Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שמן - מה עושים?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה על העצות חברים, אמת שהייתי קצת לא ברור - אני רוצה להגיע לאחוז שומן נמוך בשביל גוף יפה , וזה מה שאני לא מצליח לעשות וזה מה שהייתי רוצה עצות לגביו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סוכר זה מה שמניע את גוף האדם וצריך לא מעט ממנו.

לא צריך לטפח אנטגוניזם לאוכל.

קיים הבדל עצום בין פחמימה בצורה מזוקקת (וזה מה שמקבלים בתפריט מערבי) ובין פחמימה שמגיעה עטופה בסיבים תזונתיים.

תודה רבה על העצות חברים, אמת שהייתי קצת לא ברור - אני רוצה להגיע לאחוז שומן נמוך בשביל גוף יפה , וזה מה שאני לא מצליח לעשות וזה מה שהייתי רוצה עצות לגביו.

התנזרות ממוצרי לחם וחלב. מיליארדי בני אדם חיים מצויין בלי הזבל הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד - טוב שהבהרת מה כוונתך. זו לא הפחתת משקל אלא "עיצוב". עניין שונה לחלוטין.

כימאי - אכן יש המלצות לדגנים מלאים ולהגבלות על רכיבי תזונה מסויימים. אני לא מכיר המלצות מבוססות להמנעות ממוצרי חלב, חוץ מבעיית אי סבילות ללקטוז, שהיא עניין גנטי ושונה בין אוכלוסיות שונות. אבל בדיוק כמו פרשת החיסונים, יש כמה שוטפי מוחות עם רעיונות חסרי בסיס. אבל כנראה שאלה למדת תזונה ומעודכן בהמלצות, אני לא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגנים מלאים זה רעל. הערך הגליקמי שלהם אפילו יותר גבוה מדגנים לא מלאים.

לפני 50 שנה רופאים המליצו למטופלים להתחיל לעשן. תעשיית החלב מגלגלת מיליארדים על גבי מיליארדים והם לא רוצים שאנשים יפסיקו לצורך מוצרי חלב. אבל לא מספרים לך שמיליארדים על כדור הארץ בכלל לא יודעים מה זה מוצרי חלב וחיים לא רע בכלל בלי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שמן.

תוריד קמחים וסוכר, שמור על כושר והכל יהיה דבש, no pun intended.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגנים מלאים זה רעל. הערך הגליקמי שלהם אפילו יותר גבוה מדגנים לא מלאים.

לפני 50 שנה רופאים המליצו למטופלים להתחיל לעשן. תעשיית החלב מגלגלת מיליארדים על גבי מיליארדים והם לא רוצים שאנשים יפסיקו לצורך מוצרי חלב. אבל לא מספרים לך שמיליארדים על כדור הארץ בכלל לא יודעים מה זה מוצרי חלב וחיים לא רע בכלל בלי זה.

גם יש המון אנשים בעולם שלא יודעים מה זה אינטרנט וחיים מצוין בלעדיו. לא אמרתי לצרוך מוצרי חלב בכמויות אבל אין צורך להימנע ממוצרי חלב לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לדיאטנית דרך קופת החולים לאחר בדיקות דם מקיפות.

קבל תפריט אכילה ותתחיל לרוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שמן אני הייתי 1.80 על ~120 ק"ג, זה שמן.

אם אתה מרגיש שמן במשקל שלך (כרס קטנה) אז אתה כנראה סוג של skinny fat, כלומר רזה אבל וללא מסת שריר אבל עם כרס קטנה.

הפתרון כדי להראות טוב הוא אימוני כח (אפשר ריצה אבל זה לא יתרום למראה שלך) בשילוב עם תזונה מתאימה, מספיק חלבונים שומנים ופחמימות. אתה יכול לרדת מעט במשקל ואז לעשות סבב של מסה (עליה מתונה במשקל בתוספת אימוני כח) ואחריה סבב של חיטוב, ירידה במשקל תוך כדי אימוני כח וצריכת מספיק חלבונים כדי למזער איבוד שריר.

בסוף סבב כזה אתה תראה חטוב (שרירי וללא הרבה שומן)

בלי זה אתה כנראה תראה כמו שלד.

ממליץ לך לקרוא מאמרים על תזונה ואימונים ב kilogramm.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, אתה יודע מה יראו המחקרים בעוד 20 שנה. אני לא.

בינתיים אנילא מכיר מחקרים שפוסלים מוצרי חלב לחלוטין.

אני משתדל לנהוג לפי מה שידוע ב-2017. לא תמיד מצליח, אבל לפחות מנסה. ב-2037 אשתדל לנהוג לפי הידע שיצטבר עד אז. אולי ימליצו להמנע ממוצרי חלב, אולי דווקא יחזרו לסיסמא משנות ה-60 ש"טוב מכוס חלב - שתי כוסות חלב". לא יודע, לא יכול לנבא.

כימאי - ידע משתנה, המלצות משתנות. הדעה שלך על מוצרי חלב היא בגדר אמונה, לא משהו מבוסס. אתה יודע מה זה א.א.א.? היום, בעידן האינטרנט זה מתפשט הרבה יותר מהר. אבל זה עדיין לאו הופך אותו לנכון.

דרך אגב, כימאי - מה דעתך על שתית קפה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות, נא למחוק

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשיית החלב מגלגלת מיליארדים על גבי מיליארדים והם לא רוצים שאנשים יפסיקו לצורך מוצרי חלב. אבל לא מספרים לך שמיליארדים על כדור הארץ בכלל לא יודעים מה זה מוצרי חלב וחיים לא רע בכלל בלי זה.

אני משער שאתה מתכוון לתרבויות האסיאתיות, אבל במקומך לא הייתי לוקח דוגמה מהם.

התזונה האסיאתית האמתית היא בשום צורה לא יותר בריאה מהתזונה המערבית.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל מזרח תיכוני נראה כמו משהו בריא יותר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל מזרח תיכוני נראה כמו משהו בריא יותר

הייתי יותר הולך בכיוון של תזונה ״ים תיכונית.״ זה חופף, אבל לא זהה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...