Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר פלא למניעת כאבים שמשווק כמכשיר פלא. מישהו ניסה בטעות?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ כל כך טועה, תמשיך לקחת אנטיביוטיה מהרופא משפחה שלך, זה לא פלסיבו..

1. אם אתה טוען שאני טועה, תן נימוק.

2. לא הבנת מה כתבתי, נסה לקרוא שוב.

אין שום חומר שיכול לחדור את העור ולהגיע לרקמות עמוקות באמצעות משחה/הלייזר הזה.

כל הדברים החיצוניים, יכולים להשפיע רק באמצעות מנגנון חיצוני (שמירה על שריר מתוח/חימום) או באמצעות פלצבו. אגב, גם את המנגנון החיצוני הזה צריך להוכיח בניסוי שעומד בסטנדרט מערבי, אתה יודע, כמו שעשו עם אנטיביוטיקה.

אם אתה טוען שקרן הלייזר הזו אינה פלצבו, בוא תסביר לי מה המנגנון הפיזיולוגי שבאמצעותו היא עוזרת ואשמח להשכיל. אין לי בעיה להודות בטעויות ואני תמיד שמח ללמוד משהו חדש, באמת.

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקפצה - 

האם בינתיים מישהו יכול לדווח מנסיון אישי או ממקור ראשון על תוצאות כלשהן משימוש בבי קיור לייזר?

יש לי בעיה של כאבים בברכיים מזה כמה שנים, אחרי צילום MRI אובחן קרע קטן בחלק החיצוני של המיניסקוס (בזמנו הייתה רק ברך אחת בעייתית).

הומלץ לי לשקול ניתוח לשיוף המיניסקוס, אבל בהסתייגות שסיכויי ההצלחה לא גדולים. החלטתי לסבול בשקט בינתיים ולקוות שיעבור לבד..

מאז הצטרפה הברך השניה גם, והכאבים בשתיהן דומים. כואב בעיקר בפעולות כיפוף כמו עליית מדרגות/ירידה לסקווט  וכו'. 

נתקלתי בפרסומת על הבי קיור לייזר וחקרתי קצת ברשת, נראה שזה לא 'שמן נחשים', וכן יכול לעזור במקרים רבים, משתמשים בו גם בבתי חולים שונים, וכמו כן
אומץ על ידי ספורטי המשלחת האולימפית לטיפול בפציעות וכאבים.

https://www.shvoong.co.il/sections/צרכנות/בי-קיור-לייזר-pro-sport-הוכרז-כמכשיר-הרפואי-שי/

המכשיר עולה כ-2000 ש"ח, מצאתי ב-1000 ביד2, ואז גם גיליתי שלחבר יש כזה בבית ללא שימוש, אז לקחתי לתקופת נסיון, להזיק זה לא יזיק..

אני מתכנן להשתמש בו החל ממחר רק על ברך אחת, לדברי החברה תוך כשבועיים צריך להיות שיפור ניכר. אם באמת יהיה הבדל גדול בין הברכיים אחרי כשבועיים,

מבחינתי זה אינדיקציה מעולה שהסיפור עובד באמת. הטיפול הוא של כ-10 דקות פעמיים ביום.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי סבל שנים בכאבים בברך והתחיל לצלוע בשנים האחרונות,
הוא רכש את הלייזר כמה חודשים לפני הניתוח לטענתו עזר לו (יחסית לכל המשככי כאבים שכבר נטל),
הניתוח שינה את חייו מקצה לקצה( החלפת מיניסקוס).
גם לאחר הניתוח המשיך להשתמש וגם אז טען שהרגיש הקלה.

מאז המכשיר עבר במשפחה בין "סובלים מכאבי גב" שונים וגם הם טוענים שיש הקלה בכאב לאחר השימוש.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, misterb כתב:

אני מתכנן להשתמש בו החל ממחר רק על ברך אחת, לדברי החברה תוך כשבועיים צריך להיות שיפור ניכר. אם באמת יהיה הבדל גדול בין הברכיים אחרי כשבועיים,

מבחינתי זה אינדיקציה מעולה שהסיפור עובד באמת. הטיפול הוא של כ-10 דקות פעמיים ביום.

אשמח לשמוע עדכון.

DANY, קודם כל - שמח שזה עזר לכם, ושנית-תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו המכשיר של bq... יש עוד כמה מתחרים בשוק , כולם סביב ה ₪2000 אחרי השתתפות קופ"ח וכו אבל הראשון הוא הכי מיוחצן.
העקרון דיי דומה : אור אדום בתחום גל של 100-640nm נמצא יעיל בטיפול בדלקות.
החל מדלקות חניכיים ועד דלקות פרקים.
הלייזר מסוגל לקבע את התדר במדוייק וגם לחדור את האפידרמיס (ומעבר, יש הטוענים אפילו מספר ס''מ )
גם מכשיר סיני זול יעשה עבודה לא רעה. רק בריאות וכמובן לא לכוון לעיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני שנה ביד 2 בחצי מחיר, אחרי נסיון של חודש, התייאשתי. אבל זה הנסיון שלי, מיקי ברקוביץ' יותר מרוצה ממני

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי יש bq לייזר, לקחתי ממנה לנסיון של כמה שבועות בנסיון לטפל בכאב בברך, מבחינתי זה בזבוז זמן.. 

פירקתי אותו מתוך סקרנות, אמנם אני לא רופא, אבל יש לי תואר ראשון בחשמל ותואר שני באלקטרואופטיקה. דעתי המקצועית שזה בלוף ברמת פלסיבו. 

עלות הייצור של המכשיר הזה היא כמה עשרות שקלים, אין שם שום דבר אקזוטי בפנים. מכשיר סיני ברמת יצור בינונית מינוס. 

מבחינה אופטית, יש שם דיודת הארה בהספק מגוכך.. לא רואה איך זה חודר השיכבה העליונה של העור בכלל.

• אהבתי 6
  • מבאס 1
  • מעניין 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב המכשיר שקיבלתי מהחבר לא ממש עובד טוב, כבר בן 10 בערך. בדקתי מה עוד יש בשוק והגעתי למכשיר שנקרא סוליו אלפא, שיש לו כמה יתרונות על הבי קיור, והוא ישראלי גם.

https://www.solio.co.il/%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%91%D7%99-%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%96%D7%A8-%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%90-%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%A8/

מישהו מכיר?
בדקתי ויש לו באמת אישור fda, המלצות טובות באמזון (אבל מעט מאד ביקורות):

Pain Relief Device | Solio Alfa Plus - for Home Use Utilizing RF Technology + IR + LLLT | 3 Synergized Energy Sources for Pain Treatment, FDA Cleared & Doctor Recommended + Slider Gel https://www.amazon.com/dp/B07S3X33PC/ref=cm_sw_r_cp_api_i_P75DFbZBPEAPV

הם מאפשרים החזרה אחרי 60 יום תמורת ניכוי של 490 שח מההחזר. המכשיר עולה כ-2000 שח, נוטה ללכת על זה כרגע.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, misterb כתב:

המלצות טובות באמזון (אבל מעט מאד ביקורות):

14 המלצות? זה לא רציני

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע, לא על זה אני מסתמך, השיקול הוא שהטכנולוגיה של לייזר רך הוכחה כיעילה, ובמכשיר הזה יש תוספת גם של גלי רדיו ואינפרה אדום, יחד עם אישור fda, ובאותו מחיר של הבי קיור.
בנוסף ספציפית לברכיים הוא פחות תובעני מבחינת זמן טיפול.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, misterb כתב:

השיקול הוא שהטכנולוגיה של לייזר רך הוכחה כיעילה, 

יצא לך להיתקל במקרה במאמר על המחקר שהוכיח את זה?

לא שואל כביקורת, נטו מסקרנות. מעולם לא שמעתי על זה פשוט. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...