Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש מנוע שהוחלף עקב רצועת טיימינג

elmatan21
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אז בעקבות החיפושים שלי אחר רכב הגעתי למישהו שמוכר רכב יד ראשונה הכל טוב ויפה אבל הוחלף ראש מנוע בעקבות זה שרצועת טיימינג נקרעה לפני הזמן לפי הטענה שלו

הוא מוכר את הרכב ב16k כאשר המחירון שלו הוא סביבות ה18

שאלה שלי אליכם, כמה קריטי זה ראש מנוע שהוחלף במוסך מורשה וחוץ מזה שאר הנתונים שלו טובים מאוד? אפשר לנצל את זה להוריד אותו במחיר אבל האם זה שווה את זה או שזה משהו שלא כדאי להתקרב ולהתעסק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והרצועה נקרעה מתי ?

רמז: אם זה נקרע לפני חודש הייתי חושד...

אם נסע כבר תקופה ארוכה עם המנוע המשופץ אז כנראה הכל בסדר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה המנוע בסדר גמור. אני מאמין שב 206 הזו הוחלפו עוד חלקים במהלך השנים. זה לא רכב צעיר. אם המחיר מתאים אפשר להתקדם . קח את הרכב לבדיקה כללית במוסך הכוללת נסיעת מבחן. יש לך מוסכניק שאתה סומך עליו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאצלי בגטס נקרע הטיימינג סמוך לרכישה, שיפצתי ראש ובערך 50 אלף אחר כך התחיל להכנס שמן לרדיאטור (אבל לא מים למנוע)

חוץ מהמרקם המוזר שהצטבר למעלה, לא היו תופעות לוואי.

אז זה תלוי גם באיכות השיפוץ.

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP 6SPD |Ford Fiesta '14 5SPD|Peugeot 204 '72 1L 2Slow 4SPD

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחלה של הרכב הזה- רצועת טיימינג שהיצרן הגדיר לה 10 שנים או 120,000 ק"מ ונקרעה לפני- יש כאן כמה שרשורים בדיוק על הרכב הזה.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?629115-%D7%A4%D7%92-%D7%95-206-%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%A0%D7%A7%D7%A8%D7%A2-%D7%91%D7%A2%D7%AA-%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A2%D7%94.

כאשר יש מפגש בכונה -שסתום,יש נזק לשסתומים בראש המנוע ולפעמים יותר מזה- במזל בה נגמר "רק" בראש מנוע.

אם הרכב נסע מאז התיקון 50,000 ק"מ ועברה לפחות שנה מיום התיקון,לא הייתי מייחס לזה חשיבות יתרה פרט לניסיון אולי להוריד עוד אלפייה במחיר אם ניתן בכפוף לשאר מצב הרכב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיימינג ב206+ נקרע עקב הוראות אחזקה לא נכונות שהגדיר היבואן.

בהתחלה ההוראה הייתה להחליף פעם ב120KKM או כל 8 שנים.

רצועות נקרעו והיבואן לקח אחריות והחליף.

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...