Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד/איטום רעשים לחדר.

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר זמן ממושך, הפרוייקט הגיע לסיומו;

בדלת של הממ"ד חסרות גומיות האיטום.  בשביל לשפר את הבידוד האקוסטי, אני מעוניין לשים גומיות חדשות.

ניסיתי להתקשר לכל מיני בעלי מקצוע ולחברות שעוסקות בממ"דים אך ניסיונותיי עלו בתוהו.  הניגון הרגיל: יחזרו אליך וכמובן שלא חוזרים, אין לנו וכו' וכו'.

במקום הגומיות המקוריות חשבתי לרכוש גומיות Type D גדולות מ- Ebay/aliexpress.  (כרגע הצורך הוא אקוסטי בלבד אין לי צורך בחדר מלחמה אטום לגזים).

מישהו מכם אולי מכיר בעל מקצוע אמין שמתעסק בתיקון/שיפוץ חדרי ממ"ד?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם תצטרך שאנסה להפעיל קשרים (לא יודע כמה זה יעזור, אבל אם תרצה אני אבדוק) בגומי תל אביב - תגיד

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הזמנתי לבסוף גומיות d גדולות לדלת הממ"ד ועכשיו הדלת אוטמת כמו שצריך ובקושי שומעים. 

ועכשיו לעניין אחר. 

בידוד הרעשים של הקיר המשותף ביני ובין השכנה כנראה לא מי יודע מה ואני לעתים שומע את השכנה שלי. 

כשהותקן המזגן לא נאטמו מעברי הצנרת למזגן העילי שהותקן וייתכן מאוד שזה משפיע על חדירת הרעש לדירה.

יועץ האקוסטיקה שלח לי הוראות איך אפשר לבצע את האיטום של החור. 

מדובר בזגן עילי סטנדרטי  ac on/off

האם זו בעיה להזיז מעי את המזגן ולשלוף אותו החוצה לצורך האיטום מבלי לנתק את הצנרת שלו?( כנראה שאצטרך בשביל זה אדם נוסף).

ואיך בדיוק מוציאים אותו פשוט שולםים אותו החוצה מהמתקן שעליו הוא יושב ? 

IMG-20210201-WA0100.jpeg

16122120237162017085498438231826.jpg

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...