Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לקנות חלפים מקוריים לתנור בנוי Samsung?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי תנור בנוי סמסונג עם תקלה - התנור עובד כל עוד מכוונים אותו לטמפרטורה עד 150 מעלות. ברגע שמכוונים לטמפרטורה גבוהה יותר הוא מראה קו מקווקו בתצוגה (----), מצפצף ומנתק את גוף החימום.

יש באינטרנט כמה איזכורים לתקלה כזאת, עולה מהם שהתקלה היא בפוטנציאומטר של כפתור כיוון הטמפרטורה, ההתנגדות שלו משתנה ויוצאת מה specs.

מצאתי בדובין משהוא דומה אבל רק דומה, לא תואם פיזית ולא מתאים.

השאלה איפה אפשר לקנות חלק כזה מקורי?

דגם התנור BF1N4T094 Samsung

מדובר בפוטנציאומטר שמאחורי הידית הזאת:

111.jpg

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניסית במחסן של הייבואן להשיג את החלק ?

זו בעצם השאלה - מי היבואן ואיפה יש מחסן עם דלפק מכירה ללקוחות פרטיים. חיפוש באינטרנט לא כ"כ מניב מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר על אנקודר סיבובי לכן נסה לחפש בחו"ל

Encoder for samsung oven

לדוגמא בלבד.

http://spares.bigwarehouse.com.au/product_info.php?cPath=143_90597_107474&products_id=1926717

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ייתכן שזה פוטנציומטר. כתבתי אנקודר מכיוון שבמקרים רבים הם דומים מבחינה חיצונית.

אתה יכול לפרק את הפוטנציומטר ולרכוש אחד חדש באתרים של ספקי רכיבי אלקטרוניקה. צריך רק לאפיין אותו מבחינת התנגדות, מספר רגלים, גודל והתאמה לכפתור.

אפשרי אבל דורש קצת זמן. אם תרצה אני אוכל לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעצם השאלה - מי היבואן ואיפה יש מחסן עם דלפק מכירה ללקוחות פרטיים. חיפוש באינטרנט לא כ"כ מניב מידע.

אני חושב שאלקטרוניקס פרו נותנים שירות למוצרים של סמליין (בניהם סמסונג):

http://samline.electronics-pro.co.il/?page_id=17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי (הדגשה מלשון עבר) תנור סמסונג כנ"ל.

הוחלף פעמים לוח, פעם אחת במסגרת אחריות היצרן, פעם שנייה במסגרת ביטוח פרטי שבה משלמים עבור ביקור הטכנאי בלבד, החזיק מעמד שבועיים, באו שוב והחליפו בחינם ללא עלות.

החזיק מעמד חודשים, שלחתי את התנור בבעיטה למיחזור וקניתי תנור מכני פשוט, מאז... אין מאושר ממני.

לבן דודי גם יש תנור דומה וגם עשה בעיות, לא התעניניתי באיזה דרך פעולה הוא נקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה מאוד פשוט. לא עושה ביטוח פרטי לשום מכשיר ולא מזמין טכנאים.

אם מתקלקל, מנסה לתקן לבד. לא מצליח - קונה חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי

תריץ חיפוש באינטרנט לפי הדגם הנ"ל.

יש לי אחד כזה זרוק בחוץ (בשקית למקרה שצריך תנור נוסף.)

התנור לא תקין.

מתחמם ל180 מעלות ומת שם.

ולא ניתן לחמם מעבר - יש לו תקלה.

תוקן אצל הבעלים הקודם 3 פעמים. במסגרת האחריות. בפעם האחרונה. נגמרה האחריות. ואני קבלתי מתנה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אני חושב שאלקטרוניקס פרו נותנים שירות למוצרים של סמליין (בניהם סמסונג):

http://samline.electronics-pro.co.il/?page_id=17

עידכון ביניים.

באיזור תעשיה מודיעין, רחוב צלע ההר 2 יש את המרלו"ג של Electronics Pro, במרלו"ג יש מחסן חלפים שמוכר חלפים בלי שום בעיה ללקוחות פרטיים.

הגעתי עם המק"ט של הפוטנציאומטר המדובר. בדקו במחשב, אמרו שלא נמכר בנפרד אלא רק יחד עם לוח הבקרה הראשי. הפוטנציאומטר והלוח שניהם יחד אותו מק"ט, עולים 390 ש"ח.

אין במלאי, הזמנתי. נראה לי מחיר לא גבוה, אפשר להמר עליו.

תודה רבה, אעדכן כשיגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול, תבטל.

קללה של תנור.

שים בפח ותשכח, לדעתי בושה שהדגם הזה נמכר, כל אבל כל הלקוחות שלו חזרו לתיקון המוצר עד לתום האחריות ואז זרקו אותו לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים בפח ותשכח, לדעתי בושה שהדגם הזה נמכר, כל אבל כל הלקוחות שלו חזרו לתיקון המוצר עד לתום האחריות ואז זרקו אותו לפח.

מאיפה אתה יודע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...