Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיה כללית על צמיגים סיניים

avargel
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכלס יש צרה טיפה יותר גדולה מהצמיגים הסינים, אנשים לא מחליפים צמיגים עד שמתפוצץ להם. העיקר שיהיה מסך מולטימדיה וחיישני רוורס, זה מה שחשוב להם.

עוד צרה בדמות הצמיגים הסינים זה שמוכרים לאנשים צמיג משומש במצב לא טוב אבל העיקר שעבר כביסה ונצבע בתרסיס שמנוני כלשהו. בהקשר הטלפונים הסינים, יצא לי לראות שיומי בן שנתים שהלוח אם שלו נפטר אבל זה כלום לעומת חברת LG הקוראנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תרשה לי לתת את דעתי מנסיון..

חבר שלי היו לו צמיגים סינים האיכות נסיעה שלו לא היתה בשמים, היית מרגישה כל דבר בכביש, הבלימה כמו שכולם אמרו כן היא בעייתית..

הצעתי לו בת יב שהיה לו להחליף לדנלופ, הצעתי לו טו יו או מישלן.

אבל לא היה לו את התקציב, אבל הוא אמר לי דבר אחד, יש הבדל שמים וארץ בנהיגה כרגע ובמיוחד בחיסכון בדלק.

כשאני אומר מנסיון אישי זה גם על הסיאט איביזה שלי, כשרכשתי מאותו אדם הוא שם שם צמיגים סינים, נהגתי עליהם חודש ולא נהנתי כלל,

החלפתי ישר למישלן ואני מאד מרוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן להפקיד את החיים שלך וקרובים שלך בידי אותם "גורמים רלוונטיים"?

מי בדק את האחיזה ומרחק הבלימה של כל עשרות/ מאות דגמים של מותגי מדבקה האלה?

שום דבר מזה לא השתתף במבחן השוואתי כלשהו, כמו הצמיגים של יצרניים מובילים.

זה זול, עד כדי כך זול שפנ'צריות מרוויחות יותר על הצמיגים הסיניים הזולים האלה יותר מאשר על צמיגים ממותגים.

ואיך אפשר להשוות צמיגים לטלפונים? הנייד קורס - זורקים אותו לפח. הצמיגים קורסים ( בתפקידם ) - הרכב הולך לפח והנוסעים לבית חולים ( במקרה הטוב ).

זה שהרבה נוסעים עליהם לא אומר לי שום דבר חוץ מהעובדה שאנשים החליטו לחסוך בבטיחות לטובת מוצר זול. והרוב בכלל לא החליטו - חברת ליסינג החליטה בשבילם.

כל אדם שעולה על הכביש מפקיד את החיים שלו ושל הקרובים שלו בידי הרבה מאוד נהגים והרבה מאוד משתנים והרבה מאוד צמיגים סיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח שתעמיד אותי על טעותי ותתן לי קישור למבחנים רציניים שעשו ומוכיחים שמרחק הבלימה ארוך משמעותית, שהצמיג מתיישן ובכלל הוא על הפנים וכו׳..

אתה טועה. הנה העמדתי.

הרשת מלאה במחקרים של גדולי הגופים. או שאתה עוצם עיניים בכוונה או שאתה מתעצל לחפש. אני לא מתכוון להאכיל אותך בכפית, אבל לשם הדוגמא, הנה סקירה של המחקר שעשו בטריפל A (ארגון הבטיחות האמריקאי)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה. הנה העמדתי.

הרשת מלאה במחקרים של גדולי הגופים. או שאתה עוצם עיניים בכוונה או שאתה מתעצל לחפש. אני לא מתכוון להאכיל אותך בכפית, אבל לשם הדוגמא, הנה סקירה של המחקר שעשו בטריפל A (ארגון הבטיחות האמריקאי)

נחמד, לא צריך להתעצבן זה דיון בסה״כ..

הוכחת שצמיג ישן עוצר פחות טוב מצמיג חדש אבל לא הוכחת שום דבר לגבי צמיגים סיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד, לא צריך להתעצבן זה דיון בסה״כ..

הוכחת שצמיג ישן עוצר פחות טוב מצמיג חדש אבל לא הוכחת שום דבר לגבי צמיגים סיניים.

מכיר מגזין קטן בשם consumer reports?!

https://www.consumerreports.org/cro/news/2014/09/chinese-truck-tires-are-no-bargain/index.htm

זהו, סיימתי לעשות את העבודה בשבילך, אתה ילד גדול, google will show you the way.

אגב, אני לא מנסה להוכיח שום דבר, אתה זה שמנסה פה ללכת נגד הזרם, חובת ההוכחה היא עליך.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מגזין קטן בשם consumer reports?!

https://www.consumerreports.org/cro/news/2014/09/chinese-truck-tires-are-no-bargain/index.htm

זהו, סיימתי לעשות את העבודה בשבילך, אתה ילד גדול, google will show you the way.

אגב, אני לא מנסה להוכיח שום דבר, אתה זה שמנסה פה ללכת נגד הזרם, חובת ההוכחה היא עליך.

שוב, לא צריך להתעצבן

תגיד אתה קראת את הכתבה ? כי הצמיגים נכשלו רק בנסיעה בשלג וכבישים וקפואים מה שלא רלוונטי למדינה שלנו.

להלן ציטוט מהכתבה מהלינק שלך:

These tires stop reasonably well on pavement and offer impressive hydroplaning resistance, but they have poor snow traction and just fair ability to stop on icy roads.

דבר נוסף שכתוב שם זה שאורך החיים שלהם קצר יותר מאשר צמיגים איכותיים (הם התנו כדוגמא את מישלין )

אז מכאן ועד להגיד שהם מסכני חיים, זה לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים (כמו הקורולה) שמגיעים עם צמיגים ברוחב שונה לגרסאות שונות

לדוגמא sun הצמיגים ברוחב 195

ו GLI ברוחב של 205.

שאר הרכב אותו דבר בדיוק.. האם יש הבדל בין מרחקי העצירה בין 2 הסוגים?

אם כן .. אז אפשר להגיד שמי שקונה את הגרסה עם מרחק העצירה הארוך יותר סתם מסכן את חייו?

אולי בעצם צריך שבנוסף לכל הציונים שנותנים לרכבים - יוסיפו את מרחקי העצירה במהירויות מסויימות.

ככה שבאים לבחור רכב חדש... נדע מי פחות מסכן את החיים שלנו יונדאי אויניק או טויוטה קורולה וגם איזה גרסה של הקורולה.

ולמה כל רוב המבחנים מתמקדים בכביש רטוב? ואלו שכן בודקים כבישים יבשים התוצאות פחות דרמטיות ?

ואם אני מאלה שלא מכבה את הצפצפה של המובייל איי , ככה שבמקרה חירום יהיו לי 3 עשיריות שנייה יותר מאשר אלו שמכבים.

אז זה בסדר להרכיב סינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, מבחן בשפת הקודש.

בעיקרון אם היצרן מוכר אז תמצא מבחנים בלתי תלויים על מרחקי בלימה והשוואה למתחרים. ליצרן עלום שם, לרוב סתם שם שמוטבע על הצמיג ללא קשר למפעל המיצר בפועל, אין נתונים להראות כי ביצועיו משתווים למותג/דגם מוכר.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לראות סרטון תדמית ופרסומת של יבואן צמיגים שמתיימר להיות בדיקה בלתי תלויה.

אז מה היה לנו .. לקחו 2 רכבים , 2 סטים של צמיגים ושני נהגים שונים.

עלו ל 100 קמ"ש , בלמו כאילו באותה נקודה ומדדו עם מטר באורך של 4 מטר ויצא להם בערך 8 מטר.

אז ככה.. רכב ב 100 קמ"ש עובר בערך 30 מטר בשנייה, 8 מטר הם 0.25 שניות, אז הבדיקה לא מוכיחה כלום..

וכדי להשתכנע .. הינה עוד סרטון פרסומת של אותו יבואן עם אותם מציגים... האם אתה מאמין גם לסרטון הזה?

מבחינתם ניתן להרכיב על הרכב צמיגים עד 6 שנים מיום הייצור שלהם , ועל הרכב הם יכולים להיות עוד 4 שנים.

כאילו מצד אחד הם ממליצים לקנות רק צמיג ממותג מוכר ואז מצד שני הם גם טוענים שגם צמיג של 10 שנים הוא עדיין בטיחותי ובסדר.

שיעשו מבחן בלימה של צמיג כזה (10 שנים) מול צמיג חדש .... על כביש יבש.. לא על כביש רטוב

[video=youtube;s8a7-jVI_cs]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי עולם(!) ואף יותר מזה נוסעים, אוכלים וצורכים תוצרת סינית.

השבוע לדוגמא קיבלתי 17 מכולות עם 34 מסחריות שהגיעו מסין.

רכבים מפוארים, נוחים ומאובזרים לתפארת.

נכון שלפני עשור הייתה דיעה רווחת שתוצרת סינית היא נחותה, אבל כמו שאמר פעם חכם סיני זקן " מה שאתה משלם, זה מה שאתה מקבל"

ובתרגום חופשי, יש ריינג' מאוד רחב בתוצרת הסינית, ויש מוצרים שעולים בכמה רמות על אחייהם המערביים.

הכל תלוי מחיר

ולעניין הצמיגים, יש זולים ופשוטים ויש אפילו מותגים מובילים המיוצרים בסין.

הייצור נעשה לפי תקנים מחמירים בדיוק כמו שמייצרים good year בפולין, או מרכיבים הונדה סיוויק בתורכיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטובוסים הסיניים עד היום הגיעו עם מישלין.

היצרניות רכב הגיעו עד היום עם חברה שנקראת giti (סינגפורית במקור) או מקסיס (מותג סיני עם שם טוב).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...