Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי לפני כחודש פורד מונדאו 2009 בלי בדיקה ונדפקתי

שימו לב! השרשור הזה בן 824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממגרש ענק הרכבים בראשון לציון.

כמה דברים - כשביצעתי נסיעה ראשונה ברכב שמעתי רעשים בלתי סבירים מהרכב, הנציג מכירות טען שמדובר במנוע 2300 ולכן הרעש. למפרע התברר שהרעשים הם רעשים המעידים על בעיות במנוע.

ביקשתי לבצע הבדיקה, אך הנציג הניא אותי מכך בטענה שהטכנאי שלהם כבר בדק את הרכב והוא תקין (הנציג לחלוטין השתמש בכך שנתתי בו אמון כדי להגיד את זה), ביקשתי לדבר עם הטכנאי שהוא בעצם מנכל החברה, והוא אמר לי שהרכב תקין ובמצב סביר יחסית לשנתון. וידאתי ושאלתי האם כרגע יש לרכב בעיות מכניות כלשהן או אחרות, הוא אמר בודאות שלא.

סמכתי על זה ולא לקחתי את האוטו לבדיקה. למפרע התברר שיש נזילות במנוע, כל הבולמים הרוסים, ונורת הבעיה חמורה הופיעה לי ישר אחרי הקניה.

באותו היום דיברתי עם הנציג וביקשתי להחזיר את האוטו, אך הוא סירב. לחצתי עליו ועל המנכל שיבדקו מה הם יכולים לעשות והם נענו בחיוב אך לא חזרו אלי.

דבר נוסף שהתגלה- כרית אוויר מתחת לנהג הייתה פתוחה.

בגלל שאני בצבא לא היה לי יותר מדי זמן להתעסק עם זה, והשבוע באורח פתאומי הראש מנוע פשוט הלך ובידי נשארה גרוטאה ללא טעם ועניין להשקיע בה.

האם מדובר בהונאה מצד המוכר? שגם לא הציג לי גילוי נאות וכלל, וגרם לי להשתמש באמונו כדי לא לקחת את הרכב לבדיקה?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
חד משמעית הונאה .

לא קונים רכב משומש ללא בדיקה .

במיוחד מסוחר

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

השאלה שלי אם יש לי עילה לתבוע אותו משפטית או שזאת יכולה להיות אשמה שלי שלא התעקשתי?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם להוראות החוק. המוכר רכב או נותן שירות דרך העיסוק, כולל יצרן שעיסוקו מכירת רכב משומש מחוייב במסירת טופס גילוי זה:

G_naot.pdf

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Audi A3 Sportback 2.0 TFSI

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

משהו מצלצל מוכר, לא פתחת שרשור אחר בעניין?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן עכשיו אני צריך תגובות מסודרות כדי לדעת איך להתקדם וכפע שהבנתם גם היו התפתחויות

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ראה את הודעתי בשרשור הקודם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עו"ד ולא יודע להגיד לך אם לתבוע או לא

אם אני לא טועה מגרש מחוייב לתת טופס גילוי נאות על מצב הרכב .

זה לא פוטר אותך מאחריות לבדוק את הרכב .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...