Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבשה שחורה שהתחלפה בנמר שחור - סיפור קנייה של בנצית

ramik33

פוסטים מומלצים

בסך הכל רוב הדברים זה בלאי טבעי שנגרם לרכב עם נסועה כזו, עכשיו ישקצת שקט נפשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חולה על שרשורים כאלו - רכשיה של מונית זה משהו שהוא מאוד נגד הזרם והמוסכמות - אני בעצמי שקלתי לעשות זאת ועדיין לא פוסל בכלל! שעשה זאת בעתיד.

וכן זה סמל סטטוס ועוד בצבע שחור - זה פשוט עובד, המוח שלנו בנוי ככה לטוב ולרע.

פשוט נצרב לי בזכרון נסיעה במונית E220 בלרנקה - כשנהג המונית אמר לי שזה דיזל התקשיתי להאמין לו מרוב שהרכב היה שקט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עשית שביצעת יישור קו ולא חסכת. תקפיד על סולר איכותי - קל מאוד לזהות במכוניות הללו סולר מחורבן. עשן יתר, חוסר סחיבה, צליל דיזלי מודגש. תמצא תחנה בה הסולר טוב, ותשתדל להמנע מתדלוקים מזדמנים בתחנות זולות מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפרגון חברים.

וכן, הרכב מאוד מאוד שקט. רק אם ממש מאמצים את המנוע שומעים רעש באס נעים מהמנוע.

עוד משהו שאני רוצה לציין לטובה זה סל"ד השיוט. 100-110 קמ"ש כ1600 סל"ד.

וכמובן את צריכת הסולר שהיא מגוחכת.. מחוץ לעיר כ1:25 (4:100 לפי מחשב הדרך). ונראה שזה כך גם בפועל :)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, 1 ל25, ואם אני לא טועה הגיר שם בעל 5 הילוכים... זה באמת מרשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גיר 5 הילוכים (שאגב עדיף עקב עליונות באמינות על פני זה עם 7 ההילוכים - גיר די בלתי שביר).

ההילוכים עוברים כמו חמאה, לא מורגשים בכלל בכלל. כנ"ל בE 2008 של אבא, ובC 2008 של אחי.

בC 2007 של דוד שלי (בנזין) עם הגיר בעל 7 ההילוכים, הוחלפה הפלטה הידועה לשמצה בעלות גבוהה, ומאז אין בעיות.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואיי וואיי 1:25 המחשבה על זה רק גורמת לי רעידות

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקרוב מחליף בולמים וקפיצים :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים,

מדוע רכישה של מונית לשעבר לא הרתיעה אותך? התייעצתי בעבר עם אנשים שעברו יותר מרכב אחד בחיים, או שניים או שלושה, ונאמר לי מהם שרכישה של מונית לשעבר זו לא רכישה מוצלחת מאחר ונהגי מוניות יעדיפו להשאיר את הרכב על הכביש ולעבוד מאשר להעמיד את הרכב במוסך, ובכך נחסכים עלויות של חלפים, טיפולים נדחים ומוניות רבות מטופלות "בתחזוקת שבר". מה אתה חושב? אשמח לשמוע את דעתך.

(קצת חפרתי d: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא עם מרצדס אין בעיה כ"כ כי ישנם כ"כ הרבה מוסכים שמתמחים רק במרצדס במחירים זולים מאוד שאין טעם באמת לחכות שמשהו יתפרק.

בנוסף, נהג מונית חכם מבין שהמונית היא הפרנסה שלו ומטפל ברכבו בהתאם גם מבחינה מכנית וגם מבחינה קוסמטית, צריך לקנות רכב מאחד כזה.

הרכב שלי היה מונית מעט מאוד זמן. ורוב חייו היה רכב פרטי שטופל בסה"כ בסדר.

בלי שום קשר, יש למשפחתי ניסיון עם 3 מוניות לשעבר מרצדס (שלי הרביעית) ואף אחת מהן לא אכזבה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי חברים, שני עדכונים :)

1. הרכב עבר טסט בהצלחה וללא בעיות, אגרת רישוי 2398 שקל, ו103 שקל הלכו למכון הטסטים עצמו.

2. גיליתי נזילה מהרדיאטור, הוחלף הבוקר, 2000 שקל כולל עבודה ומים (לאחר מיקוח).

אמשיך לעדכן ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...