Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד להתכונן לתקינת רכב אספנות?

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 2243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לבצע תקינה לרכב שבתמונת הפרופיל שלי :-P

מכיוון שאני מעונין לבצע את התקינה במרחק מעל 100 ק"מ מהעיר שלי אני רוצה להיות מוכן ב100%

באתר של יושופס רשום שצריך להביא איתי ספרות טכנית, מה הכוונה?

לשים דגש על משהו מיוחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספרות טכנית שבה יהיה רשום ההספק של המנוע , גודל צמיגים , ושאר פרטים שרושמים ברשיון.

Sent from ...

תתחדש.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא איתך את כל המסמכים שתקבל מ- USHOP לרבות תשלום מיסים. יבקשו לראות את הטופס הנ"ל. תוודא שכל המספרים תואמים: מספר שילדה, הצמיגים וכדומה. שים לב, מיד אחרי התקינה תצטרך לעבור טסט, אזי תביא איתך אפוד זוהר, ביטוח (כמובן !!! ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לספר רכב, אזי בד"כ למכונים המורשים לבצע תקינה ( לא כל מכון טסטים ! ) יש תוכנה AUTODATA ובה יש מידע על כל הרכבים. במידה ומדובר ברכב מיוחד יתכן שתצטרך להביא ספר רכב על מנת שהטסטר יוכל להשוות בין הנתונים של היצרן אל מול הרכב עצמו, לדוגמה מידת הצמיגים, או הספק מנוע.

מידע נוסף שצריך לשים לב, הינו הפנסים. במידה והרכב יגיע מארה"ב, יתכן שהפנסים ( רפלקטורים ) לא יהיה ע"פ התקינה בישראל. מציע לך לבדוק זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המליצו לי על חולון אז כנראה שם.

אני יכול להמליץ על מכון אדיר ביהוד ועל קומפיוטסט באור יהודה.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שעות זה לוקח? אני רוצה להגיע על הבוקר אבל בעייתי ההגבלה של 7-9

בעקרון אני מבאר שבע, אבל אמרו לי להתרחק מ"אלן"

והכי חשוב, האם ביום שישי אחד אפשר להספיק הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עשיתי תקינה וטסט במכון אדיר ביהוד, כל התהליך ארך כשעתיים עם הטבעות מיספרים, צוות נחמד ושירותי.

jeep wagoneer 1985

suzuki vstrom 650 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...