Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שמן - מה עושים?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, Eli R כתב:

מכירים את המונח TOFI?

לא הכרתי את המונח, תודה.

בדיוק הבעיה עם BMI.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כדאי להימנע עד כמה שניתן מארוחת ערב כבדה בטח זמן קצר לפני השינה.

להפחית עד כמה שניתן ג'אנק פוד ולאכול במקומו אוכל מבושל שבריא הרבה יותר.

כל אלו בשיחוב שתיית מים לרוב במקום משקאות ממותקים ופעילות גופנית יובילו למצב מאוזן יותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, colauti 9 כתב:

להפחית עד כמה שניתן ג'אנק פוד ולאכול במקומו אוכל מבושל שבריא הרבה יותר.

כל אלו בשיחוב שתיית מים לרוב במקום משקאות ממותקים ופעילות גופנית יובילו למצב מאוזן יותר.

מה הבעיה באוכל לפני השינה? גם לקום באמצע הלילה כי הבטן מקרקרת זה לא בריא. פוגע באיכות השינה.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, colauti 9 כתב:

כדאי גם לשים לב שמדובר בשרשור מלפני מספר שנים ולא להצטרף בעמוד 19 עם עצות גנריות לחלוטין.

חוץ מזה השינה הכי טובה היא זו שאחרי ארוחה כבדה, במיוחד אחה"צ ובערב. יש שיעדיפו למות כמה שנים קודם מאשר לוותר על התענוג הזה. ממילא שום דבר טוב לא קורה אחרי 60.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעת חברי הפורום על צום לסירוגין? אני מתחיל דיאטה + כושר תחילת החודש, ומתלבט אם לשלב בזה גם 16:8 צום.

אני 1.76 ושוקל 85 . רוצה לרדת 10 קילו לפחות. כי לפי הBMI אני בשהשמנת יתר קלה. ויש לי גם כרס בירה קטנה וחביבה, אך מעצבנת.

אני חושב לקנות את התכנית של ג'ף :

https://athleanx.com/xero

מה דעתכם? ביזבוז כסף? או כדאי?

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטה טובה, אבל אל תייחס לה תכונות שאין לה כי האינטרנט מלא בדיסאינפומציה. הגבלת חלון זמן האכילה מורידה את כמות האוכל שאתה אוכל ולכן, מורידה קלוריות, אבל אם תדחס לחלון זה את כל מה שהיית אוכל קודם, אין לזה יתרון.

אחרי כמה ימים, אתה תפסיק להיות רעב בשעות שמחוץ לחלון ואז יהיה קל לך לוותר על ארוחה, אני ויתרתי על ארוחת ערב כשעשיתי אותה, הרוב מוותרים על ארוחת הבוקר.

לדעתי הלא מלומדת, התוכנית היא בזבוז כסף, הבחור טוב בעצות כלליות למניעת פציעות מתוקף היותו פיזוטרפיסט ועבד המון עם ספורטאים, מה שהייתי ממליץ זה לעשות משהו שאתה אוהב ויכול להתמיד בו, אני עושה הליכה ואימוני כוח בסיסיים (סקוואט, דדליפט, לחוצות חזה וכתפיים), יש שמעדיפים אופניים, יש שיעדיפו אימוני משקל גוף, העיקר שיהיה משהו שאתה תתמיד בו.

המלצה אישית שהיתה הרבה יותר נוחה, תגביל פחמימות, אבל זה תלוי בגוף שלך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Derish כתב:

כדאי גם לשים לב שמדובר בשרשור מלפני מספר שנים ולא להצטרף בעמוד 19 עם עצות גנריות לחלוטין.

חוץ מזה השינה הכי טובה היא זו שאחרי ארוחה כבדה, במיוחד אחה"צ ובערב. יש שיעדיפו למות כמה שנים קודם מאשר לוותר על התענוג הזה. ממילא שום דבר טוב לא קורה אחרי 60.

תשמע, אני לא רוצה לפגוע במונה המוניטין שלך, אז אני נמנע מלתת לך "רעיון גרוע". אני יכול לומר לך שאחרי גיל 60 קורים לא מעט דברים טובים. כשתגדל תבין 😄

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, khalil כתב:

שיטה טובה, אבל אל תייחס לה תכונות שאין לה כי האינטרנט מלא בדיסאינפומציה. הגבלת חלון זמן האכילה מורידה את כמות האוכל שאתה אוכל ולכן, מורידה קלוריות, אבל אם תדחס לחלון זה את כל מה שהיית אוכל קודם, אין לזה יתרון.

אחרי כמה ימים, אתה תפסיק להיות רעב בשעות שמחוץ לחלון ואז יהיה קל לך לוותר על ארוחה, אני ויתרתי על ארוחת ערב כשעשיתי אותה, הרוב מוותרים על ארוחת הבוקר.

לדעתי הלא מלומדת, התוכנית היא בזבוז כסף, הבחור טוב בעצות כלליות למניעת פציעות מתוקף היותו פיזוטרפיסט ועבד המון עם ספורטאים, מה שהייתי ממליץ זה לעשות משהו שאתה אוהב ויכול להתמיד בו, אני עושה הליכה ואימוני כוח בסיסיים (סקוואט, דדליפט, לחוצות חזה וכתפיים), יש שמעדיפים אופניים, יש שיעדיפו אימוני משקל גוף, העיקר שיהיה משהו שאתה תתמיד בו.

המלצה אישית שהיתה הרבה יותר נוחה, תגביל פחמימות, אבל זה תלוי בגוף שלך.

מסכים איתך פחות או יותר, מה שכן:

המצדדים בשיטה טוענים, שהגוף שלנו מורגל להיות בלי אוכל וככה הוא מתפקד הכי טוב, בגלל שרב שנותינו כמין האוכל לא היה בהישג יד כמו היום, היינו צריכים לצוד וללקט אותו תוך כדי תנועה.

לכן הם טוענים, שבזמן צום במקום שהגוף יקח אנרגיה מהאוכל והפחמימות, ,  הוא לוקח אנרגיה ממאגרי השומן בגוף, וככה ההרזיה אפקטיבית יותר.

מצד שני, גם קראתי טענות מנוגדות שאומרות שבזמן צום הגוף נכנס למגננה הישרדותית ושומר אפילו עוד יותר על מאגרי השומן בגוף, מה שמקשה על לרדת במשקל. מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Bob Ross כתב:

מסכים איתך פחות או יותר, מה שכן:

המצדדים בשיטה טוענים, שהגוף שלנו מורגל להיות בלי אוכל וככה הוא מתפקד הכי טוב, בגלל שרב שנותינו כמין האוכל לא היה בהישג יד כמו היום, היינו צריכים לצוד וללקט אותו תוך כדי תנועה.

לכן הם טוענים, שבזמן צום במקום שהגוף יקח אנרגיה מהאוכל והפחמימות, ,  הוא לוקח אנרגיה ממאגרי השומן בגוף, וככה ההרזיה אפקטיבית יותר.

מצד שני, גם קראתי טענות מנוגדות שאומרות שבזמן צום הגוף נכנס למגננה הישרדותית ושומר אפילו עוד יותר על מאגרי השומן בגוף, מה שמקשה על לרדת במשקל. מבולבלים? גם אנחנו.

הטענות של המגננה אין להם ביסוס, ולא הוכחו מחקרית, זה רעיון הגיוני במבט ראשון, אבל לפי מה שראיתי אין לו גיבוי מחקרי וגם נוגד את ההגיון האבולוציוני, אם תתחיל לצום אתה תרגיש לא רק שהגוף שלך לא נכנס למגננה, אלא יש בך פרץ של אנרגיה, כנראה שארית מעברנו שדחף אותנו לצאת לחפש אוכל.

תוכל בחלון זמן קבוע, תתרחק מאוכל מעובד, שמנים ופחמימות מהירות, תתעדף חלבון וסיבים, ותעשה תרגילי כוח, יהיה בסדר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, khalil כתב:

יש בך פרץ של אנרגיה

זה מנסיון? ככה אתה מרגיש אחרי צום? מעניין מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב התחלתי דיאטה היום ואני ממש מתלבט אם לשלב גם 16:8.. הדעות בנושא חלוקות. אם באמת זה חרטה וזה סה"כ מקל על חלון האכילה אז אוותר כי אני מספיק חזק להגביל את עצמי לאורך כל היום..

אבל אם באמת זה מזרז שריפת שומן  ונותן בוסט של אנרגיה אלך על זה. לא מוצא דעה מדעית רצינית בנושא. 

זה מזכיר את הno fap שיש קהילה שלמה באינטרנט שנשבעת זה ממש בריא ומאוד מוסיף להם אנרגיה במהלך היום, אבל מהצד  זה יותר נשמע כמו אפקט פלסיבו.. כמו ה16:8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא רק שזה לא מועיל, זה גם יכול להזיק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, SlowRide כתב:

לא רק שזה לא מועיל, זה גם יכול להזיק.

תודה על המענה. תוכל לפרט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התכוונתי לעניין השני שכתבת, הno fap.

יש הרבה סרטונים ביוטיוב שמסבירים על הנושא.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...