Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ 2018 - סיכום שנה (כבר שש שנים)

RK

פוסטים מומלצים

הבנות שלי בנות 9 ו-5, ומכיוון שההורים שלהן נמוכים גם הן לא בדיוק פוטנציאל ל-1.80 מ'. הגדולה על בוסטר רגיל, הקטנה על בוסטר גב. שני בוסטרי גב נכנסים חופשי, כסא ילדים בגודל מלא ייכנס כתלוי בגודל החיצוני שלו. מן הסתם הוא תופס מקום ויהיה אתו פחות נוח. להגיד שזה מושלם? לא. אבל כפתרון להסעה למסגרות זה בהחלט עושה את העבודה. לנסיעות משפחתיות לוקחים את האוטו של האישה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על הסקירה.

זו צריכת דלק האופיינית לדגם? מה תמהיל הנסיעות שלך?

הנחיית היצרן לתדלק רק 98, עד כמה מורגש ההבדל בהוצאות דלק ביחס ל95?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמהיל בינעירוני-פרברי בעיקרו. הרבה יוקנעם-חיפה, לא מעט נסיעות למרכז. כמובן לפעמים טיולים וימי מסלול.

בהתחלה תדלקתי 95, עברתי ל-98 וההבדל במנוע מורגש, עובד הרבה יותר חלק ונעים. מבחינת כסף - הנפקתי כרטיסי תדלוק בדור אלון ופז, וההבדל לא כזה גבוה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפה ומדהים שמתנהג כמו שהוא גם נראה - מדהים.

אין שום סיבה שבארץ שבה רכבים הם כל כך יקרים - כשאנשים רואים אחת כזו ברחוב - יצלמו אותה. באמת לא מתפלא שאתה נתקל איתה במצבים כאלו.

כן תא מטען לא תא מטען - ביחס לקטגוריה הוא לא כזה רע דרך אגב אבל אני לא בטוח שעוד כמה שנים מעכשיו הבת הגדולה בכלל תוכל להכנס למושב האחורי ועדיין יהיה לה מרווח ברכיים נורמאלי - זה ממש קלסטרופובי.

כבעלים של סובארו משפחתית גדולה (לארץ) - אני דווקא מתחבר לאופי הקשוח של האינטריור ברכבים שלהם ולמדתי להעריך את זה

מצד אחד הרכב ספרטני ופשוט

מצד שני זה מחזיק שנים, אתה לא באמת גר שם וברגע שסלון רכב יוקרתי מתחיל להראות בלאי של שימוש - זה נראה ומרגיש הרבה יותר זוועה מאשר הסלון הפשוט הסולידי שיש לך בסובארו בין כה ובין כה.

אם היית רוצה רכב יוקרה ממש לא היית קונה BRZ אז זה גם ממש לא משהו "שלילי" שהסלון שלה פשוט - זה דווקא דבר טוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שעוד כמה שנים מעכשיו הבת הגדולה בכלל תוכל להכנס למושב האחורי ועדיין יהיה לה מרווח ברכיים נורמאלי

רק בישיבה מזרחית :roll:

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאור יפה וממצה של הרכב

אני נוהג בו מסוף 2017 (בלי הצפצפה) וכל נסיעה ולו הקצרה ביותר היא חויה כיפית. בהתחלה הייתי מופתע מהעניין של האטרקציה הסביבתית אבל זה פוחת עם הזמן (או שמתרגלים) ובדרך כלל יש פירגון מהסובבים כך שזה נחמד.

זה רכב שמתאים רק לבעלי רכב נוסף. אמנם 99.9% מהזמן אני נוסע לבד אך הבנות הקטנות כבר מיצו את החויה ומעדיפות לנסוע ברכב של האשה. במידה שנוסעות איתי הריב הוא מי לא יושבת מאחורי הנהג. הגדולים יותר מעריכים יותר את החויה ואחת לכמה שבועות הבן שלי וחבר שלו (1.75 ו 1.85) מצטופפים בכיסא הנוסע וזה שמאחוריו מה שנראה די מצחיק כאשר מי שיושב מאחור מגרד עם הפדחת את החלון האחורי. הם דווקא מאד משועשעים מהחויה הכוללת.

צריכת הדלק שלי בנהיגה יומיומית רגועה - כוללת גם בינעירוני וגם עירוני - עומדת סביב 12 ק״מ לליטר

הצבע כמו שנאמר כנראה אלרגי לכל מה שבא איתו במגע.

סיכום - אחד הדברים שאני הכי מבסוט שעשיתי בשנים האחרונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקירה פשוט מעולה. כבר כתבתי.

קצת בעולם הפראקטי - מה רמת הרעש במכונית? אפשר לשמוע מוזיקה במהירויות כביש מהיר בלי להגביר יותר מדי? איזה סוג רעש יש בה - צמיגים/רוח?

ובנסיעה עירונית על הכבישים המשובחים שלנו, כמה קורבן יש להעלות בגלל באמפרים, מכסי ביוב וצלקות כביש נפוצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שזאת לא החיה הכי שקטה ביקום. בהשוואה לג'ולייטה, למשל, היא רועשת הרבה יותר. בכלל, אעלה פעם כשתנוח עלי הרוח פוסט על הג'ולייטה. תמיד משום מה כשמדברים על תחושת פרימיום מתרכזים בפלסטיקים, בעוד חוץ מהם יש עוד המון מאפיינים, ועל כולם היא שמה V ענק ושמן. מכונית הרבה יותר טובה ממה שנוטים לחשוב עליה, ואני מבין את זה בחלוף שנה.

לגוף הברז - רעשי צמיגים (פחות), רעשי רוח (יותר - חלונות בלי מסגרת) - אין הרבה חומרי בידוד, ושומעים יותר מכל דבר. מצד שני, אפשר לשמוע מוזיקה (אם-כי אני ממש לא אנין שמע בכל מה שקשור למערכות, יותר מעניין אותי מה מתנגן דרכה) והדיבורית טובה מספיק כדי שישמעו אותי היטב ושאני אשמע, אבל לדבר בדיבורית במהירויות 160-170 בלי להרים את הקול כמו שהיה אפשרי בג'ולייטה אין מצב. 120-130 עם הרמת קול קלה.

נוחות - יותר זהיר על הבמפרים בגלל הקשיחות, לא בגלל שמפחד לשפשף משהו. לא עולה אתה מדרכות, אבל אני באופן כללי לא עולה מדרכות עם מכוניות, אז זה לא הפסד גדול בשבילי. מכסי ביוב וכו' לא מזיזים לה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שהרכב הזה יקבל מנוע של sti יהיה לו הכל .

אחלה סקירה .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שזאת לא החיה הכי שקטה ביקום. בהשוואה לג'ולייטה, למשל, היא רועשת הרבה יותר. בכלל, אעלה פעם כשתנוח עלי הרוח פוסט על הג'ולייטה. תמיד משום מה כשמדברים על תחושת פרימיום מתרכזים בפלסטיקים, בעוד חוץ מהם יש עוד המון מאפיינים, ועל כולם היא שמה V ענק ושמן. מכונית הרבה יותר טובה ממה שנוטים לחשוב עליה, ואני מבין את זה בחלוף שנה.

שתנוח ותעלה. קדימה!

מעניינת אותי זווית הראיה שלך בנושא.

כחול זה יפה(שלא נזוז מהנושא המקורי...).

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...