Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות סקודה סופרב 2009-2011

nissman
 שיתוף
עוקבים 1
שימו לב! השרשור הזה בן 1109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לאחרונה אני מחפש משפחתית Full size. בא לי "להתפנק" והתקציב הוא עד 40000.

עיני צדה את הסקודה סופרב מאיזור השנים 2009-2011 ולמיטב זכרוני זה רכב מפנק ומאובזר בטירוף.

מישהו יודע מה מצב האמינות ברכבים האלה? קראתי כמה פוסטים מפחידים שמדברים על החלפת מצמדים ואפילו החלפת מנוע (!) מה גם שיש מודעות של רכבים ביד 2 ש"מתהדרות" בהחלפת מנוע או במנוע עם 0 ק"מ באחריות.

נוסף לכל, מדובר ברכבים שראו את הדור הראשון של DSG (למיטב הבנתי המוגבלת) ועד כמה שאני יודע הגיר הזה לא היה להיט בתקופה זאת.

אשמח למידע מוסמך מכאלה שיש להם רכב דומה. האם ישנה בעיית אמינות כלשהי עם המנוע והגיר? האם יש בעיות אחרות שכדאי לדעת עליהן? איך האלקטרוניה והאבזור מחזיקים אחרי כמעט עשור של עבודה? איך הריפודים מעור וכד'.

תודה מראש

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היו בעיות גם במנוע וגם בגיר באותם שנים.

לפני הקניה צריך לבדוק שהמנוע עבר החלפה של רינגים ובוכנות \ מנוע חדש מיבוא והגיר עבר החלפת מכטרוניק ומוח גיר.

לגבי החלפת מצמדים בגיר, זה לא בגדר תקלה. בכל גיר שיש בו מצמדים, צריך להחליף אותם כל X ק"מ כי הם נשחקים בדיוק כמו רפידות ברקסים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חפש סופרב מנוע 2 ליטרים. בדגמים הנמוכים יותר (1.8) באמת יש סיכוי שתחליף ברקסים ומצמדים פעם בשנתיים כמו שכתב הבחור מעלי . הכל תלוי בסגנון נהיגה.

ההבדל הוא במחיר. רפידות קידמיות: ₪350 . מצמדים: ₪3500.

הסופרב מנוע 2.0 יקרה משמעותית אבל גם הרבה יותר אמינה.

עריכה אחרונה על ידי save
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט משפחתיות פול סייז (מנהלים..) במחירים האלו בשנתונים שציינת, כמו גם מזדה 6, התאומה פאסאט, ואם תהיה סבלני אולי תמצא בתקציב איזו איי40 או אופטימה פרטית מ2012

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP 6SPD |Ford Fiesta '14 5SPD|Peugeot 204 '72 1L 2Slow 4SPD

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין, אז סבא שלי מחזיק בסופרב 2011, הרכב עבר מכטרוניק לאחרונה וגם את עניין המנוע (עוד באחריות היבואן)

114 אלף ק''מ, דגם אלגנס, עם טסט לשנה.

זו הסופרב השנייה שלו, מאוד מרוצה, אך הגיע הזמן להעביר אותו למשהו קומפקטי וגבוה יותר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך להכניס ראש בריא למיטה חולה?

חבר שלי עד היום מקלל את הסופרב שקנה עד שמכר. סכומי העתק שהוציא על תיקונים גובלים בשערוריה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אדם בפייסבוק שטוען שרכש את הרכב והלך המנוע הוא לא הסביר פרטים על הרכב מעבר לזה. רק הוא בא בטענות למגרש רכבים שמכר לו את הרכב.

לעניות דעתי מצמדים בכלל התיבות הרובוטיות נשחקים מהר בגלל שילוב של גיר שלא יודע כל כך לצפות את התנועה ותגובת הנהג +נהגים שנוהגים בגיר כמו גיר אוטומטי עם ממיר מומנט וגולשים כל שניה בפקק כדי להתקדם 3 ס"מ ואז הקלאץ נשחק מהר (גם בגיר ידני זה הרגל רע) לעומת גלישה בגיר אוטומטי בו הבלמים בעיקר נשחקים בגלישה. מוח גיר ורכיבים אחרים זה סיפור אחר כבר.

מסרב לחתום:evil:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על המידע.

למרות שהרכב נותן תמורה אדירה למחיר בצורת נוחות ואבזור, נראה שיש התעסקות לא קטנה עם המחלות ברכב.

אני אוותר על התענוג...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קנה לא מזמן פורד מונדאו שנתון הזה במחיר רצפה תבדוק תרכב.

מאובזר בהכל מפנק וחזק. יחסית לכסף אתה מקבל המון המון רכב ומנוע חזק.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 1109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...