Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זימון למתן עדות - איך להתכונן? שכר עדים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בשנים 2015-2018 היה ברשותי רכב של שלמה סיקסט (ליסינג, נטו ליס).

בשנת 2016 (לפני שלוש שנים!) נסעתי לתומי ומכונית אחרת התפרצה לכביש (לא נתנה זכות קדימה) ופגעה בי. החלפנו פרטים, היא אפילו התנצלה ואמרה ״לא ראיתי אותך״, מילאתי דו״ח נזק ששלחתי אותו לשלמה סיקסט והמשכתי בחיי. אני לא זוכר במפורט מה היה הנזק, אבל הוא היה קל וגם אותו ציינתי בדו״ח.

היום קיבלתי טלפון משלמה סיקסט לגבי אותו המקרה - מסתבר שהם תבעו את הנהגת ומזמנים אותי כעד. טוענים שהיה נזק של כ3000 שח פלוס ירידת ערך.

כמה שאלות:

1. האם עלי להתכונן איכשהו? לצערי בתקופה ההיא עדיין לא הייתה ברשותי מצלמת רכב אז בעיקרון זה המילה שלי נגד המילה שלה.

2. האם אני זכאי לפיצוי או שכר כלשהו על הזמן המבוזבז?

3. מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתי? האם באיזשהי דרך האשמה יכולה ״ליפול״ עלי? באותה תקופה הייתי מבוטח בשלמה ביטוח כחלק מעסקת הליסינג (בנוסף גם שילמתי תשלום חודשי נוסף - כדי למנוע מצב בו אאלץ לשלם בסוף התקופה במקרה שהרכב יחזור אליהם עם נזק כלשהו)

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן כעד בלבד לכן שום השלכות לא יחולו עליך

בקש משלמה סיקסט הזמנה רשמית מבית המשפט לבוא להעיד

ואז תהיה זכאי לשכר עד כמה מאות ש"ח כתלות במקום המשפט לעומת מקום מגוריך ואם יש לך שכר חריג בגובהו תביא תלושי שכר כדי שלא להינזק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לפני כמה שנים.

הגעתי בזמן.

אחרי עיכוב של שעה-שעתיים, מתחיל השוק: ניגשת עו"ד של הליסינג. מסביר לה מה היה. ניגשת אלינו עו"ד של הנהג שהוריד אותי ב-90 קמ"ש בכביש החוף ושואלת אותי כמה שאלות של ילד בכיתה א'. שתיהן חברות למדו יחד במכללת וואחשית. מתלחששות וסוגרות ביניהן (מה שאפשר היה לעשות בטלפון). נכנסים לשופט. עו"ד צעירה מדברת. השופט רדום מהנהן. השנייה משחקת בטלפון לא מזיזה את המבט לרגע. נשבע, 4 דקות בלבולי שכל היא לא הזיזה את העין לשנייה מהמשחק שלה. אחרי 4 דקות אומרת לא צריך את העד. אני חוצפן קטן שואל באמצע את עו"ד מה עם תשלום? שופט קוטע אומר 250 שקלים שהחברה שזימנה אותי תשלם לי שולח אותי לדרכי. אחרי חודש הגיע שיק בדואר. בית משפט השלום בישראל נראה יותר שכונה משיכון ז' בבית-ג'בל. זה בערך מה שקורה שם ביום רגיל. אולי יתמזל מזלך ולא יהיה לך כל כך משעמם שם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תבדוק עם מי שזימן אותך , האם ניתן לוותר על העדות שלך ?

לפני כמה שנים הייתי עד במשפט שבו נהרג אדם בתאונת דרכים . ביקשתי לא להגיע בשל המרחק ממקום מגוריי . הפרקליט של התביעה אמר שהוא לא זקוק לעדות שלי אבל הסנגורית לא מוותרת . הגעתי למשפט הכניסו אותי לעדות ראשון כיוון שהייתי העד שגר הכי רחוק . העדתי רבע שעה . השופט נתן לי דמי בטלה שלא כיסו אפילו את הנסיעה .

האם הייתי ניגש שוב למשטרה מיוזמתי ונותן עדות על תאונה שראיתי ? , לא יודע . אבל יצאתי בהרגשה טובה שעשיתי את המעשה הנכון מבחינתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך לפתוח את הפה בנימוס ולהסביר לכבוד השופט שזמנך יקר והוצאות הנסיעה יקרות ואתה מבקש X ולא אחד חלקי 10 של X.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...