Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקני carsforum חיים?

אליהו שבת
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סטיו החליף תמונה לאחרונה, לסיאט איביזה 2017.

לא ברור מה הביא לצעד הדרסטי הזה.

תהיה רגוע, הוא עדיין עם פולי הכסופה שלו, בעלת חיישני הרוורס האדפטיביים ומתלי הנסיעה לאחור המקוריים, אשר חובטת בראשו עם המשענת.

האיביזה של אחותו או משהו, נראה לי.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זקן, אבל ותיק מספיק, ומה שהכי כיף, יצאתי לפנסיה מוקדמת לפני שלושה חודשים, מה שמותיר לי עוד כמה דקות כל יום לדפדף בדפי הפורום.

מברוק.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסביבה של הפייסבוק ממש אבל ממש לא נוחה לדיונים וגם רוב ההודעות בעמודי פייסבוק בנושאים הקשורים לרכב הם בדרך כלל בגבול הנסבל עד כדי טמטום.

חלק מהמשתמשים הוותיקים מצאו חיים אחרים ואחרים החליפו יוזר או שנחסמו.

הפורום חיי ובועט.

מה שבאתי לאמר. הפייסבוק זה פח אשפה כשזה נוגע לדיונים רציניים ומעניינים כמו שיש בפורום הזה. לדעתי המבנה עצמו של הפלטפורמה לא באמת מאפשר את זה בנוסף לזה שהיא מושכת לדיונים הרבה אנשים לא רציניים ומתלהמים ואלימים מילולית שנגררים לירידות אישיות בגלל האופי החושפני של הפלטפורמה.

אני אשמח שמישהו יוכיח לי אחרת ויפנה אותי לקבוצה נורמלית של דיוני רכב בפייס. זה לא ממש קיים ואין שום סיבה שמישהו שהיה משתמש רציני פה ימצא סיפוק בלדבר על זה בפייסבוק. מה שקרה זה שהם כנראה יצאו קצת מהשיגעון (לרוב מסיבות פשוט של חוסר זמן), לפחות ברמה של להתדיין על זה עם אנשים אחרים, יכול בהחלט להיות שהם פשוט קופצים פעם ב כקוראים פאסיביים להתעדכן וזהו. זה תהליך שיכול לקרות לכל אחד בכל תחביב אחר וזה גם קרה לי בעבר בתחביבים אחרים שאני היום יותר פאסיבי ומתעדכן על דברים מאתרים בחו״ל או במעבר זריז בפורום מסויים ועובר הלאה.

הפלטפורמה של הפורומים לא מתה ואני לא רואה אותה נעלמת any time soon כי תמיד יהיו אנשים כבדים יותר בכל תחום שיחפשו דיונים שהם קצת מעבר לרמה השטחית שהפייסבוק מציע.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמת לי לבדוק אם אני ותיק

אני מעל 15 שנים בפורום, אז כנראה שכן[emoji3]

חבל לי שהפורום מצטמצם, אני למדתי כל כך הרבה בזכותו, מאחד שרק אוהב רכבים, הפכתי לאספן רכבים שיודע לתקן ולשדרג והכי חשוב, גם אם לא יודע לתקן, יודע בזכות חכמי הפורום, מה הכיוון של הבעייה ואיך לדבג אותה

עד היום אני לא עושה שום צעד חשוב בחיים בלי לעשות חיפוש באוף טופיק לפני

אין מה להשוות לפייסבוק, שם אני רק מחפש מודעות מכירה מעניינות ומסתכל על תמונות

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

14 שנה, מי זוכר...

הזקנים הקודמים התחלפו בזקנים אחרים. מנהגו של עולם, בסך הכול המצב טוב.

אבל, וזה ״אבל״ חשוב, עמוס השרת עדיין זוכר את אירנה. הו, אירנה.

אפרופו אותו שרשור אירנה, בדיוק שמעתי לאחרונה שפיאט מוכרים בארה"ב את הדובלו תחת מותג ראם, מנוע 2400 ו 190 כ"ס.

זה כבר סופר-אירנה.:shock:

נראה לי שרבים מהם עוד מסתובבים כאן, מדי פעם צצים באוף-טופיק כשהגיע הזמן להחליף מזגן בבית או לקנות ביטוח סיעודי.

או כשצץ שרשור זקני הפורום :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שרבים מהם עוד מסתובבים כאן, מדי פעם צצים באוף-טופיק כשהגיע הזמן להחליף מזגן בבית או להפעיל ביטוח סיעודי.

תיקנתי לך

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדיה עוברת לפייסבוק ושות' - אנחנו הזקנים לא הם :lol:

האמת שבדיוק חשבתי על זה שפורום האספנות כמעט נכחד, ולא בגלל שכל החברים שלו מתו, אלא פשוט בגלל שהם עברו לקבוצה שלהם בפייסבוק......

אצלי זה עבר הקמת פרופיל פייסבוק, ואחרי 10 שנים מחיקת פרופיל פייסבוק.

בפורום רק שיניתי שם לפני שנה.

בניגוד לפייסבוק, הפורום לא דורש ממך תשומת לב תמידית, ולא עובד על אינסטינקטים אנושיים בסיסיים. פה אתה נכנס כדי לראות אם כתבו משהו מעניין, ולא כדי לראות מי שם לייק לסלפוש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאלה מעניינת,

גם לי יש כמה שקצת חסרים, ולא שהייתי חבר פורום בזמן שלהם,

איפה אמנון ''המומחה'' של הצרפתית?

איפה שמר המנהל הציני של הפורום?

אני לא בטוח שהתשובה היא עיסוקים וכ'ו

יש כאלה שפשוט חתכו ביום אחד לאנשהו.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

האם אני נחשב זקן?������

כשאני רואה את ה-2004 בפרופיל, בעיקר קופץ לי השינויים הרבים בסטטוס שעברתי והפורום נשאר הפורום.

מסטודנט רווק בלי שקל על התחת, דרך נשוי ושכיר טרי, לעצמאי ואבא לשניים (האישה ו-disco טוענים שהדרך לשלישי סלולה).

והפורום בשלו.

יש דברים שחבל שאינם, כל מיני דמויות קצה, סיפורים מיתולוגיים, מפגשים של פעם.

אבל היום יש תעבורה גדולה, מגזין, טונות מידע.

זו המשכיות טובה ומעניינת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רשום בפורום רק מ-2010, אבל באמת היה נחמד אם היו מאורגנים עוד מפגשים. בין אם מדובר בטיולי נהיגה או במפגשים סטטיים. להכיר את הפרצופים מעבר ליוזרניים.

בקבוצה הבאר שבעית של קארזפורום, אנחנו מכירים בערך אחד את השני, יצא לקיים כמה מפגשים, אך גם זה נקטע בעקבות שינוי סטטוס של חברי הפורום - חלק בלימודים, חלק סיימו לימודים ועובדים, חלק נשואים עם ילדים, זה לא אותו דבר. (הקבוצה הוקמה ב-2013 אם אני לא טועה)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבאתי לאמר. הפייסבוק זה פח אשפה כשזה נוגע לדיונים רציניים ומעניינים כמו שיש בפורום הזה. לדעתי המבנה עצמו של הפלטפורמה לא באמת מאפשר את זה בנוסף לזה שהיא מושכת לדיונים הרבה אנשים לא רציניים ומתלהמים ואלימים מילולית שנגררים לירידות אישיות בגלל האופי החושפני של הפלטפורמה.

הפלטפורמה של הפורומים לא מתה ואני לא רואה אותה נעלמת any time soon כי תמיד יהיו אנשים כבדים יותר בכל תחום שיחפשו דיונים שהם קצת מעבר לרמה השטחית שהפייסבוק מציע.

אתה צודק ב-100 אחוז.

לפני זמן לא רב הצטרפתי לקבוצת DIY בפייסבוק ולעוד קבוצה שנקראת 'איגוד הרתכים הישראלי'.

בקבוצה של DIY אני לפעמים עוזר לאנשים בתיקון ציודים שונים כגון: מקררים, מכונות כביסה ועוד כול מיני דברים. בהתחלה נהניתי אבל מהר מאוד ראיתי שחוץ מלייקים אתה לא מקבל שום פיידבק לדעתי משתי סיבות:

אנשים שואלים איך ניתן לחסוך ולתקן לבד אבל תאכל'ס כאשר כותבים להם שצריך לפרק X או Y וללכת לרכוש חלקים הם נרתעים ושנית המון אנשים שהם בעלי מקצוע שלחים הודעות בפרטי והדיון מסתיים אחרי 3-5 הודעות.

לפני שבוע הצטרפתי 'לאיגוד הרתכים הישראלי' בפיסבוק ולאחר יום או יומים הסרתי את עצמי מהקבוצה מסיבה אחת שהיא שאין בקבוצה שום דבר מעניין חוץ מתמונות של ריתוכים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו זוכר את ירון כוכבי והאלמרה או שהגזמתי עם ההיסטוריה?

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

לא היה פה גם איזה "דוד הגרוזיני"? (שלהי 2000 וככה)

יתכן שגם היתה לו HGT צהובה, או שזה בכלל מישו אחר.

מי נחשב פה ותיק?

אני תמיד נחשב ותיק, גם בלי קשר לפורום. לא סתם אומרים שאחיה את גיל 60 פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...