Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

save
 שיתוף
עוקבים 29

פוסטים מומלצים

יותר כמו 90% נפגעים. חזק יותר מקורונה. לכן כלכלית , לא משתלם להחליף יזום.
מוסכניק הודה בעובדה בטעות....

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 355
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

לא דיברתי על פירוק.  הכוונה לנסות להשתיל משאבת דלק בתוך המקום של המשאבה החשמלית המקורית.   אגב, בין המקטים החדשים של המיכלים - אלמנט המשאבה לא השתנה. מה שכן, לא יודע אם נכתב פה, אבל נדר

https://www.peugeotforums.com/index.php?posts/2307217

עכשיו תורי הגיע.   קקטוס, 2016, נסעה מעל 80 אלף ק"מ.   נורת תקלת מנוע, לאחריה הידלקות של מנורת אוראה ו- Service. במסך המרכזי הופיעה תקלת זיהום אוויר.   קראתי עם OBD,

תמונות שפורסמו בשרשור

מעדכן

אתמול הכנסתי את הרכב למוסך. נציג השירות עשה בדיקה במערכת הפנימית, וע״פ הנתונים של הרכב שלי (208/ 2016/ 90k) נמצא שהחברה העולמית לוקחת אחריות על 50% מהעלות. 

בנוסף הם היו ממש ממש סבבה במוסך ודאגו שלובינסקי יכסו את ה 50% הנוספים, ואני שילמתי השתתפות עצמית בלבד בסך 295 ₪. 

במקרה הזה הם יצאו ממש אחלה. 

אני מקווה מאוד שגם אם אני לא הייתי יוזם את הבדיקה בעניין (בזכות השרשור הזה!) אז הטיפול היה זהה. 

תודה על התמיכה :) 
ולסיום- חוץ מאשר לוודא שהפקק הוא הפקק החדש- יש עוד משהו שאפשר לעשות כדי להרחיק את הפעם הבאה..?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היועץ באמת זרק משהו על זה שבהתחלה הם אישרו רק 50% אבל הוא התעקש שיכסו הכל. בכל אופן הוא אמר את זה רק אחרי שהתקבלו הבשורות הטובות שאני יוצא משם בלי נזק.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, save כתב:

סיפורו סיפור יפה ללקוח. יצרתי.

למה אתה חושב ככה?

לבדוק תמיכת יצרן עושים בכמה פעולות במחשב והתשובה במקום, תמיכת יבואן זה עניין אחר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 שעות, TomerLL כתב:

לאיזה מוסך הלכת בסוף? 

נשארתי בלובינסקי ירושלים. היו באמת אחלה, וגם המחיר בסופו של דבר היה מהנמוכים שראיתי בשרשור כאן.

לגבי הבדיקה של האחריות יצרן- במהלך הבדיקה ראיתי את המסך של נציג השירות, המערכת עצמה ואת התוצאה- 50%. לא מבין גדול בזה אבל נראה אמין..

לגביי ההשתתפות של היבואן- לא הייתי במהלך השיחות, רק קיבלתי את ההודעה על כך מהנציג. מסכים שלא צריך לגרום ללקוח לבקש את הבדיקה, ופשוט להחליף בלי סיפורים. 

שוב תודה על המידע בשרשור, והתמיכה!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד להם. 295₪ זה מתאים לזמן האמיתי שלוקח להחליף מיכל. רוב האנשים שקיבלו פה מיכל שילמו כפול השתתפות.
בנוסף : לא חייבו אותך על מילוי אוריאה גולד. שאפו

*אוריאה גולד: אותה אוריאה מתחנת דלק , רק שזו עוברת יישון בחביות עץ אלון. בקירור מתמיד במרתפי היבואן.

• מצחיק 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 30.9.2020 בשעה 16:37, guyba כתב:

מעדכן

אתמול הכנסתי את הרכב למוסך. נציג השירות עשה בדיקה במערכת הפנימית, וע״פ הנתונים של הרכב שלי (208/ 2016/ 90k) נמצא שהחברה העולמית לוקחת אחריות על 50% מהעלות. 

בנוסף הם היו ממש ממש סבבה במוסך ודאגו שלובינסקי יכסו את ה 50% הנוספים, ואני שילמתי השתתפות עצמית בלבד בסך 295 ₪. 

במקרה הזה הם יצאו ממש אחלה. 

אני מקווה מאוד שגם אם אני לא הייתי יוזם את הבדיקה בעניין (בזכות השרשור הזה!) אז הטיפול היה זהה. 

תודה על התמיכה :) 
ולסיום- חוץ מאשר לוודא שהפקק הוא הפקק החדש- יש עוד משהו שאפשר לעשות כדי להרחיק את הפעם הבאה..?

היי.

תגיד כמה זמן לקחה ההחלפה?

אצלי יש גם 208 שנת 2018 עם 130K.

בדיוק אותה בעיה.

מחרתיים ניגש למוסך - מקווה לקבל את אותו היחס. 

עריכה אחרונה על ידי Big Guy
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רק למען הסר ספק , כשפיגו אנגליה נותנת כיסוי של רצון טוב הלקוח משלם כ 100€ . השאר על חשבון החברה.
בכל מקרה הסיפור של 50% נשמע נחמד.
זמן החלפה וקידוד כחצי שעה+. תלוי בזמינות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...