Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Eli Pimpshtein

בעית סחיבה מוזרה במאזדה שאף מוסך לא מסוגל לעזור לי ולא מצליח לאתר

שימו לב! השרשור הזה בן 365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Recommended Posts

תפסיק להתעסק בחרטות של סוגרים קליקות ביניהם כאילו אתה בא עם איזה מזראטי.

כאילו שאם יטעו אתך יורידו להם את הראש.

עוד בחור נחמד עם רכב בן 12 .

אני ?

הייתי ממתחיל ממסנן דלק, שוב פעם כן...

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש קליקות בין בעלי המוסכים המורשים !!!! אף אחד לא יגיד לך שחלק דפוק שמוסך אחר אמר תקין !!!! ואני עומד מאחורי המילה שלי , או שיגידו לך במילים יפות " אם התחלת אצלו תמשיך אצלו " , בקשר למסנן דלק יש קשר בין אי סחיבה למסנן דלק ? ואם כן זה לא אמור להראות תקלה בלוח שעונים?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש קליקות, רק לא עליך... ולא על מאזדה 3 1.6 2007 .

חלק כל כך פשוט וזול הייתי מחליף רק כדי לשלול ועל הדרך להרוויח אולי אורך חיים משופר למשאבה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר מניסיון מוכח מה הניסיון המוכח שלך ? אם אני אגיד לך שלקחו לי חלקים מהרכב בזמן שהשארתי אותו לתיקון גם תגיד שזה לא יכול להיות ?

איך יכול להיות שכל טיפול מחליפים חלקים כאילו זה רנו ? וכאילו אני נוסע כמו מונית ? ולפני שהגעתי למוסך המורשה חוץ מ 2 תקלות שטופלו הרכב היה תקין לחלוטין לא צריות ולא מוטות ייצוב ולא משולשים ולא נעליים , אני לא מבין מה אתה כל כך נסער מהתגובה שלי ? אתה עובד במוסך מורשה של מאזדה ? אני מטפל במוסך מורשה שנים וראיתי מקרים יותר גרועים משלי כמוו מאזדה 121 שלוקחים אלפי שקלים לתיקון שהרכב לא שווה 100 שקל בגלל שזה זקן תמים שאין לו מושג , יש לי הרבה מה לרשום תאמין לי מה שאני כותב זה בקטנה , הרכב נכנס למוסך ב 100 אלף קמ ב 130 החליפו לי חצי רכב , יש לי רישיון הרבה שנים מעולם לא עברתי החלפה של חלקים נורא אינטנסיבית כאילו אני נהג מונית כמובן בעל המוסך מאשים את השמש שבגלל השמש הגומיות נשרפות לי ובגלל זה הלכו הציריות , המיסבים משולשים ועוד

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסער מהתגובה שלך.

פשוט אתה נראה לי בחור מוזר - שדופקים אותו וחוזר לעוד מכה.

בוא נגיע ליעד - כי גם ככה נראה לי שאתה טרול.

תתחיל ממסנן דלק.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אלי תפסיק להטריל כבר אני לא מבין איך עוד מגיבים לך ברצינות..

ולעניין - קנית מזדה 3 1.6 - הרכב ההזה עגלה, למה ציפית? לשרוף את הכביש ? תמכור תקנה רכב חזק יותר ותפסיק לשגע פה את כולם

Ford Mondeo Trend 2012, EcoBoost 2.0T

:twisted: ReflashTeamIL Remap: 270HP & 410nm

TMC Motorsports Powershift transmission remap

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני טרול כמו שאתה עובד במוסך מורשה או בעל אינטרס

בכל מקרה הלכתי על הכי גרוע אני חושב שיש לי בעיה בגיר יש בעיה בהעברה של כח בעיקר במאמץ הוא לקראת הסוף רק משגע אותי למה ה AT לא נדלק , או שהממיר הקטליטי סתום זה היה רכב ליסינג במקור אבל כל טסט עושים לי בדיקה גזים ואני עובר את הבדיקה בקלות

יום חמישי עמדתי ברמזור עם מזגן התחלתי נסיעה עד 20 אבל רגיל ומ 20 ניסיתי להגביר מהירות אני לוחץ על הדוושה מוריד מוריד מוריד לא קורה כלום מחצתי אותה לרצפה ואחרי כמה שניות קפץ הסלד כמו מטורף משהו הזוי אם אני נוסע כמו זקנה בלי האצות אז פחות מרגישים את זה

נ.ב.

הצלחתי לגרום לכמה גולשים "תמימים" פה אי נוחות עם הטענות שלי כלפי המוסך המורשה של מאזדה מעניין למה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למה ציפית? לשרוף את הכביש ? תמכור תקנה רכב חזק יותר ותפסיק לשגע פה את כולם

יש לך רישיון בכלל ? נסעת על מאזדה 3 בכלל שאתה מגיב ? " לשרוף את הכביש " תגובה של חייל אחרי צבא , לתת האצה נורמלית ברמזור זה לשרוף כביש ? אני מקווה שהמגיבים פה לא סוכני מכירות ובעלי אינטרס מסתבר שגם בפורום החיים לא קלים

" ותפסיק לשגע פה את כולם " = מריח לא טוב , בקשר לרכב " 1.6 עגלה " נסעתי על פיאט פנדה , סוזוקי אלטו ורכבים ברמה הזאת שהם לא מכוניות מרוץ מעולם לא הרגשתי סחיבה כל כך איטית התחושה כאילו הגיר / מנוע לא שייכים לרכב , הרכב שוקל 1.25 טון והוא מרגיש כמו משאית :(

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם תחבר את כל הרכבים שהיו לך לא תגיע לכ"ס שיש לו .

תוריד קצת את האף מהשמיים - ותכנס למוסך כללי מומלץ בפורום.

תבקש שיעשה נסיעת מבחן והכל יסתדר .

מסנן דלק ולחץ דלק לא תקין -לא מקפיצים לרוב תקלה , אלא אם מדובר ברכב עם משאבת הזרקה נוספת .

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוסך כללי של מאזדה שאתה יכול להמליץ עליו ? אני כבר התייאשתי לחפש .

דרך אגב התקלה לא מופיעה קבוע זה פעם מופיע ופעם נעלם לפעמים בעל המוסך עושה נסיעה וזה לא מופיע באותו רגע אבל בוודאות זה קורה במהירות נמוכה עד 60 בערך או בהאצות חזקות או בפתיחה ברמזור וכאלה והתחושה גם שהדוושה של הגז נמוכה מדי אבל נראה לי שככה זה במאזדה דור 1 הרכב לא מגיב ללחיצות של הגז רק שהוא עמוק בקרקעית ואז כמו שרשמתי הסלד קופץ כמו מטורף אחרי כמה שניות אני מבין שהרכב עגלה אבל במכוניות הכי עגלות שנסעתי לא קרה שלחצתי על הדוושה של הגז והייתי צריך להגיע ממש לקרקעית בשביל טיפה סחיבה אפילו לא בסוזוקי אלטו 3 צילינדר , מה שבטוח שהרכב במאמץ הוא קורס! ב OBD2 שלוחצים על הגז עם מזגן המנוע מגיע למאמץ 90-100 אחוז זה נראה לי הזוי מה שכן שמתי לב שטיפה הסלד משחק אבל ממש בקטנה למטה ומתקן חזרה אבל ממש קצת , הורדתי אפליקציה לניטור תקלות נראה אם היא תגלה משהו אני בספק ואם כן לא נראה שהאפליקציות האלה כל כך אמינות

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה בארץ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
באיזו מאזדה 3 יש רצועת טיימינג ? ככל הידוע לי כולן מגיעות עם שרשרת.

איפה רשמתי את המילה רצועה?

גם בשרשרת יש פספוס של שן עקב תקלה במותחן או שיש תזמון לקוי עקב התארכות השרשרת.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 לא בנוייה לתת האצות ברמזור ובעיקרון בין 80 ל120 לוקח שבוע.

שאלה רק לגבי השרשרת טיימינג, השרשרת עבה מאוד ונראת כמו עשר שרשראות אופניים מחוברות... בטוחים שיש כזה דבר פיספוס שן בשרשרת כזו?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא נקרעת, היא מתרופפת - משם לזיוף על דפייזר עצמו קל מאוד להגיע...

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
מאזדה 3 לא בנוייה לתת האצות ברמזור ובעיקרון בין 80 ל120 לוקח שבוע.

שאלה רק לגבי השרשרת טיימינג, השרשרת עבה מאוד ונראת כמו עשר שרשראות אופניים מחוברות... בטוחים שיש כזה דבר פיספוס שן בשרשרת כזו?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

וזה כאשר אתה לא יודע איך הרכב תוחזק כל חייו. בכל זאת רכב בן 12. מספיק דהשמן לא בתקן או לא בצמיגות הנכונה ואז הסבירות שיהיה בלאי לשרשרת הוא גבוה

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...