Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
me5000

נוזל שמשות

Recommended Posts

איך אני משתמש שנתיים ממים מהברז ולא נסתם כלום?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים זה לא זמן שנסתם, יותר לכיוון 4 5 שנים ומעלה. אני יכול לחפש לך תמונה איך נראה הפילטר אצלי אחרי 7 שנים של שימוש בלא יודע אילו מים.

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP Manual

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

בתאריך 14.6.2017 בשעה 12:12, EliC25 כתב:

שרשור תחזוקה על Kia Magentis

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אתה טועה כי הפילטר עצמו נסתם, או הצינוריות.

כשקניתי את הרכב שלי דווקא הפיה הייתה סתומה.

במקרה שהפילטר או הצינורית נסתם אז הפתרון הוא חומץ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי ברגע שנסתם ותשים חומץ זה יסתם עוד יןתר.

אם סה רק בשפריצרים אפשר לפרק אותם ולהשרןת בחומץ.

את הפילטר עצמו אפשר לפרק גם כן ולנקות.

אולי יש כאלו שניסו עם לחץ אוויר ויודעים להגיד מה התוצאה.. לי זה נשמע לחץ גבוה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מותקן ואיך נראה הפילטר עליו אתם מדברים

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

במיכל הנוזל שמשות למטה, אצל כל אחד הוא מורכב במקום אחר. בדרך כלל ליד אחד הגלגלים וניתן להגיע בפירוק בטנת גלגל או טמבון

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש רק בנוזל שמשות מרוכז של Sonax שמוהלים 1:100. מוהל אותו רק במים מ-בריטה. למי שיש בר מים ביתי שיש לו פילטר פחם זה מצוין. לחלופין אולי יש לכם בר כזה בעבודה ואפשר מדי פעם לקחת 2.5 ליטר מים ולשפוך לתוכם בקבוקון התרכיז. פשוט שמרתי מיכל ישן של מים כחולים, סימנתי עליו כמה זה 2.5 ליטר וזהו.

https://www.sonax.com/Products/Interior-and-Glass/(location)/12999-SONAX-clear-view-1-100-concentrate5

מוכרים אותו גם בארץ בחנויות כמו אוטוסטור במחיר של 5-6 ש"ח.

זה חומר הניקוי הכי טוב שהשתמשתי בו אי פעם למיכל השמשות.

קודם כל הוא מנקה מצויין. המגבים מחליקים על החלון טוב יותר בזכותו. החומר לא משאיר סימנים לבנים שבולטים ומפריעים בנסיעה בחושך כמו חלק מהנוזלים הכחולים. החומר לא צובע בכחול או בשום צבע פלסטיקה ברכב כמו חלק ממיכלי הזבל של המיץ הכחול שקונים במחיר מופקע. צריך להשפריץ פחות ממנו על השמשה כדי לנקות בהשוואה למרק הכחול.

הבונוס: יש לו סוגים שונים שכל אחד בריח שונה. לא, לא מריחים אותו ברכב! לא יודע מה עבר על היצרן שמציין שיש לו ריח. אבל שיהיה אם הם נהנים מזה.:lol:

היתרון הגדול - מרוכז ומגיע בבקבוקונים קטנים ככה שממש קל לאחסן את זה אם יש לך גישה למים מסוננים כל הזמן.

עריכה אחרונה על ידי student

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב ששווה להתקמצן על זה, עקרונית אפשר לשים מים רגילים אבל זה יכול לגרום לאבנית ובשביל 10 שקל פעם באף פעם לא שווה לקחת סיכון..

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי איפה קונים את זה? תודה.

אני משתמש רק בנוזל שמשות מרוכז של Sonax שמוהלים 1:100. מוהל אותו רק במים מ-בריטה. למי שיש בר מים ביתי שיש לו פילטר פחם זה מצוין. לחלופין אולי יש לכם בר כזה בעבודה ואפשר מדי פעם לקחת 2.5 ליטר מים ולשפוך לתוכם בקבוקון התרכיז. פשוט שמרתי מיכל ישן של מים כחולים, סימנתי עליו כמה זה 2.5 ליטר וזהו.

https://www.sonax.com/Products/Interior-and-Glass/(location)/12999-SONAX-clear-view-1-100-concentrate5

מוכרים אותו גם בארץ בחנויות כמו אוטוסטור במחיר של 5-6 ש"ח.

זה חומר הניקוי הכי טוב שהשתמשתי בו אי פעם למיכל השמשות.

קודם כל הוא מנקה מצויין. המגבים מחליקים על החלון טוב יותר בזכותו. החומר לא משאיר סימנים לבנים שבולטים ומפריעים בנסיעה בחושך כמו חלק מהנוזלים הכחולים. החומר לא צובע בכחול או בשום צבע פלסטיקה ברכב כמו חלק ממיכלי הזבל של המיץ הכחול שקונים במחיר מופקע. צריך להשפריץ פחות ממנו על השמשה כדי לנקות בהשוואה למרק הכחול.

הבונוס: יש לו סוגים שונים שכל אחד בריח שונה. לא, לא מריחים אותו ברכב! לא יודע מה עבר על היצרן שמציין שיש לו ריח. אבל שיהיה אם הם נהנים מזה.:lol:

היתרון הגדול - מרוכז ומגיע בבקבוקונים קטנים ככה שממש קל לאחסן את זה אם יש לך גישה למים מסוננים כל הזמן.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

באוטוסטור הוא מוכר ב3 שקל לאחד אני חושב

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, כמה נוזל שמשות אתם משפריצים שבכלל צריך למלא אותו? בכל המכוניות שהיו בבעלותי מעולם לא הייתי צריך למלא נוזל שמשות. אני מניח שמילאו את המיכל בטיפולים תקופתיים אבל אני לא חושב שאי פעם טרחו לגבות על זה כסף.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מיכל נוזל שמשות מכיל בסדר גודל של 3-4 ליטר. ממלא בערך מיכל בשנה או קצת יותר. כמובן תלוי בנסועה שנעה במכוניות שלי בין 10-15 אלף ק"מ בשנה.

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יותר מ15 שנה אני משתמש ממים מתמי 4 עם תוספת של נוזל ניקוי חלונות ברכב שלי ושל העבודה לא היה לי אף פעם סתימה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
תגידו, כמה נוזל שמשות אתם משפריצים שבכלל צריך למלא אותו? בכל המכוניות שהיו בבעלותי מעולם לא הייתי צריך למלא נוזל שמשות. אני מניח שמילאו את המיכל בטיפולים תקופתיים אבל אני לא חושב שאי פעם טרחו לגבות על זה כסף.
תלוי איפה אתה מחנה.

אצלי אני מכסה את הרכב כך שאני משתמש אחת לכמה ימים בקיץ, ממלא פעם בכמה חודשים

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך אתם מגיעים לזה, אצלי מינימום פעם בשלושה חודשים אני ממלא בשני הרכבים (אצלי נכנס בערך 3 ליטר, ברכב של אשתי 2 ליטר, אולי קצת יותר). כל חצי שנה בערך אני קונה איזה 4 ג'ריקנים כאלה של 4 ליטר בהום סנטר או משהו כזה. אם התרכיז Sonax הזה יכול להיות חלופה טובה (יש בר מים עם פילטר פחם), אנסה לבדוק.

אימפלה 2005 3.4 6 מקומות

:-D

סוניק RS 2014

בעבר: ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...