Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

6 שנים על BMW M240, שרשור תחזוקה עאלק פילוסופי

itaysamurai

פוסטים מומלצים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

:lol:

מקווה שבקניה הבאה תהיה לי בכלל אופציה.

אז בסוף לאן זה יצטמצם? מולטימדיה? קוקפיט וירטואלי?

מה כבר אפשר לשנות ברכב מוכוון ביצועים שמבוסס על גרסה פשוטה?

גם. אבל לא רק. מבחינתי זה משהו בפלסטיקה הכסופה הזאת שנראה פשוט ובאופן כללי תחושה של דלות. תחושה שלא קיימת גם באקס 5 מודל 2010...

אבל אני מקבל את מה שאתם אומרים, זו לא המטרה של הרכב הזה... את המטרה שלו הוא מבצע מצוין!

תמשיך להנות, פות"ש.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם. אבל לא רק. מבחינתי זה משהו בפלסטיקה הכסופה הזאת שנראה פשוט ובאופן כללי תחושה של דלות. תחושה שלא קיימת גם באקס 5 מודל 2010...

אבל אני מקבל את מה שאתם אומרים, זו לא המטרה של הרכב הזה... את המטרה שלו הוא מבצע מצוין!

תמשיך להנות, פות"ש.

זה אלומיניום.

ואגב, המולטימדיה סבירה. המערכת הבסיסית מגיעה עם סאב מקורי, נשמע בסדר גמור.

המסך עצמו כולל manual בפנים, יש מידע מפורט לגבי מצב צמיגים, בלמים, שמן וכו'. מראה מצב שחיקת צמיגים.

יש hot keys לקיצורי דרך כולל אפשרות לשמור מספרי טלפון במקשים הללו.

יש לך bmw apps ספורות שאחת מהן כוללת רדיו אינטרנטי שמאפשרת לך לשלוט דרך המערכת עצמה בתחנות רדיו מכל העולם. ויש אפשרות להגדיר אוורור הרכב מהמזגן בשעות קבועות.

כפי שאמרתי, בסיסי ביותר, אבל נוח.

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונה מופלאה, בלי ספק הקניה הכי "נכונה" מבחינת VFM נהיגתי בצד הזה של חצי מיליון.

גם הבעלים פסדר...

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר משהו טוב וחינמי?

עינוג עצמי.

מכונה מופלאה, בלי ספק הקניה הכי "נכונה" מבחינת VFM נהיגתי בצד הזה של חצי מיליון.

גם הבעלים פסדר...

זה בדיוק! ה-240 היא החבילה השלמה ביותר לחובב ההגה בתקציב האמור. גם שייטת, גם מתנהגת, גם יפה, גם חזקה, גם מותג. אולי לא מושלם, אבל מעולה ומהנה ביותר, ולראות את הזנב של הבהמה יוצא תחת 51 קג"מ במסלול זה פשוט כיף. הבעלים סתם זקן... :-P

כמי שהיה שותף לחלק מהלבטים, לדעתי לא הייתה יכולה להיות בחירה טובה יותר. תמשיך להנות! :beerchug:

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בנימה אישית אני חושב שאילו הייתי בסיטואציה הייתי בסופו של דבר הולך על סטינגר בזכות פרקטיות טובה יותר וכי אני מעדיף להימנע מ"מותג" ולא מעניין אותי איכות חומרים, אבל אני מניח שהייתי עושה את זה אחרי בילוי של לפחות כמה ימים עם שתיהן ומחליט סופית ומשנה את דעתי בערך 7 פעמים ביום.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטינגר כבדה מה-240 בשיעור די ניכר. היא אמנם פרועה כמו שצריך, אבל עדיין הרבה פחות מכונית לנהג, עם כל כמה שאני אוהב אותה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הסטינגר יכולה להיות השלב הבא למזדקני ה-240, אלה שיבינו שהבמוו קשה והארדקורית מדי בשבילם, ועל רקע הכיוון השמרני שה-3 החדשה הלכה אליו.

בפועל אלה שני רכבים די שונים אחד מהשני, לא באמת התלבטות ישירה.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל אלה שני רכבים די שונים אחד מהשני, לא באמת התלבטות ישירה.

אל תגיד לי בין מה למה לעשות כאילו אני מתלבט, טוב? את לא מחליטה עליי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ככה? תראה איזה צחוקים יהיו שאחליט לך על הגוון של הג'אנטים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עשיתי היום נסיעת מבחן על הרכב (פרטים על למה עשיתי בהמשך...).

התרשמתי ממש לטובה. אני חושב שאם הייתי עולה עליו מרכב חלש יותר, זאת היתה הופכת להיות חוויה עוד יותר טובה.

אין מה להשוות ל ATS-V בכלל. הקאדי היתה אגרסיבית מידי בשבילי. זאת הרבה יותר מרוסנת ועדיין מהנה מאוד לנהיגה (עד כמה שניתן להתרשם בנהיגה של חצי שעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

*הכנס בדיחה על נהגי BMW ואיתות*  😂

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...