Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת יגואר E-Pace

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר יגואר ישיקו את ה-E-Pace החדש, אח קטן ל-F-Pace והכניסה הראשונה של יגואר לפלח הג'יפונים בגודל בינוני. הוא מתבסס על פלטפורמת ה-D8 של JLR, שהיא בתורה גרסה משופרת בכבדות של פלטפורמת ה-EUCD של פורד, שהיוותה את הבסיס לפורד מונדאו, וולוו S80 ואחרות. המתחרים הישירים של ה-E-Pace יהיו הג'יפונים הקטנים ביותר בהיצע של יצרניות היוקרה: כמו למשל במוו X1, מרצדס GLA ואחרות.

אז מחר אנחנו נפגוש אותו, ובינתיים אנחנו פותחים את הבמה להימורים על מחירים או שאלות לאנשי היבואן?

נתראה מחר, ובינתיים כמה תמונות.

יגואר-E-Pace-1.JPGיגואר-E-Pace-2.jpgיגואר-E-Pace-3.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הימור שלי החל מ 300k הרי הם תמיד מנסים לייצב את עצמם מעל, כמובן שבתמחור כזה אני צופה להם את אותו הכישלון שחווה

הf pace שלהם.

אם הם רוצים למכור מחיר של 250K והם ימכרו לא רע.

השאלה המתבקשת היא כיצד הם מתכוונים להמשיך להתקיים ולתחזק את המותג בארץ כאשר הם מוכרים במחירים מופרזים כאלה שהמתחרות הישירות נותנות הרבה יותר ובפחות כסף?

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מעניין אותי ברמה האישית כרכב פוטנציאלי לאשתי, אבל אני מניח שהתמחור יהיה הזוי כהרגלם וירחיק אותי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי אולי להקרין להם את השרשור הזה כדי שאולי יבינו שיש קהל יעד שהם מפסידים, אני מניח שאם ה f pace שלהם הייתה מתומחרת כמו שהיא אמורה הייתי בהחלט מכניס אותה לשיקול, אבל כשאתה הולך לאולם התצוגה מתיישב ברכב שגם ככה דורשים עליו מחיר מופקע, רואה מובילאיי מותקן אבזור פשוט עלוב מבלי לדבר על איכות החומר, איזה רצון יש ללקוח בכלל להתיישב למשא ומתן?

עריכה:

לאחר בירור המחיר מסתבר שצדקתי החל מ 295 "מבצע השקה"

בהצלחה להם

עריכה אחרונה על ידי zuzut5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך במלאי,

גם אין צורך לייבא לארץ מכוניות.

יש אחת לתקינה וזה מספיק.

מזכיר לי את ידיעת הריקול לפני כמה שנים לבעלי יגואר xf דיזל, שנמכרה עפ ארבע או חמש שנים בזמנו, כל 13 בעלי המכוניות צריכים להגיע למוסך.

כל ה-13.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רישיון היבוא של יגואר עבר ממאיר לחברת המזרח לקראת סוף 2016. למיטב זכרוני, גם כשהיה אצל מאיר המחירים היו גבוהים והמסירות נמוכות, וזה יבואן שיודע למכור מותג פרימיום (או סמי פרימיום, לא נהיה קטנוניים) אחר (וולוו) בצורה סבירה, לפעמים בתמחור אגרסיבי מול המתחרים.

אולי הבעיה בכלל אצל היצרן?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכותם, הדגם מגיע כסטנדרט עם מנוע 2.0 טורבו 250 כ"ס, הנעה כפולה ומפרט בטיחות מלא, כך שתג מחיר של 300 אלף שקל זה מה שמקבלים אצל המתחרים עם קצת פחות אבזור בטיחות ומנועים חלשים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רישיון היבוא של יגואר עבר ממאיר לחברת המזרח לקראת סוף 2016. למיטב זכרוני, גם כשהיה אצל מאיר המחירים היו גבוהים והמסירות נמוכות, וזה יבואן שיודע למכור מותג פרימיום (או סמי פרימיום, לא נהיה קטנוניים) אחר (וולוו) בצורה סבירה, לפעמים בתמחור אגרסיבי מול המתחרים.

אולי הבעיה בכלל אצל היצרן?

רישיון היבוא של יגואר עבר לחברת המזרח ב-1.4.17

אין כל כך שיתוף פעולה מטעם היצרן בנוגע לתמחור, כי הוא, בניגוד להרבה אנשים בשוק הרכב הישראלי רואה את ה-XF מתחרה ב-E CLASS או בדגמי הכניסה של מותגי העילית, ולא במותגי הפרימיום.

המחיר הרישמי הוא 318000 ש״ח וקצת קשה לי לראות אותו מצליח מול ה-Q5 XC60 ושות׳

עריכה אחרונה על ידי asafasraf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכותם, הדגם מגיע כסטנדרט עם מנוע 2.0 טורבו 250 כ"ס, הנעה כפולה ומפרט בטיחות מלא, כך שתג מחיר של 300 אלף שקל זה מה שמקבלים אצל המתחרים עם קצת פחות אבזור בטיחות ומנועים חלשים יותר.

כן, רק שהמתחרים מביאים גם את גרסאות כניסה. אם היבואן מביא רק את ה250 שזו הגרסה היקרה בליין-אפ של הe-pace ולכן נאלץ לתמחר את גרסת הכניסה שלו פה ברמת המחירים של הקבוצה מעל (X3, XC60 וכו), אז שוב הדגם יהפוך לדגם ״נישה״ שכמעט ולא רואים ממנו, בדיוק כמו שאר דגמי החברה פה, ופשוט חבל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שהם לא יעשו שינוי בתפיסה שלהם. המחירים ישארו גבוהים, יגואר היא אמנם חברת פרימיום אבל הרכבים שלהם כבר ממזמן לא מרגישים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהפעם באמת התעליתם על עצמם והפתעתם אותי. את המפרט אתם יודעים, את המחיר אתם יודעים, אני עוד אאבד את העבודה שלי בגללכם :lol:

בכל מקרה, עוד מעט תתחיל מסיבת העיתונאים ונאשר או נכחיש את הפרטים וכמובן נעלה את שאלת המחיר שעלתה כאן. בינתיים קחו קצת תמונות של הפיקאצ'ו הכחול הזה (חמוווווווד!!)

יגואר-E-Pace-1.jpgיגואר-E-Pace-2.jpgיגואר-E-Pace-3.jpgיגואר-E-Pace-4.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שהם לא יעשו שינוי בתפיסה שלהם. המחירים ישארו גבוהים, יגואר היא אמנם חברת פרימיום אבל הרכבים שלהם כבר ממזמן לא מרגישים ככה.

פשוט לא נכון,הXE מרגיש פרמיום לא פחות מבימר 3 או A4 ויש לו לא מעט יתרון עליהם,ככה גם לגבי שאר הרכבים שלהם למעט הXJ המזדקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...