Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מתגלגל - שברולט ספארק LTZ 1.4

Benor
 שיתוף
עוקבים 18

פוסטים מומלצים

בתאריך 28.11.2020 בשעה 09:56, Shab00 כתב:

קודם כל לדעתי זאת המיני הכי שווה לקנות בקטגוריה מבחינת אבזור, צריכת דלק, כוח, מראה, וטכנולוגיה.

הייתה לי ספרק 17 כמעט 3 שנים ואם הירידת ערך מדאיגה אותך לא כל כך הייתי דואג 

קניתי את הספארק שלי ליסינג 0קמ ב62 אלף, אחרי כמעט 3 שנים מכרתי אותה ב44 אלף אבל חיפשתי חודשיים מישהו שישלם לי את המחיר שאני מבקש ובתכלס? הוא שילם יותר ממה שהוא היה צריך ממוצע ההצעות היו 41-42 והאוטו היה צריך 4 גלגלים חדשים, טסט עוד חודשיים, לפני תום אחריות ועוד דברים

בקיצור לא ירידה מטורפת אל אתה קונה במחיר הנכון

באמת זכית, תודה על השיתוף אגב

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

ובטח בהתחשב בכך,שהיד הראשונה היתה ליסינג/חברה (0 ק"מ),שעל זה יש הפחתה של 13-22% תלוי בסוג הליסינג (0 ק"מ/קניית משומשת מחברת ליסינג (החכרה/השכר לשעבר).    

הגיר בפיקנטו מיושן ותיק ואמין.  גיר פלנטרי 4 הילוכים לעומת גיר רציף בספארק עם חלוקה מלאכותית להילוכים.  מה הוא נותן ?  במהירות שיוט המנוע שקט יותר, וצריכת הדלק עדיפה.  החיסרון שלו שבהאצ

אני גם מחזיק ספארק LTZ 2016 שאשתי נוסעת בה. הסיבה לבחור דווקא בה היא שאתה מקבל רכב מאובזר, נוח וחזק אבל קטן. אתה לר מרגיש שסכו במשהוא כמו אבזור, דיפונים וכו' ומקבל למעשה את החבילה הכי מאוזנת.

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 28.11.2020 בשעה 10:55, TsachiE כתב:

הבנתי. מה הכוונה גיר מתקדם יותר,  במה זה מתבטא?

יונדאי וקיה חברות מעולות. והI10 והפיקנטו, מכוניות מעולות. מה שכן, צריכת הדלק של יונדאי לא משהו , מסכים.

הגיר בפיקנטו מיושן ותיק ואמין. 

גיר פלנטרי 4 הילוכים לעומת גיר רציף בספארק עם חלוקה מלאכותית להילוכים. 

מה הוא נותן ?  במהירות שיוט המנוע שקט יותר, וצריכת הדלק עדיפה. 

החיסרון שלו שבהאצה הוא מרעיש והתגובתיות שלו מעט עצלה.  יש השהיה מרגע הלחיצה על הדוושה ועד להאצה. 

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 28.11.2020 בשעה 09:51, TsachiE כתב:

למה הלכת על הספארק ולא על המקבילות פיקנטו/i10?

מה הטה את הכף לטובת הספארק?

אני גם מחזיק ספארק LTZ 2016 שאשתי נוסעת בה.

הסיבה לבחור דווקא בה היא שאתה מקבל רכב מאובזר, נוח וחזק אבל קטן. אתה לר מרגיש שסכו במשהוא כמו אבזור, דיפונים וכו' ומקבל למעשה את החבילה הכי מאוזנת.

המינוס שלה זה תא מטען סמלי אבל אם הוא לא חשוב לך אז זו אחלה בחירה.

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

ערב טוב, אני נוסע על שברולט ספארק שנת 2017. בשבוע האחרון הרגשתי שלרכב קשה להניע, שפתחתי את המחסה מנוע ראיתי קורוזיה סביב המצבר. היום כשניסתי להפעיל את הרכב, לא היה חשמל כלל באוטו וכשפתחתי את המחסה מנוע ראיתי שהקטוב של הפלוס של הרכב התנתנק מהחיבור שלו לפלוס של המצבר. השאלה שלי, כמה לדעתכם מוערך התיקון של הדבר הזה? זה למעשה החלפת בורג בלבד לא?

אשמח לעזרה

תודה!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אני גם מחזיק ספארק LTZ 2016 שאשתי נוסעת בה.
הסיבה לבחור דווקא בה היא שאתה מקבל רכב מאובזר, נוח וחזק אבל קטן. אתה לר מרגיש שסכו במשהוא כמו אבזור, דיפונים וכו' ומקבל למעשה את החבילה הכי מאוזנת.

המינוס שלה זה תא מטען סמלי אבל אם הוא לא חשוב לך אז זו אחלה בחירה.
גם לאשתי יש ספארק 2016 שנקנתה חדשה, כעת עם 126 אלף ק"מ, ואני חיבב לציין שיש מצב שהרכב הבא שלה יהיה שוב אותו הרכב. חבילה מצויינת שהפתיעה אותי מאד לטובה.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

ידני זה הכי אחי

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 28.11.2020 בשעה 10:19, yulianx כתב:

18 אלף ש״ח ל3 שנים זאת ירידת ערך לא רעה.

זה לא מדד וזה לא מעניין בכמה כסף הרכב ירד. (כלומר, זה כן מעניין, רק לא בשקלים, אלא באחוזים, זה מדד יותר "אמיתי")

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...