Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מוצאים זוגיות בימינו?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

גישה שלילית לחיים זה משהו שאפשר לשנות. יכול להיות שזה בסך הכל הומור שחור, במיוחד אם אתה מספר שהיה לכם כיף בדייטים והיה חיבור. גם הגישה שלך לחיים כיום היא לא אותה גישה מלפני כמה שנים, נכון? אולי קשר יעשה לה טוב. אנשים משתנים. חוץ מזה, אובר אופטימיזם זה גם לא טוב. רוב האנשים לא רוצים לחיות עם דובון אכפת לי, זה מעיק. אולי גישה שלה יכולה לתת לך איזון. ככה זה בקשר, כל אחד משפיע על השני ומשתפרים ביחד.

תבין שלעולם לא תמצא בחורה 100% התאמה להעדפות שלך - ואתה גם לא רוצה דבר כזה, לחיות עם הגרסה הנשית של עצמך.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכוונה שאתה לומד לחיות עם מישהו עם גישה שונה לחיים שלך, הגישה לחיים של שניכם משתנה.

זה לא שאתה מנסה להתאים מישהו שיחיה לפי ההעדפה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צא לי להיות באפליקציות. הפסקתי. לדעתי הרבה בחורות נמצאות שם בשביל צומי וולידציה.

יש כל מיני.

היה יכול להיות מעניין לראות סטטיסטית כמה זוגות בישראל הכירו באפליקציות או אתרים ונמצאים היום בשלב מקביל כלשהו לנישואין.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי השתנתה מעט...

אני גם השתנתי מעט , כנראה זה מכורח הנסיבות.

כל אחד משתנה גם לבד, והדגש הוא על מעט. אדם שמתחתן עם בת זוג פסימית וחושב שהוא ישנה אותה כך שתראה את העולם דרך משקפיים ורודות חי באשליות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד משתנה גם לבד, והדגש הוא על מעט. אדם שמתחתן עם בת זוג פסימית וחושב שהוא ישנה אותה כך שתראה את העולם דרך משקפיים ורודות חי באשליות.

בהחלט, ויש יוצאים ויוצאות מן הכלל...

דווקא אני הפסימי יותר, והיא קצת איזנה... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לשנות מישהו מקצה לקצה זה בלתי אפשרי.

אולי רק עם מכות חשמל והזרקת כל מיני חומרים חזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל מיני.

היה יכול להיות מעניין לראות סטטיסטית כמה זוגות בישראל הכירו באפליקציות או אתרים ונמצאים היום בשלב מקביל כלשהו לנישואין.

לטענת הפסיכולוג דן אריאלי אנשים שהכירו באתרים/אפליקציה הם יוצאים מן הכלל ולא הכלל. אבל כמו תמיד שומעים על הבודדים שהצליחו ולא על האלפים שהתייאשו מהמדיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות.

אני לא אומר שזו דרך קלה ובטוחה אל האושר.

אני כן אומר שעבור די הרבה אנשים זה או לנסות את זה, או כלום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, אני לא שוכח ועדיין מודה על זה :wink: אמרת להפסיק לפסול על שטויות - אמרתי שאני ממש לא פוסל על שטויות.

ולגבי החבר שלך - הכל טוב ויפה, אבל וואלה, קשה לי מאוד להאמין שבגלל "התקף צחוק אחד" הוא פתאום התאהב בה, ונהייתה כימיה יש מאין אחרי שבועיים (מה זה שבועיים?.. דייט אחד? חמש?) שהיא לא הייתה קיימת. כסיפור זה נחמד, אבל לא ממש נאחז במציאות, כנראה היה שם משהו מעבר.

אם למדתי משהו בחיים זה שאנשים לא משתנים. את הבסיס של האופי אי אפשר לשנות, אלא רק עם עבודה עצמית מאוד קשה, ומעטים מאוד האנשים שמסוגלים לזה, או בכלל מנסים. שינויים קטנים פה ושם, "עידונים", התפתחות עצמית, השפעה של מערכות יחסים והתאמות, זה כן, שינוי מהותי? פשוט לא. בטח שלא שינוי כלשהו שבן/בת זוג (או כל בנאדם אחר לצורך העניין) מנסים לכפות - זה באמת מתכון לאסון.

"השלב הראשון בפיתרון כל בעיה הוא להכיר בכך שיש אחת כזו", כלומר, בנאדם קודם כל צריך להגיע למסקנה שמשהו בעצמו מפריע לו. כמה אנשים כאלו, שמחוברים לעצמם ברמה כזו שהם יכולים להגיע למסקנה כזו, באמת יש? כמה אנשים באמת יפעלו ע"מ לבצע את השינוי?

סתם דוגמה - נניח שאני אוהב לקטר ולהתלונן על כל דבר, ובת הזוג שלי שונאת את זה וגם אומרת לי שזה מרגיז אותה. נניח שהפסקתי לעשות את זה. הפסקתי כי הפכתי מבנאדם שאוהב להתלונן לאחד שלא? אולי, אבל יותר סביר שהפסקתי כי אני יודע שזה מעצבן אותה. אז זה, נחשב שינוי?

בהקשר של אותה בחורה, זה גם לא היה הדבר היחיד ש"הפריע". אני בנאדם מאוד משפחתי, חשובה לי המשפחה, החום והמשפחתיות, לה...פחות (לדוגמה "שנאה" מפגשים משפחתיים בחגים/בימי שישי). בסופו של דבר זה כמה דברים שגיבשו ביחד החלטה שלא מתאים. אבל פה אנחנו סתם מתחילים להתפלפל על מקרה ספציפי.

ChemGuy85 - אני יכול להגיד שאני אישית מכיר לא מעט זוגות (לפחות 5 שעולים לי לראש כרגע מהמעגל הקרוב, 3 מהם נשואים) שהכירו דרך אפליקציות. אז כנראה שזה כן עובד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תספר לי על חבר שלי, כי אני מכיר את הסיפור מקרוב ;)

תהיה מופתע כמה דברים בבן אדם ( גם בנשים) אפשר לראות דווקא אחרי שבועיים/ שלוש/ חודש שלא בולטים מההתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...