Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ 2018 - סיכום שנה (כבר שש שנים)

RK

פוסטים מומלצים

7-8 זה לא כשכל המיכל מאומץ. קח 100 ק"מ מסלול, היתר מנהלתי לחלוטין. קצב טיול זה בערך 6 ק"מ/ל', קצב מסלול בטח 3-4.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מרגיש פחות בודד רומן, תודה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תודה על השיתוף והפירוט המעניין על המכונית המיוחדת הזאת.

בפן האישי, לאחרונה קיבלתי מהמנהלת אישור לברז:-D

בשבועות הקרובים אחפש בלוחות אחת טובה 18-19, אם לא אמצא אלך על חדשה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הגיע זמן טיפול נוסף 75,000 ק"מ. בוצע, כמו הקודמים, במוסך מישל בחיפה, הוחלפו שמן (מוטול כמובן), מסנן שמן ומסנן מזגן. 920 זוזים.

כמו כן, מעט לפני 72,000 ק"מ הוחלפו הצמיגים, כמו שכתבתי קודם, לסט נוסף של מישלן PS4. 

על הדרך הכתה בי מחלה ידועה של האוטו שלתומי חשבתי, לאור הקילומטראז', שפסחה עלי - גוז'ונים שנגזרים. הוזמן והגיע סט גוז'ונים של ARP, יעלה על האוטו בקרוב.

מעבר לזה, הכל כרגיל, חוץ ממיעוט פעילות בגלל הקורונה ימ"ש. מקווה שזה יחוזל"ש בקרוב, למרות שבהזדמנות הראשונה ממש, השבוע, ביקרתי בפצאל והיה, כמובן, טוב כרגיל.

• אהבתי 8
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמפרקים גלגל כמובן. תפסתי פנצ'ר, ובפירוק הגלגל נגזר אחד (החלפתי במוסך באותו היום), אחרי כמה ימים כשהרכבתי צמיגים טריים בפנצ'ריה נגזר עוד אחד וכשנסעתי למוסך להחליף אותו, נגזר שלישי.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה קטנה ברשותך רומן, אני מתעניין לא מעט ברכב לאחרונה וכצפוי הנושא שהכי הרבה עולה כנקודת מחלוקת ברכב שחוץ מזה די קרוב למושלם זה עניין הכוח והמנוע באופן כללי שחלק רואים אותו כדיל ברייקר. 

אני יודע שבהתחלה של הנושא ציינת שהיא יחסית חלשה אבל לא ברמה שמפריעה לך מספיק, אז מעניין אותי אם אחרי כמה שנים שכבר למדת להכיר את הרכב ובטח התמקצעת בו, האם זה עדיין נכון עבורך או שבשלב הזה גם אתה מבקש וזקוק ליותר כוח.

ושאלה על הצבע, אתה שמח בדיעבד שבחרת בו שהיית מעדיף צבע אחר? 

תודה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוח או היעדרו עדיין לא מפריעים לי, אדרבא ואדרבא כשאני לומד כל הזמן איך לנצל את הרכב יותר טוב ומתרכז בזה. מצד שני, כוח אף פעם לא היה אישיו עבורי, ולראיה העגלה השניה בבית. נחמד כשיש, לא ייהרג ובל יעבור.

לגבי הצבע - מאד מרוצה, מעלה לי חיוך על הפנים להסתכל על האוטו, חרף תשומת הלב העודפת.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

• אהבתי 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, iluxxxa כתב:

תודה על העדכון השנתי!

נ.ב - ואף מילה על זה שהייצור שלה הופסק בטרם עת? 😉 מעניין אם נשאר מלאי בארץ. 

לפי מה שקראתי הייצור יימשך עד יולי לפחות ככה שיש עוד מספיק מלאי ללא מעט זמן במונחים של הארץ (אל תשכח שהרכב יכול לשכב במחסנים של היבואן לפחות שנה לפני שמאבד יד, אולי בגלל הקורונה גם הוארך לשנה וחצי)

בכל אופן לפי הדיווחים תהיה עלייה מתונה בכוח (220 כוח סוס) על מנוע בוקסר 2.4 ליטר.

כמובן שלקחת הכל עם גרגר מלח.

מה שכן מעניין אותי זה מתי הזמן האידיאלי יהיה לקנות את הדור הנוכחי בארץ במחיר זול מהיבואן, האם זה רכב שיהיו עליו מבצעי חיסול לקראת הדור הבא או שהם ימכרו בנחת ואפילו ירדו ל 0 קילומטר וישמרו על אותו המחיר?

זה מבאס לקנות ואז לגלות לא מעט זמן אחרי שהוא יוצא במבצע חיסול עם הנחה שמנה שפספסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...