Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחבר בכדי לעקוב  
M4E

התלבטות בין מערכת מולטימדיה של nippon kair vs syncope

שימו לב! השרשור הזה בן 618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Recommended Posts

היי שלום לכולם

רוצה להתחדש במערכת מולטימדיה לרכב מתלבט בין ניפון לסינקופה

מה עדיף מה ההמלצות ומה לדעתכם יותר טוב?

אשמח להמלצות

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סינקופה הם יצרן עצמאי היום עם יבואן מסודר בארץ ומעבדת שירות.

אבל אם הייצור שלהם באמת עצמאי או שהם שולחים מפרטים למפעל בסין - לא יודע עדיין לאמר לך.

ניפון מעצבים את המפרטים ושולחים למפעלים בסין לייצור תחת הפיקוח שלהם - הם יבואן מסודר ויש להם מעבדת שירות בארץ.

מי מהם יותר טוב? אני יכול להגיד לך שאני מכיר אישית את כל הנפשות הפועלות ובשני המקרים מדובר באנשים טובים שאוהבים את מה שהם עושים. בניפון אני מכיר את כל הצוות ובסינקופה אני מכיר את ההנהלה.

אבל אתה צריך להשוות מוצר מול מוצר כשאתה שואל מי טוב יותר -

תתמקד באיזו מערכת הפעלה יש לכל HU שכזה.

כמה זכרון, כמה נפח אכסון

איזה מעבדים וכמה

איזה סוג מסך ותצוגה - גודל, יכולת סיבוב, זכוכית, IPS

תבדוק אם הם תומכים עדכונים והתקנה חופשית של גוגל פליי למשל.

לגבי הגופים העסקיים - שניהם טובים באותה מידה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתקרב לסינקופה, נכוויתי איתם לאחרונה עם מוצר חסר תועלת והיחס של היבואן היה משפיל. תקוע עם הגרוטאה הזו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מאור - לא אמרת לי גם אחרי זה שעשית עדכון גרסא למכשיר והוא עובד? זה לא הסתדר בסוף?

אני קניתי מהם דגם עם מסך 10 אינטש מסתובב - במעבדה שעשיתי בבית - עובד טוב והאמת יש לי גם שם הפתעה קטנה אבל זה לשרשור אחר :wink:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשיתי עדכון גרסא, עשיתי ריסט למכשיר ואומנם הוא יותר מהיר עכשיו - אבל לא ניתן להתחבר לבלוטות' (כותב שהוא מחבר בלוטות' בלי סוף), לא ניתן להגדיר דברים בסיסיים, הוא עדיין נתקע מדי פעם וקורס ולפעמים הווייז משתגע ומשנה מסלול כל שנייה (דבר שבגללו כמעט עשיתי תאונה).

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קח מניפון או יוזב

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

התחבר בכדי לעקוב  

• Create New...