Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים ממהרים למכור 308 gti?

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 1206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אישית לא מסכים עם הקביעה הזו שזה טבעי שאנשים מחליפים רכבים ספורטיביים מהר.

לא מקובל עליי לראות רכבים שנת 2016 יד 3 או 4, זה מסריח ועדיף להתרחק.

גם אם הקביעה נכונה, אני לא רוצה לקנות רכב שהוחלף מהר מכל סיבה שהיא ואני גם לא מוכן לקנות רכב לא מבעליו הראשון .

מי שיחכה מספיק זמן, ימצא רכב יד ראשונה מכל שנה שהיא. שלא הוחלף יומיים אחרי קנייתו.

הסיבה היחידה שהגיונית בעיניי למכירה היא בן אדם שמחליף כל 3 שנים את הרכב ברכב חדש מהסוכנות ברגע שמסתיימת האחריות.

בארץ נמכרו קומץ של 308 GTI ואם הכמות שלהן בלוחות משתווה לרכבים כמו GTI ושות', משהו מסריח. אנשים לא מרוצים, הרכב לא פרקטי או בעייתי וכו' וכו'...

6K להחלפת דיסקים ורפידות קדמיים ? זה כולל סופ"ש ספא לבעל הרכב ואשתו ביערות הכרמל\מצפה בראשית במקרה? :)

מחיר קצת מונפץ,אבל לא אתפלא אם זה המחיר (או קרוב אליו) במוסך מורשה.

בטח שאפשר להחליף במוסך כללי בחצי מהעלות,הבעיה שאתה עדיין באחריות וכל טיפול שתעשה בחוץ,ייתן ללובינסקי סיבה לעשות לך פרצוף תשעה באב אם חלילה תצטרך לממש את האחריות.

גם אצלי בפולו עולה 3K (לפני עבודה) לדיסקים וצלחות קדמיים - בסוף החלפתי אצל חבר בחצי מזה.

הזוי.... אם זה היה קורה בגולף GTI כנראה היה יוצא קול זעקה בפורום נגד התמחור הזה.

ב308 אי אפשר לבצע חריטה ? אם מחליפים רפידות בזמן ולא מאוחר, בד"כ אפשר לחרוט בזיל הזול ולחסוך החלפה.

אני במשך 80K עם ה GTI החלפתי רפידות קצת לפני הזמן וזה הסתכם בפעמיים חריטה של צלחות קדמיות ואחוריות במשך כל התקופה. (ללא צורך בהחלפה של צלחות) .

גולף GTI זה גולף דיילי עם קצת יותר כוח,זה לא רכב למי שבאמת אוהב נהיגה מערבת כמו ה308GTI,תמיד לרכבים כאלה יש יותר תחלופה.

מצטער אבל זה קשקוש שמעיד על חוסר הבנה/היכרות עם הרכב.

הGTI יודע להיות דיילי מתורבת יחסית אבל גם יודע לספק את הסחורה ברגע שהוא נקרא לדגל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה נוספת שיש 308 GTI בלוחות, חלק מהרוכשים נהגו עליה בנסיעת מבחן כי ניתנה להם ההזדמנות (היה מאד קל לשריין נסיעות מבחן על פיג'ו GTI) התמכרו ורכשו.

מדובר על לקוחות שחרטו על דיגלם שצרפתי זה לא אמין ופיג'ו לא קונים בחיים וידה ידה.

עכשיו, לקראת סוף האחריות, קיימת פניקה בלהחזיק צרפתייה לקראת סוף האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא מסכים עם הקביעה הזו שזה טבעי שאנשים מחליפים רכבים ספורטיביים מהר.

אף אחד לא הביע הסכמה, אלא רק ציינו שזאת תופעה רווחת וקיימת.

בארץ נמכרו קומץ של 308 GTI ואם הכמות שלהן בלוחות משתווה לרכבים כמו GTI ושות', משהו מסריח. אנשים לא מרוצים, הרכב לא פרקטי או בעייתי וכו' וכו'...

בשנים 2017-2018 נמכרו כ-60 308 GTI, דומה לכמות ה-S3. נמכרו הרבה פחות הונדה Type-R, אך למרות זאת נכון לאתמול היו בדיוק אותו מספר מכוניות של הונדות ו-S3.

ב308 אי אפשר לבצע חריטה ? אם מחליפים רפידות בזמן ולא מאוחר, בד"כ אפשר לחרוט בזיל הזול ולחסוך החלפה. אני מניח שאפשר, ציינתי את עלות הצלחות לא טענתי שחייבים להחליפם ללא חריטה

אני במשך 80K עם ה GTI החלפתי רפידות קצת לפני הזמן וזה הסתכם בפעמיים חריטה של צלחות קדמיות ואחוריות במשך כל התקופה. (ללא צורך בהחלפה של צלחות) .

12345

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה - עובדה, לא הועלתה על ידי ולכן לא מוצא טעם בלהוכיח משהו. זה אמור להיות הפוך. אתה טענת אתה תוכיח.

יש כל כך הרבה גורמים שעלולים ליצור הטיה בהסקת המסקנות שלך שאתה בוחר להתעלם מהם. כמובן שזו זכותך.

אפשר גם לטעון שאיטלקי לא אמין ויפני כן. בעיני אין הבדל גדול בלי להציג נתונים.

אתה מוזמן לבצע "תחקיר" בעצמך ולחזור עם תובנות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה - עובדה, לא הועלתה על ידי ולכן לא מוצא טעם בלהוכיח משהו. זה אמור להיות הפוך. אתה טענת אתה תוכיח.

יש כל כך הרבה גורמים שעלולים ליצור הטיה בהסקת המסקנות שלך שאתה בוחר להתעלם מהם. כמובן שזו זכותך.

אפשר גם לטעון שאיטלקי לא אמין ויפני כן. בעיני אין הבדל גדול בלי להציג נתונים.

לא טענה אלא עדות שנתמכת ע"י עוד חברים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש בהחלט תופעה כזו ויש ג'אנר שלם של בעלי רכבים (בד"כ חברה צעירים שלארשונה התחילו להרוויח משכורות נורמלית) שכל חצי שנה מדלגים מ GTI ל WRX, לסיויק R וכן הלאה.

בלי שום קשר, אתם מסתמכים על יד2, אני מחפש עכשיו רכב קטן זול ואמין לקניה לעסק, רוב המודעות שאני מתקשר אליהן הן מודעות שקר של סוחרים שנועדו לבייט אנד סוויטצ'.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אבל זה קשקוש שמעיד על חוסר הבנה/היכרות עם הרכב.

הGTI יודע להיות דיילי מתורבת יחסית אבל גם יודע לספק את הסחורה ברגע שהוא נקרא לדגל.

ביטויים כמו קשקוש מעידים לרוב על כותבם הרבה יותר מאשר על חוסר הבנה או חוסר היכרות. הגולף מעולם לא כוונה לצד היותר מערב והיותר ספורטיבי של הקטגוריה. היא בוודאי לא שם גם עכשיו. אולי לך זה מספיק, אבל מכיוון שלך הרבה יותר חשוב, לפי כל הפוסטים שלך, ק"מ ויד נמוכים מאשר נהיגה פרופר, אפשר גם להבין מאיפה נקודת ההשקפה שלך מגיעה. בכל דור ודור של גולף (מדור 2 והלאה) עמדו מולה הוט האצ'ס מערבות יותר, ספורטיביות יותר וטובות יותר.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות חלופיות קיימות.

הבעיה לדעתי (ותקנו אותי אם טעיתי) שאין צלחות כאלה חליפיות.

אלעד

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטויים כמו קשקוש מעידים לרוב על כותבם הרבה יותר מאשר על חוסר הבנה או חוסר היכרות. הגולף מעולם לא כוונה לצד היותר מערב והיותר ספורטיבי של הקטגוריה. היא בוודאי לא שם גם עכשיו. אולי לך זה מספיק, אבל מכיוון שלך הרבה יותר חשוב, לפי כל הפוסטים שלך, ק"מ ויד נמוכים מאשר נהיגה פרופר, אפשר גם להבין מאיפה נקודת ההשקפה שלך מגיעה. בכל דור ודור של גולף (מדור 2 והלאה) עמדו מולה הוט האצ'ס מערבות יותר, ספורטיביות יותר וטובות יותר.

"טובות יותר" זה עניין יחסי מאוד.

היה לי VRS סטוק לחלוטין ונתתי בראש להרבה רכבים שאתה מכנה "טובים יותר".

אולי יש הבדל בנהג אבל זה לא הכל.

הוואגיות קלות יחסית לנהיגה.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הואגיות באמת קלות לנהיגה. נהג טוב יוכל להוציא יותר מהמתחרות. נהג ממוצע ירגיש שומאכר.

חוץ מזה, מהי ההגדרה שלך ל"לתת בראש"?

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לכמה מהמגיבים יש רכב ספורטיבי. השיקולים שונים מאדם לאדם.

הכוח ממכר, עובדתית. אני מכיר אישית כאלו שקנו קופרה ואחרי שנה מכרו וקנו RS3 . מצד שני ישנו מי ש"גילה" שאחרי כמה טיולים ומסלול עולה סט צמיגים, רפידות וצלחות קרוב מאוד ל 10K שקל.

הרכב שלי חוגג שנתיים, ההוצאה החודש היא מעל ומעבר להוצאה על כלי הרכב האחרים במשפחה. אגרת רישוי 3350, חובה 1100, מקיף 4200 וטיפול 30K - עוד 1000 = 8660 ש"ח

לא, אני לא מוכר. יש כאלה שכן.

בדקתי ביד 2 יש 39 מכוניות למכירה 2016-2018 מתוך כ 600 שעלו לכביש בשנים האלו. זה 6%.

אני מניח שעבור 308 זה אחוז משמעותי יותר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...