Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ 2018 - סיכום שנה (כבר שש שנים)

RK

פוסטים מומלצים

התמונה של הרכב במסלול עם כסא הבטיחות של הילדה מאחורה - פרייסלס.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין דרך טובה יותר לחינוך מוטורי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לעבוד מספר פעמים בסוכנות סובארו (במקרה גם מחר אהיה שם...) והBRZ הלבנה שעמדה שם, ועכשיו הכחולה, עושות לי חשק לנהוג באחת כזו, בטח אחרי פוסט כזה שיוצא מהמקלדת שלך.

נשמע שזה רכב מגניב אבל הכי חשוב זה שאתה שמח בבחירה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום. רק מה, צריכת הדלק שברובה היא בטח נעשתה בדרך בין עירונית (קילומטר גבוה מאוד) שאני מאמין ששייטטת בה רוב הזמן ולא בדיוק נהגת כמו חוליגן, היא לא בדיוק מדהימה. במיוחד שזה רכב קל מאוד ללא הרבה סוסים פלוס בור מומנט שנועד לעשות את המנוע חסכוני יותר בסופו של דבר.

כמובן שזה עניין די שולי ביחס לכיף הגדול שהרכב נותן לך. תהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה של הרכב במסלול עם כסא הבטיחות של הילדה מאחורה - פרייסלס.

מה אתה מתכוון? שזאת עדות של הרשות למען הילד על אבא מתעלל?

(סתם רומן, אוהב אותך ומת על האוטו)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום. רק מה, צריכת הדלק שברובה היא בטח נעשתה בדרך בין עירונית (קילומטר גבוה מאוד) שאני מאמין ששייטטת בה רוב הזמן ולא בדיוק נהגת כמו חוליגן, היא לא בדיוק מדהימה. במיוחד שזה רכב קל מאוד ללא הרבה סוסים פלוס בור מומנט שנועד לעשות את המנוע חסכוני יותר בסופו של דבר.

כמובן שזה עניין די שולי ביחס לכיף הגדול שהרכב נותן לך. תהנה!

זאת מכונית ספורט עם מנוע אטמוספרי ולא וורם-האץ' עם מנוע טורבו צנום נפח. אני משייט לרוב במהירות סבירה עד חוקית, אבל גם נוסע הרבה בשעות עומס ולא נרתע מהאצות חזקות. מיכל שרובו שיוט בינעירוני יתן בסביבות ה-13 ק"מ/ל', מיכל שיכלול יום מסלול יתן בסביבות 7-8 ק"מ/ל'. אני באמת חושב שאלה נתונים טובים, לא היו לי חלומות על 20 ק"מ/ל'.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מסתדר עם המושב בטיחות מאחורה?

במקרה שלי אצטרך לשים 2 מושבים מאחורה. זה אפשרי שזה קשה?

גילאים 2 וחצי ו4 חודשים.

מתלבט אם להכנס להרפתקה הזאת.. כיום נוהג על מיאטה עם קפיצים ובולמים משודרגים ומפחד למכור למרות שאין ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הייתי יותר בכיוון של טופאק [emoji51]

וברצינות - אין בעיה למקם את הכסאות, גם 2, יש בעיה להכניס את התינוק/ת, הגישה היא הבעייתית. מאידך, יש חבר שעושה את זה כבר כמה חודשים, כך שהדבר בהחלט אפשרי. בגיל 2.5 כבר פחות בעיה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לשים לב חלפה לה עוד שנה עם הברז. נוספו לה עוד 34613 ק"מ

וחשבתי שאני נוסע הרבה :-)

נקנו צמיגי מישלן PS4, ומניח שאחליף אותם בקרוב לרביעיה זהה. צמיגים מעולים ומומצלים.

אני נוטה לקנות את הצמיגים האלו כשיגיע הזמן להחליף. כמה ק"מ הם החזיקו לך? ולשם השוואה כמה ק"מ החזיקו לך הפרימאסי מהמפעל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה לקנות את הצמיגים האלו כשיגיע הזמן להחליף. כמה ק"מ הם החזיקו לך? ולשם השוואה כמה ק"מ החזיקו לך הפרימאסי מהמפעל?

את הפרימאסי החלפתי ב-40K ק"מ. בגדול יש עליהם עוד קצת בשר, הם אצלי. אפשר היה למשוך עוד 10K בלי בעיה, פשוט נמאס לי. ה-PS4 מחזיקים כבר 31K והם די קרובים לסיום חייהם.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים כל 30K נשמע קשוח, כמה עולה רביעיה?

(לקח לי איזה 10-20 שניות להיזכר מאיזה שיר לקוחות המילים, אני מזדקן...)

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מסתדר עם המושב בטיחות מאחורה?

במקרה שלי אצטרך לשים 2 מושבים מאחורה. זה אפשרי שזה קשה?

גילאים 2 וחצי ו4 חודשים.

מתלבט אם להכנס להרפתקה הזאת.. כיום נוהג על מיאטה עם קפיצים ובולמים משודרגים ומפחד למכור למרות שאין ברירה.

אני עם ילד אחד בן פחות משנה, בגילאים האלו הכיסא הוא נגד כיוון הנסיעה ולכן הוא נמצא לידי (יש ביטול כרית אויר).

בגדול אפשרי לשים כיסא נגד כיוון הנסיעה גם מאחור, אבל זה אומר שלנוסע יהיה מאוד צפוף על גבול הבלתי אפשרי- תלוי כמובן בגודל הכיסא בטיחות.

אם מדובר בשני כסאות בכיוון הנסיעה, לא רואה שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7-8 קמ"ל בנתוני נסיעה מאומצעים - חלום וורוד! זה רכב היברידי מבחינתי!

נסה 1:5.5 ביום קר בנסיעה רגועה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...