Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

save

פוסטים מומלצים

אין לי תלונה על לובינסקי , הם עשו מה שהם יכולים בקטע הזה ( ישבו חצי שעה לשמוע את הקיטורים. פנו למחלקה הטכנית לעיצה, חזרו לבדוק מה השתנה) .

אני מניח שזאת הערה צינית... :-)

ברור שהליצנים האלו (לובינסקי, סליחה אבל לפי התנהגותכם אתם פשוט מתחננים למילת התואר הזאת) יודעים שאתה לא היחיד ולא הראשון עם הבעיה הזאת, וכנציגי היצרן היה עליהם להרים טלפון למי שצריך בפריז ולדרוש כיסוי של עלות התיקון. כך בדיוק הם טיפלו בבעיות שצצו במנוע ה-THP דור ראשון (אלף אלפי הבדלות מהצרה ההיא) ואח"כ הם מתפלאים למה כולם בורחים מהם כמו מאש.

כמה שאוהבים לשנוא פה את צ'מפיון, במהלך יותר מ-10 השנים האחרונות בהן אני מחזיק מכוניות של הקונצרן, פעמיים נתקלתי בתקלה מחוץ לתקופת האחריות ופעמיים הם טיפלו כמו שצריך (הכל מתועד מעל דפי הפורום) ללא צורך להתווכח או להביא את החליפה של האיומים (או לטוס לפולין...).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בקקטוס סולר יש מיכל אחר. ממליץ להוציא אותו מהכותרת.

בדיקה לפי מספר שלדה של הרכב של אח שלי. אבל גם שם הוא כבר הוחלף במק"ט אחר.

Screenshot_20180701-213056.jpg

יפה שחשבת מחוץ לקופסא. חושב שהיה כדאי ליבואן לפחות לבוא לקראתך במחיר כדי שלא ישתלם לך לנסוע במיוחד לחו"ל להביא חלקים לרכב. עכשיו זה כבר מאוחר מדי.

מחזיק ממך שנסעת לפולין להביא את החלק. אנחנו יודעים שהם קוראים פה ומקווה שלפחות הבעיות הבאות עם החלק הזה יגמרו בצורה חיובית יותר

אלעד

Screenshot_20180701-212833.jpg

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו שניה רצון טוב וכאלה, להביא חלק מאירופה בעצמך, בטיסה הלוך חזור ולחסוך אלפי שקלים?!?

כלומר, גם אם אין רצון טוב, לגבות אלפי שקלים יותר על חלק שמגיע בקונטיינר ממה שעולה להביא אותו עצמאית, בטח לרכב בן 3, זה כבר ממש מופרך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור ל"רצון טוב" - סביר להניח שמדובר בכשל ידוע (לפי ממצאיו של מ SAVE בפורומים בחו"ל ולאור העובדה שהיצרן עדכן את המכלול)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, בקקטוס לא הוחלף הפקק באחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה היא לא בפקק אלא במשאבה ובמצוף שבתוך המיכל וכאן דווקא זו אותה משאבה. זה נכון שהמק"ט של המיכל הוא אחר. מיקום הברגים שונה . אבל: בגלל שאין למשאבה עצמה מק"ט ובגלל שזו אותה משאבה ודווחו אותן תופעות בפורום הקקטוסים הוספתי את הקקטוס לכותרת.

תעשו מה שאתם חושבים לנכון.

מעלה פה צילום של המשאבה שלי שתוכלו להשוות לזו של הקקטוסולרurea-pump-c4.jpg

מי שיפתח את המיכל שלו בקקטוס (אותם 11 ברגים קטנים) יגלה את אותה התמונה.urea-pump-cover.jpg

עוד משהו: אם מישהו יודע איך לפתוח את העיגול הלבן בתחתית המיכל (ליד איפה שיורד כבל חשמל לבן לתוך המיכל) - אז אודה לו. נסיתי וזה לא זז, לא מסתובב.

לגבי THP: לובינסקי אכן התנערו בהתחלה מבעיות המנוע. לקח להם כמה שנים טובות עד ש"הבינו" שיש בעיה והודו שצריך לטפל בה איכשהוא. בנתיים הנזק התדמיתי כבר נעשה (לא שהתדמית היתה בשמיים קודם)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש סיכוי שהפקק גורם לעיוות שלא מאפשר למצוף להתנהג כפי שצפוי ממנו.

יש גם סיכוי שמכה בחנייה גרמה לפגיעה במצוף - במקרה הזה אפשר לתבוע את הביטוח לדעתי.

מקווה שלא נתקל בתקלה הזו ברכב שלנו במשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדכון תוכנה (כמו אצלך) זה הפתרון ואם ב.ג. מוסכים 2000 ניסו למכור לי מערכת אוריאה חדשה במקום עדכון תוכנה פשוט אז שוב: אין לי מילים...

ואם יש פקק חדש , למה לא שמו לי אותו כשהבאתי את הרכב למוסך היבואן כבר באוקטובר ? ממילא הם פירקו שם את כל הברגים למיכל בגלל הריקול לצמה (עכשיו אני מתחיל לחשוד שאולי המברג

שכב שם מאוקטובר...)

אני נסעתי עם הפקק "החדש" מעל 1500 ק"מ ופתאום הבעיה חזרה.

לדעתי זה לא הפקק אבל בטח נגלה את זה עוד כמה חודשים/שנים.

דרך אגב: עידכנתי את ב.ג. מוסכים 2000 בכל צעדי והמנהל השירות שם אמר שישמח לשמוע אם מצאתי מקור הבעיה שלי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעדכן אותו שנסעת במיוחד לחו"ל וחזרת עם חלק במחיר יותר זול מצה שהוא ביקש. שילמד ללחוץ לתת מחיר טוב ללקוח.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא קורה בברלינגו. עד כמה שחיפשתי בפורומים לא מצאתי ברלינגו עם בעייה דומה.

אני נגד להכניס את ברלינגו לכותרת.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מחירים: אני חושב שלובינסקי יודעים שהמחירים בחו"ל יותר זולים . זה לא חדש. ככה כבר עשרות שנים אבל לא נראה שזה מזיז פה למישהו.המצב לא שונה אצל יבואנים אחרים פה. אולי עכשיו עם רפורמת היבוא האישי של מוצרי תעבורה משהו יזוז טיפה. גם לא בטוח.

מה שאני כן בטוח זה שהפולני מנשק כל בוקר את המזוזה שאין לו ומודה ליושב במרומים על שיצר לו את לובינסקי (זה היה בציניות. השוק שלנו נחשב קטנקטן.)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאומו...מעצבן, קורא ומקלל (בלב), הבנאדם נסע לפולין להביא חלק לאוטו וזה כי שלושים איש חייבים להרויח, על כל חתיכת זבל מפלסטיק שנכנסת לארץ, נרגעתי.

שיחקת אותה :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...