

ככה זה חובב רכב.

היתי לפני כחצי שנה באמסטרדם והתלהבתי כמו ילד קטן מכל טסלה שעברה לידי .

אני , וכנראה רוב גולשו הפורום לא אוהבים להיות "עדר" ולקנות קיה ספורטרז 1600 כמו של השכן .

ועם שכן אחר שלי , קשיש נחמד שיצא לפנסיה מזמן יש מרצדס 350e שאני לא יכול לשאול אותו כלום על ביצועים כי הוא נוסע עם הרכב רק למכולת וכל זאת במהירות של "קלנועית" .

[emoji1787][emoji28]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגישים את הקנאה מטפטפת בין השורות. בחנתי כמה כלי רכב בחיי, את חלקם אהבתי, את חלקם לא.

לעיתים חבריי חשבו כמוני, ולעיתים לא.

לא כל מה שכתוב בכלי תקשורת זה או אחר הוא אמת, ובמבחני רכב האמת המוצגת היא האמת של הכותב (בהנחה שלא מדובר בכתבה "מטעם")

דווקא רוב הציבור נוטה ללכת עם העדר (אחרת לא היה עדר)

ובנימה אופטימית זאת, ובהבנה שהשרשור לא מתקדם לשום כיוון של תוכן אמיתי, ננעל בזאת :)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...