Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טריידאין בטויוטה

Amirdd1
 שיתוף
עוקבים 0
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בנובמבר 2016 עשינו טריידאין בסוכנון טויוטה על קורולה שעלתה לכביש בנובמבר 2014 והמחירון שקבלנו היה לפי חודש. שבוע שעבר שביררנו על קניית רכב נוסף וטריידאין על הרכב שנרכש בנובמבר 2016 הופתעתי לגלות שהמחירון שקבלתי היה לפי 2016 ולא לפי בחודש.

פניתי לטויוטה בפייסבוק וקבלתי תשובה שבכל סניף הטריידאין שונה והופנתי למנהל הסניף שהייתי בו, שאמר שזאת המדיניות בטויוטה.

האמת באמת חברות הרכב התחילו לעשות טריידאין לפי שנה ולא לפי חודש? יש כאן חבר פורום שעשה לאחרונה טריידאין ויכול להעיד על המחירון שקיבל? תודה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור. אבל כן הייתי רוצה לדעת מה הנורמה כרגע בשוק הטריידאין ולפי מה חברות הרכב הולכות (חודש או שנה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה קונה מהם - מוסיפים לפי החודש.

כאשר אתה מוכר - קונים ממך לפי מחירון ינואר, ללא תוספת חודש. וגם מורידים 10% כי טרייד אין צריך להרוויח.

בקיצור - זה המחיר שמשלמים על הנוחות בטרייד אין.

לא רוצה להפסיד ? תמכור לבד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אתם סוטים מהנושא. לרגע לא התלוננתי על ההצעה שקבלתי. סה״כ רציתי לדעת לפי מה חברות הרכב הולכות כרגע כי בעבר זה היה לפי חודש. אם יש כאן משהו שביצע טריידאין (לא משנה איזו חברה) ויכול לספר לפי איזה מחירון הלכו אני אשמח. פשוט אם המחירון כרגע הולך לפי שנה ולא לפי חודש אני אעדיף לחכות לינואר לקנות שוב רכבים ולא אקנה בנובמבר כמו פעם.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז תחכה - כי מה שרשמתי מקודם, זה מה שהם עושים כדי להרויח עוד יותר על הרכב שלך. רק שעד ינואר המחירון יירד עוד יותר לרכב המשומש שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לפי שנתון ולא לפי חודש.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין מדיניות רשמית - אבל כמו כל סוחר הכלל הוא למכור (מה שיותר) בזול ולמכור ביוקר. לא מכיר אף טרייד-אין שמשלם מחירון משוקלל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתקן קלות את ידידי המלומד שמעלי:

כשהמחירון משוקלל לטובתך*.

אם יש קילומטראז' גבוה לדוגמא, אתה מיד תררה את הנציג מדפדף בספר לבדוק מה אחוז ההפחתה.

טרייד אין זה שירות שעולה כסף וצריך להסתכל עליו ככזה. אתה צריך להחליט כמה אתה מוכן לשלם עליו

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שרכשתי רכב ביבואן אחר לפני מספר שנים באיזור חודש ספטמבר אוקטובר - שוחחנו על זה.

הנציג טען שאף אחד לא משלם חודשי עלייה לכביש, אבל ההנחה שנותנים לקראת סוף השנה גבוהה יותר וזה אמור לפצות על על ההפרש העתידי במכירה.

גם בשוק הפרטי קשה לקבל את המחיר לפי חודשי עלייה לכביש.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה מחפש? חוקיות?

עוד לא הבנת שמנסים לקנות בזול ולמכור ביוקר...כמה זול? כמה שפחות. כמה יקר? כמה שיותר.

ככה זה עובד, זה החוק היחיד.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני ביצעתי טרייד אין בהונדה ונתנו לי מחירון לפי שנה ולא שיקללו קילומטראז' שהיה נמוך מאוד ( 19000 ק"מ שנתיים ותשעה חודשים ) 84000 שח קיבלתי לפי לוי יצחק ( המשוקלל של יד שתיים היה 87000 )

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...