Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

6 שנים על BMW M240, שרשור תחזוקה עאלק פילוסופי

itaysamurai

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

יום אחד עברה לידנו קורבט סטינגריי ואני אומר לאשתי "איזה רעש יא אולוהים".

המרשעת אמרה "וזה בלי רמקולים".

אכן, לאכול עקיצות מבית.

אבל בלי קשר לאחריות, מספיק לי הרעש הנוכחי, הוא יפה ולא חופר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתיבה מעולה אך יש לי שאלה קטנה, האם אתה כבוגר רכבים כמו אלפא סוד, 159, אבארט וכד' לא מרגיש שמושג הנהיגה הופך להיות קל מידי ברכבים כאלו ?

כלומר, האם רכב זה מציע איזון מושלם בין חדוות נהיגה לבין פינוק או שהסקאלה נוטה יותר לאחד הצדדים ?

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אוטו:)

סע בדרכים מהנות

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שמדובר במכונת נהיגה מצוינת ואני שמח שאתה נהנה. אבל הייתכן ואני היחיד שמתעכב דווקא על האינטיריור המיושן והמאכזב כל כך ברכב כה יקר...?

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תודה חברים.

כתיבה מעולה אך יש לי שאלה קטנה, האם אתה כבוגר רכבים כמו אלפא סוד, 159, אבארט וכד' לא מרגיש שמושג הנהיגה הופך להיות קל מידי ברכבים כאלו ?

כלומר, האם רכב זה מציע איזון מושלם בין חדוות נהיגה לבין פינוק או שהסקאלה נוטה יותר לאחד הצדדים ?

יותר קל להיות מהיר, זה בטוח. מצד שני הריכוז והתגובות חייבים לעלות גם הם בכמה רמות.

אם אתה מודד יחס של כיף מול הזעה, בסה"כ נרשם תיקו.

אין ספק שמדובר במכונת נהיגה מצוינת ואני שמח שאתה נהנה. אבל הייתכן ואני היחיד שמתעכב דווקא על האינטיריור המיושן והמאכזב כל כך ברכב כה יקר...?

צ'מע, גרמנים. יש יתרונות לפונקציונליות שלהם.

אפשר להגיד משעמם, אפשר להגיד שבלוני,

בסה"כ הכל עובד והכל אינסטנקטיבי ובעיקר הוא לא נמאס.

באלפות שהיו לי ידעו לשלב גם עניין שזה מצויין והיו כאלה שהעיצוב דחק את הארגונומיה מעבר לדלת, שזה פחות כיף.

גם כמעצב מוצר שבוודאי היה שמח לראות דגש גם על זה,

אני אומר שדווקא במקום הזה אני לגמרי סבבה שזה קודם כל נגיש וברור ואח"כ "יפה".

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע

הרבה זמן לא נהניתי ככה מקריאה

שמח בשמחתך, גם אם קצת כועס על הבגידה בתיבה - אתה יודע טוב מאוד שאין מספיק ביקוש, תפסיק לחשוב רק על התחת שלך וחזור תחת האלונקה לפני שלוקחים לנו אותה לצמיתות, לא נשארו לנו הרבה שנים עם הצעצועים בלאו הכי... :shock:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, גרמנים. יש יתרונות לפונקציונליות שלהם.

אפשר להגיד משעמם, אפשר להגיד שבלוני,

בסה"כ הכל עובד והכל אינסטנקטיבי ובעיקר הוא לא נמאס.

באלפות שהיו לי ידעו לשלב גם עניין שזה מצויין והיו כאלה שהעיצוב דחק את הארגונומיה מעבר לדלת, שזה פחות כיף.

גם כמעצב מוצר שבוודאי היה שמח לראות דגש גם על זה,

אני אומר שדווקא במקום הזה אני לגמרי סבבה שזה קודם כל נגיש וברור ואח"כ "יפה".

מסכים שאיכות החומר והבנייה מעולים.

מה שאותי בעיקר מעצבן זה שאני יודע שהם יכולים היו לעשות את זה כל כך הרבה יותר טוב.

הרי תא הנוסעים בדגמים הבכירים יותר אמנם עדיין 'פשוט' אבל יפה ומאובזר בכמה רמות מעל...

אני מצפה לפער בין תא הנוסעים באקס 5 או סדרה 5/7 לזה של סדרה 2, אבל לא כשמדובר בדגם הקצה m...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שאחרי הכול בסוף היום זה סדרה 1. גם שלי וגם ה240. זה דגם הכניסה לבמוו. אתה מקבל במחיר הגבוה התנהגות, כוח, בלמים, תחושה, איכות אבל אין פה קשר ליוקרה. קשה לי לראות מישהו שישקיע 30 אלף בשביל מערכת מולטימדיה מתקדמת יותר. אין הרבה דברים שאפשר להוסיף לאוטו מעבר לכך שישנו אותו מהותית.

אם כי אחרי שאתה עובר מרכב עממי לרכב שלך, מרגישים הבדל גדול מבחינת ה feel של האינטריור. אם ניקח לדוגמה אמ 4 קומפטישן - 700 אלף שח על הכביש. האינטריור שלו לא משתווה לשל סדרה 7/5/ איקס 6/5 ולשל אס קלאס למשל או אפילו לקסוס ls החדשה. אבל אתה בוחר רכב מסוג אחר. ואגב, הדור הקודם (לא העדכני שרק יצא) של איקס 5/6 לא שווים את המחיר שלהם גם. האלמנט היוקרתי שם לטעמי, לא כל כך נוכח. אלא אם אתה מוסיף המון (המון) כסף ומשדרג את הכל לעור מרינו.

At the end of the day זה רכב ספורטיבי שלדעתי בטווח המחירים שלו יחס של הנעה - כוח - אינטריור סביר : אין מנצח. קצת פחות במקרה של 380 (330) אלף שח. אבל עדיין.

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
תשמע

הרבה זמן לא נהניתי ככה מקריאה

שמח בשמחתך, גם אם קצת כועס על הבגידה בתיבה - אתה יודע טוב מאוד שאין מספיק ביקוש, תפסיק לחשוב רק על התחת שלך וחזור תחת האלונקה לפני שלוקחים לנו אותה לצמיתות, לא נשארו לנו הרבה שנים עם הצעצועים בלאו הכי... :shock:

:lol:

מקווה שבקניה הבאה תהיה לי בכלל אופציה.

מסכים שאיכות החומר והבנייה מעולים.

מה שאותי בעיקר מעצבן זה שאני יודע שהם יכולים היו לעשות את זה כל כך הרבה יותר טוב.

הרי תא הנוסעים בדגמים הבכירים יותר אמנם עדיין 'פשוט' אבל יפה ומאובזר בכמה רמות מעל...

אני מצפה לפער בין תא הנוסעים באקס 5 או סדרה 5/7 לזה של סדרה 2, אבל לא כשמדובר בדגם הקצה m...

אז בסוף לאן זה יצטמצם? מולטימדיה? קוקפיט וירטואלי?

מה כבר אפשר לשנות ברכב מוכוון ביצועים שמבוסס על גרסה פשוטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שעל כל ה פלא הזה צריך לשלם בשטרות בסופו של יום.

הוצאות מטורפות בעבור הנאה צרופה.

תהנה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...