Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על מהירות מופרזת

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחנה את הרכב שלך על השול הימני של כביש הירידה בדיוק מול 18.8 סמן אותו באיזה חתיכת בד על הגדר

אותו סימון עשה על 18.7 ו 18.6

ואז מהרכב שלך דרך החלון של הנהג צלם רכב בשמאלי כשהוא מול 18.7 ומול 18.6.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כביש הירידה מבת שלמה, איפה שניידת עמדה? גדר הכוונה בצד ימין? הרי אין גדר בצד שמאל ב 18.6 ו 18.7. בכל מקרה נראה כרעיון די מסוכן, גם יש שם רכבים טסים בגובה נמוך וגם זה ימשוך תשומת לב של נהגים אחרים, שזה דבר מסוכן בכביש הזה ובמהירויות הנהוגות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחנה על השול איפוא שהניידת עמדה

כמו שבתמונה של גוגל מפות סימנת בעיגול על הגדר, לא גדר הבטחון אלא על גדר הרשת שמונעת נפילה תשים באותם מקומות חתיכת בד.

הגדר המפרידה בין מסלול הירידה מהישוב בו עמדה הניידת לכביש עצמו שעליו אתה נסעת משמאל לכביש הירידה.

ב 18.6 על הגדר אם היא עוד קיימת או על גדר הבטחון

בדרך הזו עוד לא כל כך טסים, אבל כמובן אם יש סיכון, צלם בלי חתיכות הבד.

ואז מצלם מהרכב שלך שעומד ב 18.8 את נקודה 18.7 וכלי רכב פרטי במסלול השמאלי שלעליו טוען השוטר שהיית.

לפי התמונות שהבאת כנראה לא רואים רכב פרטי בכלל ב 18.7

אולי ב18.6 רואים כבר

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי היום מהצד השני, 18.8 מוצב קצת לפני סוף המקטע השישי של הגדר (הוא בצורת מדרגות, אז אין בעיה לחשב ממיקומים שונים.

הגדר נגמרת בתמרור (של ההתמזגות), 18.7 מוצב קצת לפני העמוד שמאחוריו. אבל כשמסתכלים לשם מאיפה שהניידת עמדה קו הראיה בהכרח עובר דרך הגדר, בגלל זה חשבת שהוא ממשיך עד לשם.

זה גם צריך להיות קצת פחות מ 100 מטר (צילם באלכסון מ 97 מטר, אז המרחק בקו ישר מ 18.8 צריך להיות באיזור 90-95 מטר) וזה בעצם התמרור, וגם זה במקרה הטוב, כי אם אני מבין כשהוא רושם 18.8 זה בין 18.8 ל 18.9, אני לוקח ממש גבול תחתון), אז אנסה לצלם ביחס לתמרור.

אני רוצה לחזור לשמירת קשר עין.

משדה ראיה של הניידת רכבים נעלמים לחלוטין בין 18.3 ל 18.2 (בגלל העקומה והשיחים), מ 18.7 לרכב במהירות 140 דרושות פחות מ 10 שניות.

אם נניח שניידת מגיעה מ 0 ל 100 ב 10 שנייות (בטויוטה שלי זה 11.1 שנייות) לפי החישובים שלי יוצא שבעשר שנייות היא תעבור מתחת ל 150 מטר, ממש לא 500 שהיא צריכה כדי להגיע לתחילת העקומה. בציור שצירפתי חישבתי מרחק בהנחה שכל שנייה המהירות עולה ב 10 קמ"ש. זה כמובן לא מדויק, כי יש כוחות שפועלים על הרכב, במיוחד כשהוא בירידה, ויש תאוצה, אבל נשמע לי חישוב די קרוב למציאות. האם אני מדייק? אני משוכנע שרבים עשו חישובים דומים לפניי, יש מספר המקובל על בית המשפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה

להוכיח שלא היה קשר עין הרבה יותר קשה

לכן בצע את הוראות הצילום ,רוצה צלם ב18.85 לעבר 18.75 , 18.8 לעבר 18.7 , 18.75, לעבר 18.65 . לדעתי לא תזדקק להוכיח את נושא קשר העין.

ואם כן נטפל בכך לאחר קבלת התמונות.

תעמוד ליד שלט ההפניה לבת שלמה מהצד השני נדמה לי שלא תראה את מיקום הניידת וזו זוית פתוחה יותר מאשר נתיב הנסיעה שלך.

על איזה ציור אתה מדבר?

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החישוב הזה כבר עשיתי בערך בהודעה 6 רק מהכיוון ההפוך כל שניה כמה אתה מתרחק ממנו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להכניס הכל בפריים אחד (אין שם אפשרות כזו, בטח לא באייפון) וגם הסתבר שהיד שלי רעדה (לא ראיתי כלום בזמן הצילום כי השמש סינוורה). סימנתי מיקום על הגדר עם שקית צהובה (שנייה 0), אם עומדים בדיוק על הנקודה אז 18.7 בדיוק ("חלון" שלישי במקטע שלישי של הגדר) מתחילים לראות את איזור הלוחית. כמובן דרך הגדר.

מצטער, הוידאו באיכות מאוד ירודה -

האם עצם העובדה שהוא צילם דרך הגדר (הבנתי שאסור) ורשם שהיה שדה ראיה נקי (שיקר) לא מספיק?

צילמתי גם יציאה מהמקום (מתחיל בשנייה ה 14), חיכיתי שהכביש יהיה פנוי ונתתי פול גז, בשנייה ה 24 אני עדיין נמצא רחוק מהעקומה -

בוידאו הראשון אפשר לראות שרכבים בנתיב השמאלי נעלמים תוך 10-12 שניות לכל היותר (מונית עוברת נקודה 18.7 בשנייה הראשונה ונעלמת ב שנייה ה 13, רכב שחור שעובר ב שנייה ה 54 נעלם ב 1:04, רכב לבן שעובר ב 1:13 נעלם ב 1:23 כשהוא בולם החל מ 1:19). איבוד קשר עין פה בלתי נמנע, לפחות זה חייב לעורר ספק סביר. אני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאעבור בזירת הפשע מחר

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה, אני בהלם שמישהו שאני לא מכיר ולא מכיר אותי מוכן לנסוע לאנשהו, אבל באמת לא נעים לי.

באתי להתייעץ, לא לטרטר אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שראיתי פסק דין אחד עם פסילה בפועל וללא פסילה על תנאי, אז סביר להניח שגם אתה קיבלת?

בכל מקרה זה ממש לא רק חודש שלילה וקנס, זה דופק לעתיד.

1. במהלך 5 שנים (נראה לי) לא תוכל לבקש להמיר את העבירה הבאה להזהרה.

2. בשימוע יהיה הרבה יותר קשה לשכנע את הקצין לא לפסול מנהלית.

3. בית משפט יגזור עונש חמור יותר כי הפעם הקודמת לא הרתיעה מספיק.

4. אם באמת יש על תנאי אז זה בכלל חמור, מובטחת פסילה של כמה חודשים.

כל יום שעובר התיק שלי נראה בעיניי יותר ויותר הזוי, אז אני מעדיף להלחם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקרתי השארתי על הגדר השמאלית סימן ב 18.8 ( לא סתם עומד שם דווקא, יש לו צל מהעץ ) וגם ב 18.7

צריך לבוא עם מצלמה יותר רצינית מאשר בנייד ולצלם מ 18.8 ( מקום בו עמדה הניידת על השול ) את התמרורון 18.7.

עובר דרך הגדר ( אסור ) גם לא רואים עוד את אזור לוחית המספר. כאשר המיקום הוא עוד לפני התמרור בכמה מטרים לכיוון 18.8

מדוד מה גובהה אצלך ברכב?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הבטחתי לעדכן.

הגעתי היום ב 9, מוצבת שם עמדה עם שלושה מקומות ישיבה, אחת ל"מזכירה" (אותה אחת שעומדת בקבלת הקהל בתביעות בתחנת משטרה) ושני תובעים.

להיום קבעו שם משפט לאותה שופטת ל150 אנשים, אבל בכל זמן נתון לא היו מעל 30.

עוברים דרך המזכירה כדי שהיא תמצא את התיק ואז מחכים שהתובע יקרא לך.

הציעו לי על תנאי חודשיים וקנס 1500 וסירבתי (הצעה די נחמדה, אבל זה כבר הפך לעניין עקרוני).

דחו את ההקראה לפברואר, בלי לעבור אצל השופטת. הכל לקח אולי 20 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

לא תאמינו, אבל רק השבוע המשפט הסתיים.

שלוש שנים, כעשרה דיונים (בפני שלושה שופטים שונים).

יצאתי זכאי מחמת הספק שנשמר קשר עין.

קשה לתאר את ההכזבה שלי גם מהמשטרה וגם ממערכת המשפט, הבנתי עד כמה הייתי תמים בתחילת הדרך כשחשבתי שמטרת המשפט היא שהצדק והאמת יצאו לאור.

אם הייתי יודע שזה מתנהל ככה לא בטוח שלא הייתי מוותר מראש.

אבל המאבק שלי עוד ממשיך.

תודה מיוחדת לישה שליווה אותי בכל התהליך והקרדיט על התוצאה מגיע לו (לא לקחתי עו"ד, ייצגתי את עצמי).

זה באמת נדיר להשקיע כל כך הרבה זמן וכוח עבור בן אדם זר.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...