Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן הולכת מערכת היחסים הבאה ?

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכרתי בחורה נחמדה.

בדייט הראשון היתה לנו שיחה על עניינים משותפים של שעתיים והיה נחמד,היה נראה,שיש קליק.

לאחר מכן,בשיחות טלפון-היו כאלו שהרגיש לי שצדקתי והיו שהרגישו לי שטעיתי.

בדייט השני אתמול,הבחורה נראתה מאופקת ולא משוחררת וחופשיה לטעמי (לא מחפש להגיע למיטה בשלב זה,אלא קשר רציני).

מה שמפריע לי הוא,שקשה לה לעשות קאט והפרדה בין דברים אישיים משפחתיים שלה לקשר שלנו ואני מרגיש כבדות,עצבנות וחוסר מצב רוח.

גם אני עובר דברים אבל,לא מביא את זה למגשים ומשתדל להיות קליל והבחורה לא מראה קלילות.

לאן קשר כזה הולך לדעתכם ? האם מוקדם מידי לקבוע ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע לאן זה הולך, גם היא ואללה לא יודעים.

מה שבטוח זה שאתה חייב לשים לב שאתה לא מנסה להתקרב יותר ככל שהיא מתרחקת.

הזוי ככל שזה ישמע, ברגע שרוב הבחורות מרגישות שבחור רודף אחריהן כשהן מפגינות קרירות זה בדרך כלל נדון לכישלון חרוץ.

*כותב ההדעה אינו יועץ זוגי, אמן פיתוי או בעל קוקו

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארועים שמשפיעים על החיים, משפיעים על אנשים שונים באופן שונה.

אתה ניחנת ביכולת לקחת דברים קשים ולשים בצד. היא פחות. עליה זה יושב יותר כבד.

לא כולם מגיבים באותו האופן.

חוץ מלדעת על זה, אין לך הרבה מה לעשות, אבל אם היא מצאת חן בעיניך, תן לזה זמן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחתוך ממנה אתה עם הודעה בסגנון "היה סבבה והכל, אבל לא הרגשתי קליק וזה, בהצלחה בהמשך הדרך".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחתוך ממנה אתה עם הודעה בסגנון "היה סבבה והכל, אבל לא הרגשתי קליק וזה, בהצלחה בהמשך הדרך".

סתם הטרלה מגעילה, גם להיפרד צריך לדעת כמו גבר.

אם מבחינה חיצונית זה מסתדר לך

אם בפגישה הראשונה היה בסדר והייתה ציפייה לפגישה נוספת

תן צ'אנס, נראה לי שלחרוץ גורל אחרי 2 פגישות שאחת מהן הייתה טובה זה מוקדם מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*כותב ההדעה אינו יועץ זוגי, אמן פיתוי או בעל קוקו

אבל כן קוראים לך סטס?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם הטרלה מגעילה, גם להיפרד צריך לדעת כמו גבר.

שום הטרלה.

אני באמת ובתמים לא מבין, אם זה כבר מעכשיו הולך לכיוונים לא טובים, למה לא לחתוך בהתחלה (כמובן לנסח את ההודעה בצורה עדינה יותר).

כדי להתעורר אחרי 8 שנים ושני ילדים, ולהבין שהיה יכול להיות יותר טוב, ועכשיו צריך להתחיל בהליכי גירושין ארוכים וכואבים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, שני דייטים זה לא "מערכת יחסים".

אם היא נראית לך מישהי שהיית רוצה להיות איתה במערכת יחסים, תן לזה עוד זמן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום הטרלה.

אני באמת ובתמים לא מבין, אם זה כבר מעכשיו הולך לכיוונים לא טובים, למה לא לחתוך בהתחלה (כמובן לנסח את ההודעה בצורה עדינה יותר).

כדי להתעורר אחרי 8 שנים ושני ילדים, ולהבין שהיה יכול להיות יותר טוב, ועכשיו צריך להתחיל בהליכי גירושין ארוכים וכואבים?

אני חושב שאתה נסחף - ממרום 22 שנות נישואיי מערכת יחסים היא דבר מורכב ומאד לא בינארי - אין לך מושג כמה מערכות יחסים מוצלחות החלו בחריקות (ולא של קפיצי המיטה :-P)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, שני דייטים זה לא "מערכת יחסים".

אם היא נראית לך מישהי שהיית רוצה להיות איתה במערכת יחסים, תן לזה עוד זמן.

שאלת השאלות היא עוד כמה זמן אוכל לדעת לאן זה הולך...

אני בן כמעט 37 ויש לחץ מפה ומשם,אני באופן אישי פחות לחוץ וזה מה שאני מנסה לשדר.

בגלל שמערכת היחסים שלפני התחילה ממשהו לא רציני ונשאבתי לתוכה כמעט שנתיים,לא יודע עכשיו איך להסתכל על הדברים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הזמן שלך להכיר את הגברת. אל תמהר לחתוך. תן לעצמך צ'אנס, ותן לבחורה צ'אנס. לחתוך תמיד אפשר.

ותתעלם מתגובות של חלק מהאנשים. גם מבחוץ וגם כאן באתר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום הטרלה.

הכוונה הייתה לקטע בהודעה שלך שרשמת להיפרד בהודעה, אם כבר להיפרד מסיבה כלשהיא, תעשה את זה בשיחה או פנים אל פנים.

קצת נסחפת עם הדמיון שלך אבל ניחא, כולה 2 פגישות שהראשונה נתנה טעם של עוד.

שאלת השאלות היא עוד כמה זמן אוכל לדעת לאן זה הולך...

אני בן כמעט 37 ויש לחץ מפה ומשם,אני באופן אישי פחות לחוץ וזה מה שאני מנסה לשדר.

בגלל שמערכת היחסים שלפני התחילה ממשהו לא רציני ונשאבתי לתוכה כמעט שנתיים,לא יודע עכשיו איך להסתכל על הדברים.

אף אחד לא יכול לדעת מראש לאן נשאבים שמערכת יחסים מתחילה, ושוב אני חושב שלא לשפוט בשלב כל כך מוקדם בגלל שהפגישה הראשונה לטעמך הייתה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...