Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח DHL בחינם כפיצוי, האם לא אתחרט עליו?

avimorde
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם לפני מספר שבועות הזמנתי מאליאקספס סט כיסויים לרכבי בעלות של כ60 דולר ומשלוח בינלאומי רגיל. היום הגיעה החבילה, הכיסויים אומנם לא רעים בכלל אך גיליתי לצערי שאינם תואמים לדגם הרכב שלי. המוכר טעה ושלח סט כיסויים של דגם שונה. כשהבין ששגה הציע המוכר לשלוח את הסט הנכון אך הפעם עם משלוח DHL ללא תוספת כספית מצידי. כעת נותר עבורי הוא לאשר או לדחות את הצעתו.

וזאת בעצם ההתלבטות שלי, מצד אחד המשלוח מהיר מאוד והאלטרנטיבות במיוחד מסין נחותות פי כמה. ומצד שני זכורות לי המון תלונות על חיובים ועמלות שקר של מזמינים קודמים שנשבעו "שגם אם יתנו בחינם אני לא אקח".

האם לדעתכם יהיה חכם ללכת על זה או לוותר? יצא לכם להזמין עם DHL מסין? אשמח שתשתפו. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי עשרות פעמים עם DHL מסין, גם דברים קטנים וגם דברים בשווי של אלפי דולרים.

ה"חיובים" שיכולים לצוץ זה רק במקרה של מיסים

אם תזמין מוצר שהשווי שלו 400$ תצטרך לשלם מיסים, זה לא קשור למוכר ולא לדמי משלוח

יש אנשים שלא מודעים לזה שהם צריכים לשלם גם מע"מ, גם מכס, גם עמילות ועוד כמה דברים קטנים שהאחוז שלהם הוא לא מאוד גבוה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפנק.

סביר להניח שהמוכר יצהיר פחות מהעלות האמיתית,אז אפילו לא תידרש לשלם מיסים כלשהם,תתאם נקודת איסוף,מברוק ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מזל! להבדיל מ-ems ובלדרים אחרים,

dhl לא מחייבים שום עמלה על שחרור מהיר של מוצרים בשווי של 75$ ומטה.

עדיין בתוקף, ראה דף שני: https://www.dhl.co.il/content/dam/downloads/il/express/he/shipping/dhl_express_import_guide_il_he.pdf

לך על זה.

עריכה:

כן, כן, ems יענו דואר ישראל חייבו אותי על חבילה ששוויה נמוך מ-75$ בגלל שאיזה יפני התעקש לשלוח בדואר אקספרס-בהול-כלשהו.

הוכחה: https://mypost.israelpost.co.il/%D7%93%D7%95%D7%90%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%9B%D7%A1-%D7%91%D7%99%D7%91%D7%95%D7%90/ - ע״ע ״מחירון ללקוחות שאינם מנויים״ - 35 ש״ח~

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פטורים מתשלום עלות כלשהי )!(, למעט במקרים בהם המשלוח מעוכבלבדיקה ע“פ דרישת חוקיות יבוא."

כלומר שאם יפול בביקורת מדגמית יהיו עלויות שחרור והם יהיו גבוהות.

תלונות למשרד התקשורת שאישר לדואר לגבות את זה בזמנו ואף אחד לא התלונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...