Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך המזגן מקרר ברכבכם ? שרשור מזגנים.

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רנו קליאו 4 1.2 טורבו אוטומטית 2016 - מזגן מעפן, ביום חם מאוד שהרכב חנה בשמש יכול לקחת בקלות 15 דקות עד שהרכב ירגיש נעים והרמה הכי גבוהה רועשת בצורה בלתי נסבלת ולא משפרת את המצב הרבה מהרמה מתחתיה.

ניסאן מיקרה 1.2 ידנית מודל 2016 - אחד המזגנים היותר חזקים שיצא לי לפגוש.

סיאט איביזה 1.2TSI מודל 2014 - אחלה מזגן, קירר מהר והתפוקה שלו ממש טובה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 223
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פיגו 3008 2018 -מזגן מקפיא,גם בשיא הקיץ מקרר מהר מאד את החלל הפנימי,יש פתחים יעילים מאחור.

פיגו 308 2014-מזגן מקרר טוב מאד,פחות טוב מה3008.

רק כדי לשים אמת מידה,אני סובל מאד מחום ונוסע עם מזגן גם בחורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ מאוד חשוב - מיגון החלונות בציפוי מוגן UV גם אם שקוף (5% השחרה הוא בעצם על גבול השקוף)

יש הבדל מאוד מורגש ביעילות המזגן אחרי שלקחתי את הסובארו שלי וציפיתי את החלונות האחוריים שלה בהשחרה של 30 אחוזה (70 אחוז מעביר אור) ואת הקידמיים ב5% - וצלון על החלון האחורי.

המזגן בסובארו (B4 2010) תמיד היה מעולה אבל אחרי ביצוע הציפויים לחלונות הוא פשוט לא מתאמץ בכלל - ביום הכי חם אפשר א. להתיישב בתוך הרכב - מלפני הציפויים פשוט הייתי מחכה בחוץ חצי דקה ואז ב. פשוט להפעיל מזגן וישר לנסוע כי תוך חצי דקה הרכב כבר קר.

במיצובישי לנסר שהיתה לי - המזגן היה בסדר אבל עד שהוא קירר את הרכב לקח לו לפעמים כמה דקות ואז פשוט הינו פותחים את החלונות ואח"כ כל העניין היה מתייצב - מכל הרכבים שהיו לי זה אולי היה הרכב עם המזגן הכי מאכזב.

אוונסיס 2006 - מזגן נהדר ואני כמעט בטוח שכל החלונות שם היו עם הגנת UV בציפוי "שקוף" מהבעלים הקודם.

דודג' ניטרו 2008 - הרכב מגיע כשהשמשה האחורית, שתי חלונות הצד האחוריים שלו מושחרים לגמרי ומוגני UV וגם הקידמיים שקופים עם הגנה וזה נראה לי מקורי כי אין ציפוי - המזגן מעולה ויותר מהקירור מה שממש חיה רעה בו זה העוצמה של האוורור ויכולת כוון העוצמה של האוורור.

קורולה 2007 - מזגן טוב אבל באמת בסרק המדחס היה נכנס למוד חסכון והקירור היה מורגש כחלש יותר.

מגאן 2 2008 - פשוט מזגן פנטסטי.

קורולה 96 - מזגן שעבד דומה ל2007 רק היה קצת יותר חלש לפחות ממה שאני זוכר - סה"כ סיפק את הסחורה.

דייהו לאנוס 98 - אם היה משהו אחד טוב ברכב הזה - זה היה המזגן - פינגווינים!!! והכי הזוי זה שלא היתה אפשרות לסגור את תריסי האוורור - רק להפנות אותם הצידה - המזגן עבד כאילו שאת פולי המנוע, התקינו על המדחס! ולצערי גם ההפך המנוע עבד כאילו שהתקינו עליו פולי של מדחס מזגן.

פיאסטה C שנת 89 - מזגן בהתקנה מקומית של "קר מזג" הזיה שמזכירה את המיזוג בפג'ו 107 - שני פתחים אבל מרכזיים שצמודים זה לזה בקונסולה מיוחדת שהתקינו ברכב ביחד עם מדחס קטן אבל עשה את העבודה סה"כ - עלה לי כמה אלפים טובים להתקין אותו בזמנו.

בשאר הרכבים במשפחה - בקורולות תמיד אותו סיפור - המזגן סה"כ עשה עבודה טובה אבל בסרק היה באופן מובהק חלש יותר - קורולה 2001 וקורולה 2008.

בסובארו B4 2015 - פשוט מזגן מעולה.

אופל קורסה 2010 AKA דרדסית - לא זכור לי תלונות כלשהן מאחותי.

קיה פיקנטו 17 (דגם 16) - מזגן מעולה.

לפותח השרשור - אני חושב שנכווית מהרכב הקודם שלך סה"כ אל תשכח שהוא מתוכנן כמו רכב משנות ה80 - הנושא הזה מאוד מתקדם היום.

• רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה אוונסיס 2012 מזגן רב עוצמה. לא משנה מה קורה בחוץ, אחרי כמה דקות מתייצב על עוצמה אחת מתוך שבע. לא צריך לפתוח חלונות בשביל לעזור לו להוציא חום.

יונדאי קונה 2018 מזגן בינוני. שטח החלונות הגדול לא עוזר לו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריס בנזין 2016, בימים הלוהטים של הקיץ המזגן מקפיא תוך דקות בודדות.

רנו קדגאר דיזל שנת 2017, לוקח המון המון זמן לקרר . בדרך עושה לך חור בראש כי המפוח בעוצמה מקסימלית

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בלי למדוד טמפרטורה זה לא שווה הרבה.

לי המזגן ברכב סבבה, אבל לאישתי זה קר מדי. זה לא אומר כלום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגנטיס דיזל 2010, ימים מאוד חמים הם בלתי נסבלים בדקות הראשונות מאחר והרכב כהה ומגיע לכמה עשרות מעלות חום, האוויר יוצא קר כבר לאחר כמה שניות, אבל אי אפשר לשבת באמת ברכב 3-4 דק עד שהמזגן מקרר אותו (חלל הנוסעים לא קטן ממש)

בגטס 2005 שהייתה לי המזגן היה מקפיא

באקסנט 96 לא היה מזגן :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל הפשרת אדים מחלונות הצד והחלון הקדמי אתה חייב את המיזוג פעיל, גם עם 30 מעלות.

באשר למזגן - איוניק 2018, מזגן סביר בימים לוהטים. לאחר שהרכב חנה בשמש, לוקחות מספר דקות טובות עד שלי כנהג נעים. בשאר חלל הרכב, ככה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן מיקרה 2012 - מעולה . מקרר חזק ומהר

מאזדה 3 2005 - אין תלונות , אך קצת יותר איטי מהמיקרה.

ניסאן נוט 2013 - קצת מתקשה לקרר מהר בחום כבד. הפתרון שמצאתי הוא לבטל את מצב auto ולעבוד עם מקסימום מהירות מאוורר ומינימום טמפרטורה .

בחום נורמלי בקיץ - עובד היטב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה ורסו 2016 - מזגן מעולה, מקרר את הרכב מהר מאוד גם ביום הכי חם ( בקרת אקלים מפוצלת בשנתון הזה).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...