Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב, כמו שרשמתי שהיה אפשר להתנסח יותר טוב אבל אני אישית לא רואה שום בעיה ולי זה לא מפריע כלל.

לגבי המחיר אז זה מעל המחירון, כמה מעל אז התבקשתי לא לפרסם אז אני אכבד את בקשת החבר.

אתה לא רואה בעיה כי אתה צד לעסקה. גם שושבין נוכח בחתונה. סופו של יום, או שהיה נזק או שלא. כאן בשרשור היה נזק, בפועל כנראה היה כלום. אתה מכיר הרי את המשפט הרוסי הידוע שאי אפשר גם לשבת על ה@#% וגם לאכול את הדג, נכון?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל לא מבין מה הקשר צד לעסקה, במקרה כזה דווקא להיפך היה אמור להיות לי say גדול במצב שאתה מדבר עליו.

אני רשמתי שאני לא רואה בעיה בניסוח המודעה כי כפי שכבר רשמו כמה הודעות לפניי שזה הניסוח של המודעות בארץ ואני בתור אחד שמבין "קצת" ברכבים ומכיר "קצת" את הדגם הזה ולאחר שהכרתי את הסיפור הזה לא התרגשתי כלל מהניסוח ולא הפריע לי בכלל איך שזה היה מנוסח במודעה ובלי כל קשר אם אני צד או לא צד.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה בניסוח המודעה ובפתיחת השרשור הזה - אדם שרואה את עצמו בלבד. ולכן אני לא הייתי מאמין לאף מילה שלו, ולא הייתי קונה ממנו רכב, גם אם היה המיוחד ביותר מסוגו.

כשהאינטרס שלו היה לסחוט את קרסו - אז הנזק היה סוף העולם.

כשהאינטרס שלו למכור במקסימום - הרכב בלי שריטה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש נשמע מסוג האנשים "ששוכחים" לומר בטלפון שבעלות קודמת הייתה השכרה, ניסוח המודעה שקרי ולגמרי לא מקובל, בטח למי שיגיע בצפייה לקבל רכב מושלם במחיר שגבוה ממחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו עסקה מצויינת לאור העובדה שיש התחייבות מצד קרסו על קנייה של הרכב במחיר מחירון.

.

מעניין אותי איך עובד העניין הזה, הרי קרסו הבטיחו את ההטבה הזאת למי שנעשה כלפיו העוול שזה פות״ש, לא נשמע הגיוני שההטבה עוברת הלאה שכן נעשתה כלפי רוכש הרכב ולא כלפי הרכב עצמו.

אתה רוצה לאמר לי שיכול להיות מצב שעוד כמה שנים שהרכב יהיה יד 4 והבנאדם יקח אותה לקרסו הם עדיין יתנו לו עליו מחיר מחירון רק בגלל שלפני 8 שנים היתה פאשלה בהובלה שלו והובטח לקונה המקורי מחירון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים, מי כמוכם יודעים (מי שעקב אחרי השרשור מההתחלה) שאני הייתי הראשון שנכנס בפותח השרשור והתנגחתי איתו ועם עוד כמה חברי הפורום פה.

אבל אני חייב לומר לכם שהקונה שיש לפותח השרשור הוא חבר טוב שלי שאני אישית המלצתי לו על הרכב הזה! אני אישית נסעתי איתו לבדוק את הרכב הנ"ל, בדקתי אותו חיצונית ומכאנית והרצתי סריקת דיאגנוסטיקה והרכב יצא תקין לחלוטין! אני חייב לומר שקרסו עשו עבודת תיקון יוצאת מן הכלל ואין כל זכר לנזק שהיה ברכב.

ברכב הנ"ל הטמבון מתפרק בצורה כזאת שבחיים אי אפשר לדעת אם הוא פורק או לא, כמו כן כל החלקים שהוחלפו שם הם חלקי פלסטיקה לרוב בעלי משמעות שולית שלא משפיעים בשום צורה על מצב הרכב.

לדעתי זו עסקה מצויינת לאור העובדה שיש התחייבות מצד קרסו על קנייה של הרכב במחיר מחירון.

כן פותח השרשור לא התנסח בצורה טובה ונכונה במודעת מכירה ואפשר היה לנסח יותר טוב, אבל אני בתור אחד שהכיר את הסיפור מקרוב לא נרתעתי ממה שהיה רשום וממה שהיה ברכב ולמרות הכל המלצתי לחבר על הרכב הנ"ל, כי התיקון שהיה שם לא משפיע בשום צורה על המצב של הרכב לא חיצונית ולא מכאנית.

כמו כן הרכב נבדק במוסך פחחות וצבע וחוץ מתיקון צבע בטמבון לא הצליחו לראות כלום גם כשהעלו על הליפט.

לסיכום, לדעתי חבר שלי עשה עסקה טובה בתור מי שחיפש רכב ספציפי כזה שלא נמכר יותר ואין אותו הרבה על כבישי מדינת ישראל.

ולא אני לא מושתל של קרסו ולא אני לא חבר של פותח השרשור ואין כל קשר לאף אחד מהם.

א. אתה בטוח שהתחייבות לרכישה במחירון עוברת עם הרכב? כי לדעתי ההתחייבות היא כלפי הלקוח שלהם (פות"ש) ולא כלפי השלדה. אני לא רואה איך קרסו משלמים מחירון ליד 2-7 בעוד שנתיים נניח.

ב. מניסיוני, מחירון בחברות מסחריות זהו מחירון בסיס ללא שקלול חודשי עליה, כאן מדובר ברכב שעלה לכביש בספטמבר.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת לא יודע איך זה עובד ואת האמת לא יודע אם זה בכלל רלוונטי כי כמו שרשמו מלפני כן זהו רכב די נדיר בארץ ולא נמכרו הרבה ממנו וכרגע יש ביקוש לדגם הזה, ככה שאם בעתיד הביקוש יישאר זהה לא רואה סיבה שמישהו ירצה למכור אותו במחיר מחירון לקרסו.

אבל ההגיון הבריא אומר שזה תקף רק ליד 00 זה שהוציא את הרכב מהחברה וסגר את העסקה מול קרסו.

בינינו לא זה הדבר שבגללו החבר התעניין ברכב ובגללו הוא הלך לראותו, אלא פשוט כי הוא חיפש טרופי וזאת הראשונה שהופיעה למכירה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הייתה החלפת מגן תחתון בעקבות רוכב אופניים חשמלים שככה"נ נפל על הרכב והשאיר חור קטן (כנראה מידית המעצור) אבל השמאי קבע כי אין על כך ירידת ערך... אגב בבדיקות כן זיהו כמובן.

הוא רכב על אופניים בביוב שיצא שהוא נפל על הרכב מלמטה ופגע במגן התחתון?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אתה בטוח שהתחייבות לרכישה במחירון עוברת עם הרכב?

ברור שלא. פות"ש בטח פשוט שכח לציין את זה. זה הרי בקטנה וממש לא כזה ביג דיל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והחבר שילם 10 מעל המחירון כמו שפות"ש ביקש?

הוא אמר ששילם מעל המחירון. לפי המהירות שבה התבצעה העסקה אני לא חושב שזה יהיה הימור פרוע מדי להניח שהוא קיבל את ה 10 המבוקש או שהוא מקסימום בא קצת לקראת הקונה וירד ל 8-9 מעל, לא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רכב על אופניים בביוב שיצא שהוא נפל על הרכב מלמטה ופגע במגן התחתון?

מגן תחתון זה שם קוד לטמבון. החור היה צמוד יחסית ללוגו של VW

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני חייב לומר לכם שהקונה שיש לפותח השרשור הוא חבר טוב שלי שאני אישית המלצתי לו על הרכב הזה!

האם הזדהת בשם הפורום? מעניינת האינטרקציה בינכם לאחר הדיון הנ''ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה הזדהתי בשם הפורום?

החבר היה חשוף לפוסט הזה והראתי לו את הפוסט ואמרתי לו שב תקרא ככה שהוא ראה וידע מה הלך פה מההתחלה.

ולכל השואלים בכמה מעל נמכר הרכב אז כמו שאמרתי שאני לא יכול לומר את המחיר, אם המוכר או הקונה ירצו הם ירשמו פה.

ומספיק עם הספקולציות נמכר ככה מעל או נמכר פחות ממה שביקש, הרכב הזה מספיק נדיר ויש ביקוש בשביל לבקש עליו מעל המחירון עם הנתונים כמו שהיו לרכב הזה. לא רק גולף גטי יכולה להימכר מעל המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נראה שהדרשור מיצא את עצמו ודיי טוחנים פה מים. תכלס אמינות המוכר כבר כלל לא רלונטית היות והרכב כבר נקנה ככה שגם המודעה לא רלונטית או הניסוח שלה.

ברכות לקונה! הכי חשוב שהוא שלם עם העיסקה השאר כבר לא משנה.

אגב בכללי אני נחשף המון לפשפשוק רכב עם הרמאויות שיש שם מק''מ שהורד ועד לרכבים שהוכרזו אובדן להלכה וכעת נמכרים ''לא עבר תאונות כלל'' ועוד ככה שצריך לקחת דברים בפרופורציה.

מה כן? רואים פה את השימוש בפורום טוב טוב כקלף מיקוח ברגע שקרה משהו זה התנפח על ידי בעל הרכב הקודם לאסון לאומי אבל ברגע שהוא היה צריך לצייר את זה אחרת כדי למכור את הרכב זה הפך לכלום ושום דבר.

אישית אני במודעה לא הייתי מפרסם דבר על תאונות ופשוט מספר לקונה פוטנציאלי מה היה. במודעה אולי הייתי כותב שהרכב נראה חדש.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...