Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מוצאים זוגיות בימינו?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לפני כמעט שנה נפרדתי מהאקסית אחרי שנתיים ביחד ומאז לא מצליח למצוא אף אחת לזוגיות. יצאתי עם לא מעט בחורות שהכרתי בokcupid וטינדר אבל חוץ מסקס פה ושם - לא יצא לי כלום. פעם לי לא מתאים, פעם להן לא מתאים.

אני בן 29 ככה שרוב החברים שלי כבר נשואים עם ילדים או בדרך לשם, לא יכול לצאת איתם לברים או להכיר דרכם.

אין לי ידידות, עובד בעיקר עם גברים והתחביבים שלי הם גבריים. מרגיש שכרגע האפשרות היחידה שלי להכיר מישהי היא באמצעות אפליקציית הכרויות, וכידוע ההיצע שם לא להיט.

אשמח לעצות מחכמי הפורום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכול מקום שיש בחורות אתה יכול לנסות לדוג מישהי לדוגמא: בנק, ברחוב, סופר מרקט, ברים ופאבים ואפילו בהלוויות בבתי קברות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אתה תכיר בכל מקום רק שצריך לזהות את ההזדמנות ולבקש טלפון.

הית לי חברה שהכרתי בלוויה (לא שלה) ואת אשתי בכלל הכרתי בחתונה (לא שלי)

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 29 ככה שרוב החברים שלי כבר נשואים עם ילדים או בדרך לשם, לא יכול לצאת איתם לברים או להכיר דרכם.

תתפלא,אבל יש לא מעט הכרויות דרך חבר של חבר,או אחות של חבר,בת דודה של ההוא,ושאר דוגמאות.

די בטוח שלאחד מחבריך יש איזו אחות או מישהי במשפחה,ואם אין לו,מישהי במעגל שלו בטוח מכירה חברה\ידידה - עולם קטן מאוד :)

בכול מקום שיש בחורות אתה יכול לנסות לדוג מישהי לדוגמא: בנק, ברחוב, סופר מרקט, ברים ופאבים ואפילו בהלוויות בבתי קברות.

אכן כך,שיטה עתיקת יומין שעובדת גם ב2018

תשמע, אתה תכיר בכל מקום רק שצריך לזהות את ההזדמנות ולבקש טלפון.

הית לי חברה שהכרתי בלוויה (לא שלה) ואת אשתי בכלל הכרתי בחתונה (לא שלי)

בדיוק ככה,להיות חוצפן פה ושם,לא לפחד מ"לא",ולאסוף טלפונים..

את אשתי בכלל הכרתי אצל רופא שיניים משותף (אמיתי) - טפלתי אצל איזו שיננית שהכריזה עליו כשדכן של המחלקה,כמה מילים איתו והוא שלף לי מספר של פציינטית רווקה..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שאין לך בעיה להתחיל.

מה הבעיה לצאת לבר עם חברים (לא רלוונטי אם נשואים או עם ילדים), ראית מישהי שמוצאת חן בעינייך? גש דבר איתה.

זה הדבר היחיד שאני מתגעגע אליו מחיי הרווקות. הכיף בללכת ולדבר ולהתחיל.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני בן 29 ככה שרוב החברים שלי כבר נשואים עם ילדים או בדרך לשם

הם דתיים/חרדים?

אין לך מה להיות בלחץ. תתרווח בכיסא, תיכנס לקישור ותתחיל לקרוא.

אחרי ששאבת מספיק חכמת חיים משם, נסה גם דרך אישתו או חברה של אחד החברים שלך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באפליקציות אם אתה לא נראה ממש טוב ומעלה תמונה שמסמנת את כל המשבצות הנכונות חבל לך על הזמן. יחס נשים - גברים מוטה באופן קיצוני לגברים, בחורות מוצפות בהודעות וכל השיטה הזאת של "ימינה אני רוצה לדפוק אותך, שמאלה לכי תמותי" היא מאוד סטרילית וחסרת סנטימנטים.

לדעתי רק היכרות בתנאי שטח או מסגרת או מעגלים משותפים עובדת באמת. אפליקציות יוצרות אשלייה של מבחר וזמינות, אבל זו אשלייה בלבד. וכן, מי שביישן באופי שלו אוכל אותה.

חשבת לחזור לספסל הלימודים? לך תלמד תואר באוניברסיטה/מכללה בשביל הנשמה. לך תיקח קורס ארוך בשביל הכיף למשל קורס של שנה ומעלה. לא חסר. העיקר שתהיה מסגרת משותפת והאנשים שנמצאים בה בעלי תחומי עניין משותפים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר היחיד שאני מתגעגע אליו מחיי הרווקות. הכיף בללכת ולדבר ולהתחיל.

גם אני. זה שמותר לי לחשוב לבד ולדבר לבד.

והימים שהייתי פותח גוגל כשהייתי רוצה לדעת משהו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא עוד פעם...

תתחיל מכאן.

זה שרשור אחר לגמרי. פה מדובר באדם שיודע מה זו זוגיות והוא אפילו לא בתול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרשור אחר לגמרי. פה מדובר באדם שיודע מה זו זוגיות והוא אפילו לא בתול.

נעלבתי. מאוד! באת ככה, משום מקום ובום קבעת עלי עובדות. לא יפה.

לפותח השירשור, אין לי מה להוסיף פרט למה שנאמר כבר. בכל מקום יש הזמדנות רק תנצל אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Raiden, אתה חייב להודות שבשרשור ההוא כתבו לא מעט מיזנטרופים שונאי אדם עם אלרגיה חריפה לחיי חברה.

עריכה: אם נפגעת אני מתנצל. תקרא את השרשור ההוא ותבין למה התכוונתי (וזה ממש לא אליך או למגיב ספציפי אלא לרוח הדברים שקבוצה מסויימת שם הובילה).

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...