Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים שמאכסנים דברים בחניה

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 1314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו מספר שכנים שמאכסנים דברים בחניה התת-קרקעית שלהם בבניין.

מדובר בדברים כגון כסאות שאינם בשימוש, שמשיות שבורות, אפניים מפונצרות, ויטרינות, פחי צבע, תריסים וכו'.

הודענו להם שאנו מביאים חברת ניקוי לניקוי יסודי לפני פסח ועליהם לפנות הכל.

כל מה שלא יפונה יזרק.

כמו כן לאחר פסח מתוכננת הדברה.

מספר שכנים לא פינו וכשהגיע החברת ניקיון לא היתה באפשרותה לפנות חלק מה"פסולת" מפאת גודלה ומשקלה.

אז הניקיון בוצע באופן חלקי וכמו כן זה גם יפריע להדברה שתבוצע בקרוב.

מה ניתן לעשות כדי לגרום להם לפנות את הפסולת?

מבחינתינו/חברת ניהול/ועד בית כל האמצעים כשרים, בין אם זה להזמין גוף שיתן להם דוחות, תביעה וכו'.

מקריאה ברשת הבנתי שחניה פרטית בבניין הינה ברשות הרבים שכן היא חלק בשטח ציבורי שמוקצה לדירה בטאבו רק לשם חניה והוא אינו מגודר וסגור.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזמין ג'אבר קצת יותר גדול מהנחנח שביצע את עבודת הניקיון הנוכחית, ולהרים את הכול הישר לפח בלי לומר מילה.

עובד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הניקיון מורכבת מבחורות שסך הכל מחזיקות רוב היום מגב וסמרטוט + הוזמן רכב לניקוי חניונים שהמפעיל שלו לא אמור להתעסק בדברים אחרים.

בדיעבד היה אפשר להזמין גם פועל נוסף שיפנה פסולת כבדה אך זה לא קרה כי אותם שכנים אמרו שיפנו בעצמם אך לא פינו.

כנראה שאם נזמין פועל שיעשה זאת, אותם שכנים ימשיכו לאגור דברים בחניה.

מחפשים פיתרון שיגרום להם לפנות בעצמם ולהבין שהם לא יכולים להמשיך זאת וגם שזה לא יחזור על עצמו כל שנה על ידי שכנים אחרים

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את פיטץ'. מה ההתעקשות לנקות שטחים פרטיים של משהו אחר?

אם זו הייתה חניה שלי, רשומה עלי בטאבו, ואני משלם עליה ארנונה, גם אני הייתי שולח אותך לעזאזל..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הדברים נמצאים במסגרת המלבן שלהם בטאבו הם יכולים לעשות מה שרוצים. יש לנו שכנים שיש להם רכב אחד ושמו מחסנים של כתר בחניה הפנימית. אם הדברים מחוץ למלבן אתם רשאים לפנות אותם בהתראה מספקת וגם לחייב אותם בעלות הפינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל עוד זה לא פולש לחניות של אחרים מה זה מפריע?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים על זה בעיריה ובשירותי העברות? אם הפסולת מסכנת אתכם כנראה שהם יתנו הוראה לפינוי

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הטענה שמותר לשים תיבה או ציוד בחניה, אין הדבר אומר שמותר לשים עד קצה התיבה המסומנת, מותר לכל היותר עד 30 ס"מ מהקצה.

כמו שגם רכב שחונה לא חונה בדיוק על הקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדעה שאם זאת החניה שלהם, מותר להם לעשות בה כרצונם. למיטב ידיעתי זה גם מה שהחוק אומר.

אם הפסולת מסכנת אתכם כנראה שהם יתנו הוראה לפינוי

זה פסולת, מה יכול להיות מסוכן בה? מה זה, מוקשים? מיכלים של T-virus?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל חומרים דליקים.

או חפצים שמונעים מעבר רכב חירום או גישה להידרנטים וכו'.

אותם שכנים חשופים לתביעות אם, למשל, מישהו ימעד על אותה אשפה וייפצע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בתוך תחום של חניה פרטית. זה לא יכול לחסום הידרנטים ואין לאנשים אחרים מה לחפש בתוך החניה. זה כמו שאותו שכן יתבע אותך על זה שהוא מעד על הרכב שלך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הדברים נמצאים במסגרת המלבן שלהם בטאבו הם יכולים לעשות מה שרוצים. יש לנו שכנים שיש להם רכב אחד ושמו מחסנים של כתר בחניה הפנימית. אם הדברים מחוץ למלבן אתם רשאים לפנות אותם בהתראה מספקת וגם לחייב אותם בעלות הפינוי.

אני יכול לעשות מספר 2 על החנייה? חנייה שלי בטאבו.

זה שציירו מלבן לבן על האספלט זה לא אומר שניתן להפוך את האזור למפגע תברואתי ואסטטי.

במדינה מתוקנת אותו דייר היה חוטף קנס.

בישראל "אני ואפסי עוד".

הרי ציירו מלבן וזה שלו לתמיד לנצח נצחים.

גם אני בדעה שאם זאת החניה שלהם, מותר להם לעשות בה כרצונם. למיטב ידיעתי זה גם מה שהחוק אומר.

זה פסולת, מה יכול להיות מסוכן בה? מה זה, מוקשים? מיכלים של

מסוכן לא באופן ישיר.

מסריח, מגעיל, מכער את המבנה ומוריד את ערך הדירה בהחלט כן.

מה לעשות זה די משקף את איכות החומר האנושי שגרה בתוך הבניין.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לעשות מספר 2 על החנייה? חנייה שלי בטאבו.

זה שציירו מלבן לבן על האספלט זה לא אומר שניתן להפוך את האזור למפגע תברואתי ואסטטי.

במדינה מתוקנת אותו דייר היה חוטף קנס.

בישראל "אני ואפסי עוד".

הרי ציירו מלבן וזה שלו לתמיד לנצח נצחים.

בהחלט. הוא שילם על המלבן הזה מחיר של דירה במדינה מתוקנת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...