Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לאחר הפסקת ביטוח מקיף לגרוטאה הנוכחית הביטוח הבא יתייקר?

deep
שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בבעלותי פיקנטו 2014, הבנתי שלא משתלם לבטח את הרכב בביטוח מקיף. האם במידה ואחליף את הרכב בעוד שנתיים - שלוש אאבד את הנחת היעדר התביעות? אם כן נראה שלא מאוד משתלם לי. אשמח לדעתכם.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לוותר על המקיף אם אתה חושב שזה לא משתלם לך, אבל אף פעם אל תוותר על צד ג'. כך גם תהיה מכוסה מנזק לאחרים וגם ישמר לך רצף העבר הביטוחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה זה ההפרש אצלך בין ביטוח מקיף לרק צד ג' וחובה.

אצלי עד לפני שנה וחצי אוטו 02' ששווה לפי מחירון 15K היה מבוטח במקיף וההבדל לא היה גדול כניראה בגלל השווי שלו ושגם ככה הביטוח חובה וצד ג' שלו יקרים כי הוא לא בטיחותי.

בכל מקרה תחשוב האם בעוד יומים חלילה אתה מעורב בתאונה קלה באשמתך/לא באשמתך והרכב שלך מושבת. האם לצד העובדה שחסכת כמה אלפי שקלים יהיה לך קל להפסיד את ערך הרכב שאני משער ששווה 25-35 אלף שח בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות, הרכב שווה כ26 אש"ח מחירון, מה שאומר כמה אלפים פחות במציאות. ההבדל בין ביטוח מקיף לחובה הוא 500 ש"ח.

הרבה שרשורים קודמים דיברו על כך שלא כדאי לבטח רכבים זולים בביטוח מקיף, בכל מקרה התכוונתי לבטח צד ג'.

20 אש"ח הם לא כסף לפיצוחים מבחינתי, אבל גם רחוקים מלהיות סכום שלא ניתן לעמוד בו. השאלה היא אם שווה לבטח סכום כזה.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו הפרש היה גם ברכב שלי (גם אצלי המחירון הוא בין 20 ל-25).

העדפתי את המקיף, ומבחינת תשלומים יצא לי תוספת של 45 שקל בחודש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...