Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממיקרו ואן ועד משפחתית גדולה (עדיפות לידנית) בתקציב נמוך לק"מ נמוך

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 1946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריכת הדלק שלה תלויה בך. קיבלתי בה בסביבות 15 קילומטר לליטר בנסיעה רגועה לאילת וחזרה אבל עם לחיצה הגונה על הדוושה תראה את מחוג הדלק זז.

מבחינת שנתון הן נמכרות מאוד בזול. שווה לבדוק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
וכעת, עוד פרטים:

עקב החלפת מקום עבודה, הפוקוס הנאמנה שלי משמשת בעיקר לצבירת אבק בחודשיים האחרונים (והיא שחורה, אז היא ממש מעולה בצבירת אבק). זה מצב מאוד מאוד מצער עבור שנינו, אבל כנראה שזה לא ישתנה בזמן הקרוב.

אי לכך ובהתאם לזאת, עלה הרעיון הפוטנציאלי לתת לפוקוס להנות עם בעלים אחרים, ולמצוא משהו בסיסי וזול, בתנאי שיהיה: א. בטוח מספיק ו-ב. לא ממש ממש מבאס.

חפרתי את יד2 כבר המון זמן, לאורך ולרוחב, והתגלה שגרוטאות כאלו או לא במצב שהייתי ממש רוצה לקנות אותן (אחי, אני מטפל במוסך מעולה, חבר שלי, רק אין לי קבלות כי הכל במזומן), או מתומחרות במחירים לא ריאלים (חייב למכור - הורדתי מחיר - סופי!, וחבריו), או, במקרה המצער, גם וגם.

חיפשתי:

פיאט בראבו

סיטרואן C4

סיטרואן C3 פיקאסו

סקודה רומסטר

פיג'ו 307/8

פיג'ו 2008

סניק דור 2 (כן, יש כמה כאלו בארץ)

אופל אסטרה

ואפילו יונדאי I30

לא הצלחתי למצוא שום דבר סביר.

הדרישות הן:

מחיר - עד 15,000 ש"ח, אפשר גם פחות

אמינות סבירה, ברור שיהיו תקלות פה ושם אבל לא מחירי חלפים של ג'ולייטה תלתן ותדירות תקלות של thp156

בטיחות בסיסית, 6 כריות אוויר (ABS ו-ESP כבר היו חובה שבנתונים סבירים) וציונים סבירים במבחן ריסוק

גיר ידני

בין מיקרו ואן למשפחתית גדולה (עדיף קומפקטית האצ'בק)

שנתון - רצוי מהעשור הנוכחי, אם יש מציאה מ-2009 אני לא אגיד לא

עקב הק"מ הנמוך שאני הולך לעשות, לא אכפת לי לקנות רכב עם ק"מ גבוה יחסית (נניח 150-200) בתנאי שהוא מתוחזק טוב.

נ.ב. - הכי חשוב - לא AL4. הספיקו לי 4+ שנים. אני יודע שאפשר למצוא C4 כאלו בגרושים, אבל זה פשוט מבאס לחזור לזה.

אם למישהו יש רעיון אחר / מכיר מישהו עם גרוטאה מתוחזקת היטב שרצה למכור אבל לא היתה לו סבלנות לנודניקים מיד2 / חושב שאני משוגע לגמרי להחליף פוקוס אקובוסט בגרוטאה בשביל כמה אלפי שקלים בשנה במקרה הטוב, אתם יותר ממוזמנים לענות.

תודה מראש!

שולח לך הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מאליבו נראה שאתה יכול למצוא 2008 ואולי אפילו 2009 ב 15K (יש שמפורסמות באזור ה 17K עם בערך 180-190K ק"מ).

מבחינת צריכת דלק, קח בחשבון 1/7 בעיר עם רגל סבירה. מחוץ לעיר זה בטח יכול להגיע ל 1/12-13 בלי בעיה.

היתרון של מאליבו ואמריקאיות כאלו בכלל הוא שהן מזדקנות טוב, אפילו טוב מאוד הייתי אומר.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה.

האמת שכרגע אני כנראה נשאר עם הפוקוס - גם כי אין לי זמן וכח לפרוצדורה, וגם כי מסתמן שאלטרנטיבוות בסכום נמוך הן או הימור, או שעמום נוראי. וירידת הערך של הפוקוס כבר לא כזו משמעותית גבוהה יותר מאשר על אלטרנטיבה סבירה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב סביר, אבל הרבה מעבר לתקציב המוגדר (מבקשים סביב 40+), וממש לא מאובזר בגרסת הבסיס. פרט לעיצוב, לא רואה סיבה מהותית להעדיף אותו על c3 פיקאסו, שלפחות נמכרת במחירים סבירים.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מ-2002, ומאוד נדיר. לא חושב שהוא יתאים כ(סמי)דיילי, לא מבחינת בטיחות ולא מבחינת אמינות.

למרות שמעבר לזה, כתחביב, זה נשמע לי רעיון מצוין. אבל אני (כרגע) לא מחפש תחביב.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...